Şimdi Ara

354. Dönem 65 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar buraya giden çok az sanırım. Bu konu altına yazarsa gidecek arkadaşlar bilgi paylaşımında bulunabiliriz. Araştırdığıma göre sürgün yeri diye geçiyor. Çok iyi şeyler söylemiyor kimse. Bakalım gidince göreceğiz artık nasıl biryer.

Eğitim Birliği: 65 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ
    Esas Birliği: 65 İNCİ MKNZ.P.TUG. K.YRD.LIОžÂžI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 2 NCİ MKNZ.P.BL. (ZMA) / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ

• Demek ki buraya giden kişi sayısı bayaa az :)
  • TrueBlack kullanıcısına yanıt
    Kardesim benimde askerlik orası çıktı bende iyi şeyler okumadım açıkçası bide Şırnak meselesi dolaşıyo ortada çok fazla bilgi bulamadım bende .

Eğitim Birliği : 65 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ

Esas Birliği :65 İNCİ MKNZ.P.TUG. K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 2 NCİ MKNZ.P.BL. (ZMA) / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cancanettin -- 26 Ocak 2014; 1:47:40 >
  • Nedir şırnak muhabbeti anlamadım ki :) Acemi de usta da belli olmuş. Şırnak olayını nerden çıkarıyorsun. Zorluk olarak diyorsan herkesin dediğine takılma. Ben askerden gelip ya çok rahat yaptım süper yaptım diyen hiç duymadım. Rahat ol :)
  • Acemilikte ustada belli de milletin yazdıgına göre 65. mekanizenin bi taburu kaydırma birlik miş ve hala şırnak hisar bölgesinde görev yapıomus ha solede bi durum var en kotusude olsa gidilcek zaten elden bisi gelmiyo :)
  • Arkadaşlar banada aynı yer çıktı.yarın şubeden sülüs müdür nedir onu alacam.şimdiden hayırlı tezkereler.kacında teslim olmayı düşünüosunuz acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.