Şimdi Ara

2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.749
Cevap
73
Favori
572.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tartışmaya ve uzatmaya niyetim yok :) hx850 için kesin konuşamayacağım ama size şunu söyleyebilirim ST50 ile samsung es8000 in görüntüleri/kıyası kesinlikle ve kesinlikle resmini verdiğiniz gibi değil buna adım gibi eminim kim nederse desin ...
    bu arada;
    " In a nutshell, the contrast performance of the Samsung UE55F8000 is very good by LED LCD standards, and is a good bit darker than the same-sized Sony KDL-55HX853 we reviewed last year (its blacks came in at 0.07 cd/m2). Samsung’s own traditional CCFL LCD (that is, non-LED LCD) televisions of years past managed to go a little deeper, typically coming in at about 0.03 cd/m2. .......
    hdtvtest.co.uk....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusuftaner -- 7 Mayıs 2013; 22:26:53 >
  • ST50 yi ben de bilmem , panasonic zt60 dışında ilgimi çekmiyor,

lg ile hiç ilgilenmem, geriye sony ve samsung kalıyor: onlarında paneli aynı :))

kendim samsung A656 sahibiyim,

arkadaşımda sony ex700 var.

en doğru yorumları Fatih bey (miroğlu) f8000 aldıktan sonra yapacaktır.

• hiçbiri babamızın oğlu değil tabiki ... keşke 5000TL (kafamdaki çıta) ye F8000 den daha güzel bir LCD olsun da onu alalım , bakalım; araştırma ve takip devam ediyor .... herkes için hayırlısı olsun.
  • herkes için hayırlısı olsun tabi

az para değl
  • Benim tv nin ust sol orta ve sag tarafında yakından bakınca 3 er adet led ısık sızması var gibi yakından ve hafif assagıdan bakınca bu normal mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotoğraf ile paylaşırmısınız? daha net yorum gelsin....
  • Oray cekecek kalitede makinam yok malesef

• BU MESAJA ALINTILI CEVAP YAZMAYIN !

@hata73 nickli arkadaşımızın izniyle pm den ögrendigim detayları yazıyorum.

Benim bir iş arkadaşımın kardeşi vatan da çalışıyormuş . Ben ona senin açtığın topikten bahsedince ona soralım dedi.

Onun verdiği fiyat 5300 Tl , 12 Taksit. Taksit olayı tamamen toplu alınırsa verecekleri fiyat hatta teknomina sitesini gösterdim onlara o sebeple fiyat düştü.

http://www.teknomina.com/Samsung-UE55F8000-3D-Led-Televizyon,PR-3874.html

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vatanın fiyatını ögrenmiş olduk.

Arkadaşlar resmi samsung bayilerinin hiçbiri maillerime cevap vermedi.

Mailde Konunun linkini attıgım için eminim hepsi takip ediyordur.

Herkes yakınındaki avm lerdeki samsung bayileriyle , teknosa , mediamark , bimeks v.s , yüzyüze , olmazsa telde konuşsun etsin.

10 kişi gelirsek ne kadara veriyorlar ögrenelim lütfen. 55F8000 Çogunlukta oldugu için öncelik bunu konuşalım. Anlaşırsak diger arkadaşlarada zaten ordan aldırırz.

Samsung Türkiye Garantili Olacak , Paralel İthalat İstemiyoruz.

( 20 kişiyiz ama 10 kişi fire ihtimalini göze alarak 10 diyoruz , vazgeçen olur , gelemeyen olur , beklemek isteyen çıkar v.s v.s )

Fiyatları bana pm olarak yollayın mesaja yazmayın.

• 55f8000 ciddi alıcıyım.ciddi indirim bekliyoruz.

• ultra HD yani 4K tv ler yavaş yavaş piyasaya cıkma arifesindeyken bizim suan led teknolojisine 5,6 bin tl vermemiz mantıklımı arkadaşlar mesela PS4 ve xbox8 in cıkısı bu senenin sonunda yapılıcak ozaman geldiginde 4K ların fiyatı şimdiki 5,6 bin tl seviyelerine düşermi sonradan uzulmiyelim..??
  • 1. o kadar hızlı düşmez, hali hazırda 4k'ya 80.000 lira vercekmsiniz?
    2. 4K medya içerik henüz yok. Blu-ray 100 gb diskler ve onlara uygun playerlar henüz deneme çıkış aşamasındalar.
    3. Her iki şartının yeterli miktarda gelişmesi için dünya genelinde en az 2 sene lazım. Türkiye şartlarına bu süre daha da uzar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 8 Mayıs 2013; 12:46:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggqmerx

ultra HD yani 4K tv ler yavaş yavaş piyasaya cıkma arifesindeyken bizim suan led teknolojisine 5,6 bin tl vermemiz mantıklımı arkadaşlar mesela PS4 ve xbox8 in cıkısı bu senenin sonunda yapılıcak ozaman geldiginde 4K ların fiyatı şimdiki 5,6 bin tl seviyelerine düşermi sonradan uzulmiyelim..??

rkadaşa katılmaktayım.

bununla ilgili geçen günlerde bir haber çıkmıştı.

aynı HD READY ler gibi olabilir.
  • Ankara Önderler Samsung Yetkili Bayi ile görüştüm. Kendileri Ankara'daki yetkili 3 Ana bayiden biriymiş. 13 Mayıs itibariyle fiyatlarda ciddi bir düşüş olacağını söylediler. Ama bu düşüşün 1 günlüğüne mi yoksa genel bir düşüş mü olacağı konusunda net bir bilgi alamadım. 13 Mayıs günü beni bilgilendireceklerini söylediler, bekleyip görelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur466

LG LED 3D 47LM765S VS Sony 46HX850 VS Samsung ES8000 VS Panasonic ST50

tv dediğin sony gibi parlak ve net olmalı,

samsunga bakın bu görüntünün sebebi locall dimming adı altında tüm ekranı karartmaktır: DSE ( Dirty Screen Effect )
     2013 SAMSUNG F9000 4K & F8500 & F8000 & F7000 3D LED TV MODELLERİ

LG DE güneş batmış açıdan olsa gerek gölgelenme olmuş
    sony de ayarlar aşırı parlak ev ortamında bu tür görüntüyü saatlerce izlemeniz yorucu olur
    samsung ta nispeten kontrs. 2-3 kademe daha yükseltilirse izlenebilir
    panada ayarlar kesinlikle default normal mod.. dinamik mod olması mümkün değil dinamik olsaydı çatılardaki kiremit renkleri samsnungtaki turuncu renglerden daha yoğun kırmızıya yakın olurdu.sinema modları olsaydı daha mat bir ekran görüntüsü ortaya çıkardı.
    keşke fotoğraf görüntüsü daha yüksek çözünürlükte olsaydı

• verdiğiniz tarih şu tarih ile çakışıyor;

"KELEŞ ELEKTRONİK GARANTİLİ (13.05.2013 TARİHİNDE STOKLARA GİRECEKTİR)

40F8000 : 3050 TL
    46F8000 : 3850 TL
    55F8000 : 4900 TL "

sanırım piyasaya yeni paralel ithalattan giriş olacağı için fiyatlarda düşüş olacak. Bekleyim görelim bakalım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuftaner

verdiğiniz tarih şu tarih ile çakışıyor;

"KELEŞ ELEKTRONİK GARANTİLİ (13.05.2013 TARİHİNDE STOKLARA GİRECEKTİR)

40F8000 : 3050 TL
    46F8000 : 3850 TL
    55F8000 : 4900 TL "

sanırım piyasaya yeni paralel ithalattan giriş olacağı için fiyatlarda düşüş olacak. Bekleyim görelim bakalım....

Güzel yakalamissiniz burunlarindan kil aldirmayan bayiler paraleller çıkınca cok arar bu kadar toplu musteri yi

• aslında çokta heveslenmemek lazım ; bazı çakal satıcılar/mağazaların hafta sonları yaptığı sözüm ona indirimler gibi " şok, şok; fiyat 7300TL idi 6500TL ye indirdik..." diye yansıtabilirler olayı
  • Fiyatlar çok yüksek ya 40 inç için üç bin tl isteniyor. Yazık günahdır ya bide samsung bayideki bayaaaannn Beyfendi yeni modeller bunlar fiyatlar gayet makul demezmi haa.. Diyecektim neyse size hayırlı işler ben kaçarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Fiyatlar çok yüksek ya 40 inç için üç bin tl isteniyor. Yazık günahdır ya bide samsung bayideki bayaaaannn Beyfendi yeni modeller bunlar fiyatlar gayet makul demezmi haa.. Diyecektim neyse size hayırlı işler ben kaçarım.

2000 TL ye el kadar iphone yada s4 e para veriliyorsa 3 bin tl ye 102 ekran tv yede verilir haci.. arz talep meselesi :)
    bu işler böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Fiyatlar çok yüksek ya 40 inç için üç bin tl isteniyor. Yazık günahdır ya bide samsung bayideki bayaaaannn Beyfendi yeni modeller bunlar fiyatlar gayet makul demezmi haa.. Diyecektim neyse size hayırlı işler ben kaçarım.

2000 TL ye el kadar iphone yada s4 e para veriliyorsa 3 bin tl ye 102 ekran tv yede verilir haci.. arz talep meselesi :)
    bu işler böyle

Doğru hacı, birde işin o boyutu var "nediyelim vallaha şaşırdım kaldım Alana satana hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.