Şimdi Ara

25000-35000 ARASI ARAÇ TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba değerli forum üyeleri. 2008 Honda CRV sahibiyim. Aracımdan çok memnunum aslında. Bir iki küçük kaza geçirdik. Kaza dediğime bakmayın. Çok küçük tampon hasarları olan kazalar. En son komşu park halindeyken araca vurdu Eşimde tutturdu arabayı sat diye. Bende soğur gibi oldum. Keyfe keder satıp gayri menkul almayı düşünüyorum

25-35000 TL arası araçlara bakıyorum. Ancak Allah kısmet ederse bebek bekliyoruz. Biraz büyük bir araç bakıyorum. Tabi önce CRV yi satmam gerekiyor. Land Rover lara baktım 2001 model civarında olanlara. Çok güzel görünüyorlar ama kilometreleri fazla. Sorun çıkarırlar mı? Santa Fe, Terios, Tucson tarzında araçlar çok içime sinmedi açıkçası. İlla suv olması gerekmiyor. 2000-2001 civarı A4 ler var ama onlarında km yüksek.

Uzun lafın kısası sizlerden değerli tecrübeleriniz ışığında 25-35000 TL aralığında aileye gidecek sorunsuz araç tavsiyesi bekliyorum. Şimdiden ilgilerinize teşekkür ederim.

• dizel jetta al rahatça bin,
  • Honda dan şaşmayın derim 2007- 2008 model civic temiz denk gelirse kaçırmayın derim 35 bine bulunabilir temiz.
  • baris_basar kullanıcısına yanıt
    A4 ün eskisi fiyatına 2009-2011 seat exeo style 1.6 alabilirsin, 33-35 bin tl gibi.
    2003-2008 yıllarındaki A4 ler 2009 dan sonra seat exeo olarak satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler. İlk fırsatta bu araçları inceleyeceğim 2001-2004 arası jaguar x type nasıldır acaba? tecrübesi ve bilgisi olan var mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.