Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yusuftaner

aslında çokta heveslenmemek lazım ; bazı çakal satıcılar/mağazaların hafta sonları yaptığı sözüm ona indirimler gibi " şok, şok; fiyat 7300TL idi 6500TL ye indirdik..." diye yansıtabilirler olayı

Olacagi o 55 5000 nin altina inmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence acil degilse 4k modelerini beklemek lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Fiyatlar çok yüksek ya 40 inç için üç bin tl isteniyor. Yazık günahdır ya bide samsung bayideki bayaaaannn Beyfendi yeni modeller bunlar fiyatlar gayet makul demezmi haa.. Diyecektim neyse size hayırlı işler ben kaçarım.

2000 TL ye el kadar iphone yada s4 e para veriliyorsa 3 bin tl ye 102 ekran tv yede verilir haci.. arz talep meselesi :)
    bu işler böyle

çok doğru söylediniz.nedense telefon hiç konu olmuyor.2000 tl yi verip telefonu alıyor. dün media mark ta idim 40f8000 4099 tl. idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cogullu

Ankara Önderler Samsung Yetkili Bayi ile görüştüm. Kendileri Ankara'daki yetkili 3 Ana bayiden biriymiş. 13 Mayıs itibariyle fiyatlarda ciddi bir düşüş olacağını söylediler. Ama bu düşüşün 1 günlüğüne mi yoksa genel bir düşüş mü olacağı konusunda net bir bilgi alamadım. 13 Mayıs günü beni bilgilendireceklerini söylediler, bekleyip görelim...

bilgi beklemekteyiz.
  • Beklemedeyiz 5000 civarına alınabilir bir tv olduğunu düşünüyorum f8000'in.
    İyi bir fiyatta kesin bir alıcıyım.
  • bizler ( orta vadede alıcıyım . takip etmekteyim) teknolojiyi takip etmekteyiz.

en iyisini alalım diyoruz.

etrafıma bakıyorum. 1.000 - 1.500 tl ye almış tv yi ve çok güzel diyor. :))

şimdi ne anlatalım buna :))

şimdi alınacak ultra hd ( üst düzey led tv ler ) elde patlamasın.

daha önceden HD READY ile aynı şeyler olmamışmıydı. ??

ben konuların takibine devam etmekteyim.

alım şimdilik olmasada..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Fiyatlar çok yüksek ya 40 inç için üç bin tl isteniyor. Yazık günahdır ya bide samsung bayideki bayaaaannn Beyfendi yeni modeller bunlar fiyatlar gayet makul demezmi haa.. Diyecektim neyse size hayırlı işler ben kaçarım.

2000 TL ye el kadar iphone yada s4 e para veriliyorsa 3 bin tl ye 102 ekran tv yede verilir haci.. arz talep meselesi :)
    bu işler böyle

Doğru hacı, birde işin o boyutu var "nediyelim vallaha şaşırdım kaldım Alana satana hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

bizler ( orta vadede alıcıyım . takip etmekteyim) teknolojiyi takip etmekteyiz.

en iyisini alalım diyoruz.

etrafıma bakıyorum. 1.000 - 1.500 tl ye almış tv yi ve çok güzel diyor. :))

şimdi ne anlatalım buna :))

şimdi alınacak ultra hd ( üst düzey led tv ler ) elde patlamasın.

daha önceden HD READY ile aynı şeyler olmamışmıydı. ??

ben konuların takibine devam etmekteyim.

alım şimdilik olmasada..

uydu yayınlarına en uygun tv modellerinin suan hd readyler oldugunu unutmayalım
    sd ve 720pHD kanalları cam gibi gösteriyorlar valla :)
    bu arada 40 bin lira 80 bil liralık tv nin 2-3 yıl içinde hd ready seviyesıne düşüp unutulacağı boş laftan başka birsey deil..
    daha onlara uygun yayın bile yokken 3-4 yılda o yayını bulup geliştirip ustune +1 daha yeni teknoloji bulmazlar bulsalarda sürmezler piyasaya :)
    rahat olun plazmalar ledler 8-10 yıl daha götürür tabi o arada yeni paneller oledler moledlerde olacaktir..

• Samsung bayilerini resmi facebook adresinden protesto edelim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: XCrazyBLaderX

Samsung bayilerini resmi facebook adresinden protesto edelim :)

quote:

Orijinalden alıntı: XCrazyBLaderX

Samsung bayilerini resmi facebook adresinden protesto edelim :)

Bencede edelim :)
  • http://news.samsungplaza.ro/review-led-tv-samsung-ue55f7000/
    http://news.samsungplaza.ro/review-led-tv-samsung-ue55f8000/

f7000 samsung yazısının olduğu yer çok kötü görünüyor
     2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 9 Mayıs 2013; 0:33:29 >

• Bu 13 mayıs muhabbeti doğruysa benim için çok güzel olacak. bakalım bekleyelim. Zaten samsung bayilerinde e serisi neredeyse kalmamış. F serileride daha yeni yeni kuruluyor. sorunlu televizyon almaktansa yeni model almayı tercih ederim. En geç bir aya kadar benim ev tamamlanacak o zaman bir televizyon almak zorundayım

• Dün samsung mağazasına gittim televizyonu yakından görmek için (F8000) daha gelmemiş, haftaya gelecek dediler..Dedim fiyatı kaç para merkezi aradılar 5575 tl dedi...Mersin-Anamur mağazasında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valakus -- 9 Mayıs 2013; 9:10:31 >
  • 55 F8000 Max 3,000 tl veririm :)

İşlerine gelirse...

Nakit canlı canlı tril tril...
  • vatanda güya %25 indirimle 6000 lira. %50 olsa ne yazar, adamlar önce bindirip sonra "indirim" yapıyorlar
  • http://www.istanbulbilisim.com.tr/samsung-ue-55f8000-led-tv-fiyati-en-ucuz-uygun-televizyon-modelleri-indirimli-taksitli-kampanyalari-fiyatlari-taksit-avantajlari-servis,37361.html

5,431 e de var..

Bu istanbul bilişim önceden malı kendisi temin ettiğinde manyak fiyat avantajı vardı..

İlk plazmamı bunlardan almıstım piyasa fiyatının %40 altındaydı..

Amma velakin şimdi gel görkü sıfır fiyat avantajı var..

Avantajı bırak dejavantaj var..

Kesinlikle ucuz değil...

• bu paralar cok bence lg ye yönelmekte fayda var düşünenler için söylüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.