Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lg ve samsung tamamen zıt 3d teknolojisi kullanıyorlar. Samsungu seçenler zaten aktif 3d taraftarlarıdır genelde. LG pasif 3d kullandığı için ben onu hayatta seçmem mesela.
  • ayrıca görüntü karakteristikleride çok farklı , birbirlerinin alternatifi değil bu iki marka....
  • bu samsung iyi hoş ama panasonicte 2 uydu girişi ve 2 modul girişi var. bunun yüzünden panasonic almak istemiyorum. gönlüm samsungdan yana ama panasonic wt60 f8000 ile karşılaştırılırsa hangisini önerirsiniz ?
  • 2 receiver ve 2 kart girişi nasıl bir dezavantajdır ki bunun yüzünden almak istemiyorsunuz?
    samsungta da 2 receiver var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 9 Mayıs 2013; 11:09:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

2 receiver ve 2 kart girişi nasıl bir dezavantajdır ki bunun yüzünden almak istemiyorsunuz?
    samsungta da 2 receiver var.

çift modul var mı hocam ? hoş panasonic konusunda Yusuf mir yazmış. panasonic'in türkiyeye gelen modellerinde tek modul girişi olacakmış.
  • Samsungta tek modül var.

Sizin yazıda ise panasoniği 2 kart ve 2 tuner yüzünden almak istemediğiniz yazıyor. Ben de onu soruyorum fazladan kart slotunun size nasıl bir dezavantajı var?
  • yusuftaner

Senin 55f8000 almanı bekliyorum, bakalım sattiğın 55d8000 ile ne fark goreceksin merak ediyorum. Yakin arkadasinizdada vardi 55d8000 degilmi, birde onu kontrol eder yazarsiniz bende f8000 macerasina duruma göre girim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayınçomda var 55d8000 zamanında beraber almıştık .... gitti caanım d8000 :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

kayınçomda var 55d8000 zamanında beraber almıştık .... gitti caanım d8000 :(

Insallah etmis olduğun zarara değer kardesim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle merhaba
    bende uzun araştırmalardan birazda artık pes ederek
    46 F 7000 almaya karar verdim gördüğüm kadarı ile görüntü kalitesi çok iyi
    bulutlanma olayına takılmıyorum pek olduguna inanmamakla birlikte beyaz eşya işinin şans olacagını düşünüyorum tabi ki bariz bir hata varsa ayrı konu
    benim beklentim fiyat konusunda şu anda teknosa da 4099 ve 400 tl çek var yani işin özü 3699 a geliyor. bende 3299 civarı bekliyorum bu bir ay içinde.
    sizin bahsettiğiniz mayıs 13 indiriminin ben biraz daha zamanı oldugunu düşünüyorum çünkü gördüğüm kadarı ile hala es 7000 ve 8000 satıyorlar teknosa ve vatanda. bu arada bu başlık tv yi almam konusunda çok yardımcı oldu . ben malatyadan yazıyorum burdaki fiyatları bir nevi anlıyorum ama ist fiyatları o kadar sürüm olmasına regmen sizler toplu fiyat istemenize ragmen yüksek en azından kargo parası yani 250 tl ve toplu alım 150-200 inmesi lazım mesela benim aldıgım cihazı 3250 tl civarı almanız lazım. bu konudaki beklentinize hakveriyorum
    46 F 7000 konusunda bana detaylı bilgi vercek arkadaş var mı mesela 8000 ile büyük bir fark göremedim ben
    birde ben duvara monte ettirmeyi düşünüyorum fakat bulutlanma olur deniyor forumda ne derecede doğru bu?
    şimdiden
    tşkler

• 55F8000 ile Kablosuz ağa bağlanıp Skype ile görüşme yapmak için extradan almam gereken herhangibir ürün var mı?
  • yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MJackson

55F8000 ile Kablosuz ağa bağlanıp Skype ile görüşme yapmak için extradan almam gereken herhangibir ürün var mı?

yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf Miroğlu

quote:

55F8000 ile Kablosuz ağa bağlanıp Skype ile görüşme yapmak için extradan almam gereken herhangibir ürün var mı?

yok.

iyiymiş teşekkürler : )
  • quote:

quote:

quote:

yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok.

imza urfaya getirtir adamı : )

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok.

imza urfaya getirtir adamı : )

• nakit fiyat iyiymiş ama taksitte bindirmişler... Miroğlu hocam bir teklif sun istersen :)
    http://www.capslock.com.tr/Samsung-UE-55F8000-Full-HD-Led-Tv,PR-10001.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 9 Mayıs 2013; 17:05:40 >
  • merhabaa arkadaslar son durum ne bende almayı dusunuyorum bu devden 1000 tl nakıt verıcem gerısı taksıkk
  • Elektroworld fiyatı daha uygun 4999TL 55" F8000
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.