Şimdi Ara

25+ yaş -xbox360- oyuncular kulübü (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
6.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maydo72

Konuyu açan gamertagları eklese birde daha güzel olucak

Hakan abi adam başlığı açıp sırra kadem bastı galiba. Klüp kurma başlığından çok istatistik başlığı gibi duruyor başlık, kaç tane 25+ var xbox kullanan gibi.

Neyse belki gelir yakında arkadaş deyip bende yazayım, yaş 26 Bodrum da yaşıyorum. 120 gb xbox360 elit var bende de, diğerlerine pek ihtiyaç duymuyorum.
  • Malesef öyle olmuş sarp aç bi yeni başlık topla isimleri ihtiyacı var forumun böyle başlıklara buda silinip gider...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sailsofcharon

quote:

Konuyu açan gamertagları eklese birde daha güzel olucak

Hakan abi adam başlığı açıp sırra kadem bastı galiba. Klüp kurma başlığından çok istatistik başlığı gibi duruyor başlık, kaç tane 25+ var xbox kullanan gibi.

Neyse belki gelir yakında arkadaş deyip bende yazayım, yaş 26 Bodrum da yaşıyorum. 120 gb xbox360 elit var bende de, diğerlerine pek ihtiyaç duymuyorum.

kusuruma bakmayın
    sadece başlığı açma zamanımla şu an arasında o kadar vaktim yok. yoksa okuyorum yorumlarınızı bol bol ayrıca gamertag listeside yazacağım bu arada buyuk ekranlı ucuz bir plazma yada lcd arayışındayım ayrıca foto makinemi değiştirmeyi istiyorum arayışlarıma devam ediyorum.

• quote:

Malesef öyle olmuş sarp aç bi yeni başlık topla isimleri ihtiyacı var forumun böyle başlıklara buda silinip gider...

evet çok iyi olur
  • 25 İstanbul :D
  • olayı derleyip toparlayacak kadar boş zamanı olan bir arkadaş çıkarsa hiç fena olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outsider_

olayı derleyip toparlayacak kadar boş zamanı olan bir arkadaş çıkarsa hiç fena olmaz.

o kişi neden sen olmuyorsun hem haızır zımba gibi oyunlarda geliyor.. ya illaki yalvarmammı lazım hazır derleyip toparlayıp yeni bir başlık açılcak-- ama kim olacak o şanslı cocuk pardon delikanlı oarası henuz mechul

• Yeni başlık açılmasına gerek yok, konular devredilebiliyor.
  • nasıl yapılıyor tarif edersen aranızdaki bir gönüllüye seve seve devrederim
  • Konuyu devredecek bir kişi buluyorsunuz ve yöneticilerden konunun bu kişiye devredilmesini talep ediyorsunuz.
  • tmm yonetici gelsin o arkadaşa seni önereyim ne dersin ?
  • Ben askerlik sebebiyle bir süre foruma uğrayamayacağım, o yüzden konuyu takip edebilecek birine devrederseniz daha iyi olur.
  • şimdiden hayrlı tezkereler Allah sevdiklerine kavuşmayı nasip etsin şimdiden
    benim tanıdıgım biri yok o yuzden birisi gönüllü olursa bir yonetici de tavsiye ederse hemen devrederim
  • Sağ olasın.
  • ne demek vazifemiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: birmezun

quote:

Orijinalden alıntı: Outsider_

olayı derleyip toparlayacak kadar boş zamanı olan bir arkadaş çıkarsa hiç fena olmaz.

o kişi neden sen olmuyorsun hem haızır zımba gibi oyunlarda geliyor.. ya illaki yalvarmammı lazım hazır derleyip toparlayıp yeni bir başlık açılcak-- ama kim olacak o şanslı cocuk pardon delikanlı oarası henuz mechul

benim o kadar çok boş vaktim yok

• bende varım gamertag: Khser
  • yaş 30 oldu hala oyun oynuyormuşum annem diyor... :)
  • konuyu ben devralabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkahn

konuyu ben devralabilirim

Sen önce forum kurallarını oku imzan kural dışı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.