Şimdi Ara

25+ yaş -xbox360- oyuncular kulübü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
6.567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende izmirde oturuyorum...yaşım 28 xbox ım 250 gb arcade ve kinectim var...xbox ve ps3 sahibiyim...fakat forza xbox 360 diyorum...
  • yas 29 yer gebze kocaeli
    cocuklugumdan beri
    pentium 133 yada diğer adıyla 586 bilgisayardan beri PC oyunları oynuyorum.
    yılbasında kinect sayesinde Xbox 360 slim ile tanıstım
    oyunları sattım şimdi yeni siparişlerin teslim edilmesini bekliyorum.
    ıyı kı almısım 2.5 yasındakı kızım ve ben gayet hoş vakit geçiriyoruz.
  • ben 25 yaşındayım,slım 4gb kullanıyorum ancak en büyük sorunum alete bir türlü "wd scorpio blue" hdd modeklını adapte edemedım dvd rom
    üzerinden oynuyorum oyunları alet ne zaman yeter dicek diye beklıyorum açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Kardeş 14 yaşındayım ama hayatın farkındayım. Kabulseniz onur üyesi yap benide.

Hacı sende hep 14 yaşındasın

Yaş 24 benimde,Ps3 ve çok sağlam bi Pcim olmasına rağmen bu aletten vazgeçemiyorum,3 kez 3 kırmızıya maruz kaldım,4. konsolumu aldım,2 günde bir mutlaka Lıve menüsünü görmezsem cinnet geçirebiliyorum,bağımlısıyım

• yazılanları okudum tşkkrler ama hobileride yazarsak daha iyi olabilir
    sizlerden buyugum c64ten beri çıkan oyuncukları minimum düzeydeki configle oynarm:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 17 Mart 2011; 4:38:34 >
  • Şurada her Amiga 500 yazısını görünce kendimi inanılmaz kötü hissediyorum. Belki de o yıllardan sonra hayatın benim için gittikçe zorlaşmasındandır. En güzel, en insanı rahatlatan oyunlar sanırım ms-dos ve amiga ile birlikte tarihe gömüldü.

Ben de siyah beyaz monitörü olan ms dos bir pc ile başladım.(386 pc deniyordu) Kasası yataydı ve eşek ölüsü gibiydi. Ayağa düştüğünde, ayağınızı 3D den 2D ye çevirecek cinslerden 1.2 lik ince siyah floppy ler vardı. İlk prince of persia yı öyle almıştık orjinal olarak. Sonra işte Amiga 500 geldi... .... ondan sonrası yalan ....

• Yaş 33, xbox slim 4gb ve CFW'li PS3 sahibiyim. Online için Live, offline için PS3 diyorum ayrıca online starcraft 2 oynuyorum boş kalan zamanlarımda

İlk oynadığım oyun üniversitemin 386 DX'lerinde çalışan Warcraft 1 'dir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6100 -- 16 Mart 2011; 14:24:09 >
  • İzmir'deyim, neredeyse her gün işe uykusuz gidiyorum..

X360 Elite + Kinect ile yoluma devam ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

quote:

Orijinalden alıntı: sezar

31 oyunlara devam

Call of Masturbation 3 ve God of Abaza 4 yakında piyasada

pek sulu şaka yapan birisi değilim ama mesajı görünce dayanamadım espri yapmadan dostum, umarım alınmazsın

• güncel oyunları single olarak oynuyorum bana bu konuda xbox çok çok yetiyor ps3 e hiç bulaşmaya gerek yok bide ...... onun dışında malesef bende haastalık olan online starcraft 2 ( diamond :) )
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

Yaş 33, xbox slim 4gb ve CFW'li PS3 sahibiyim. Online için Live, offline için PS3 diyorum

Hocam bence PS3 de sadece ex oyunları oyna çünkü multiplatform oyunların hepsinde açık ara X360 önde gidiyor.
  • Yaş 24 eğer uyarsa benide yazabilirsiniz
    Ps3 ve Xbox360 elite sahibiyim. Mutluyum ve huzurluyum
  • Başlığı yeni gördüm, yaş 28, geçte olsa bende yaklaşık 4 aydır XboX kullanıcısıyım.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y -- 29 Ocak 2021; 23:39:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirldPrN

Hocam biri TOXK açıyor. Diğeri 25+ yaş vs. neden hiç kimse çıkıp da şöyle güncel bir oyuncu topluluğu açmadı ? Herkesin girebileceği. Merak ediyorum. Ayrınca oyuncu topluluğu falan demişsin de bir kişi bile GT bırakmamış. Bu sadece kimler 25+ yaş onu görmek için falan mı ?

+1

Yanliz konuyu acan kayip,konuyu acip arkasina bakmadan Topuk Trans Limited A.S
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirldPrN

Hocam biri TOXK açıyor. Diğeri 25+ yaş vs. neden hiç kimse çıkıp da şöyle güncel bir oyuncu topluluğu açmadı ? Herkesin girebileceği. Merak ediyorum. Ayrınca oyuncu topluluğu falan demişsin de bir kişi bile GT bırakmamış. Bu sadece kimler 25+ yaş onu görmek için falan mı ?

Bizde biliyorsun insanları kürt, zenci, dinci, solcu, sağcı, alevi,gs li, fb li diye ayırmak modadır öncüleride siyasilerdir herhalde bu durum forumlara kadar sıçrıyor ama en azından zarar gelmeyecek topluluklar o bakımdan en güzeli beğenmeyenin katılmaması.

Birde konuyu açan arkadaşın yanlış yönlendirmesi var tabi.. Daha kendisi gt bırakmamış insanlar nasıl bir araya gelecek? hadi gt yi geçtim yaşını bile yazmamış..

Bu arada yaş 30

• yaş 29

oyunlara devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

kimlik fotokopisini nereye gönderiyoruz kardeş.muhtardan nüfus sureti istiyor musun?
    bende de sega-commadore 64-mac laptop '92-tetris-atari(supermario'nun karısını 20 yaşımda kurtarabildim)-ps1-xbox360-kinect-teledünya-dsmart..ve daha niceleri...

god is dead ????????
  • yas 37 ps3 80 gb ve xbox slim 250 gb var

90 YASINADA GELSEM OYUNSUZ DURMAM
  • Merhaba, ben 28 yaşındayım. Ankarada oturuyorum. Güzel bir oyun bilgisayarım ve eşimin doğum günümde aldığı (ve sonradan çok pişman olduğu ) Xbox 360 S + kinectim var. 95 yaşıma gelsemde yine oyun oynarım. (Eşimden fırsat buldukça tabi ;) )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Croesus -- 19 Mart 2011; 12:47:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.