Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.432.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40934094409540964097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: garrote

Arkadaşlar merhaba aracı aldıgımdan beri 4 gündür yol bilgisayarı. 8.8 gösteriyor. Bu nedüşüyor ne çikyor. Anlık tüketimi göstermiyormu.

Anlık tüketimi göstermiyor diye biliyorum. Siz sıfırlayıncaya kadar toplam km. yi, toplam yakıt tüketimini gösteren A ve B olmak üzere iki ölçüm var. Sizden önceki kullanan meraklı değilmiş demek böyle şeylere. Epeydir sıfırlamadıysa (bir bakın kaç km. yi gösteriyor) değer ondan değişmiyordur.
  • Evet yaptim dediginiz yerde yapılıyor mus sagolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcmb T kullanıcısına yanıt
    Sagolasın hocam bilgi için. Sıfırladım şimdi bakalım eski sahibin degerlerinin altına inebilecekmiyim :)

• amatörttl kullanıcısına yanıt
    Anlık km. sıfırlama çubuğu ile yapılıyor.
    Farlar açıkken ve kapalıyken iki ayrı ayar yapılıyor diye hatırlıyorum.
    Ben de her ikisi de tam açık.
    (Not: sola doğru çevrilince azalıyor, sağa doğru çevrilince parlaklık artıyor.)
  • Evet sagol yaptım oradan mis

• Arkadaşlar hayırlı cumalar cümleden cumamız mübarek olsun.Benim forumdaşlardan ricam premium eco otomatik lpg li güncel fiyat alan var mı.?Alan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.Ayrıca yeni kasa geliş tarihi konusunda yeni bilgi ve bulgu var mı?bu konular ait bilgi paylaşacak arkadaşları ilgi ve alakalarına şimdiden teşekkür eder mutlu bir hafta sonu tatilini milletçe yaşamamızı temenni ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50000 bakım için mutluhan 690.- tl dedi, damla 670 .- tl mutluhandan randevu aldım aracı götürünce 1260 tl dediler. nasıl davranayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurma10

50000 bakım için mutluhan 690.- tl dedi, damla 670 .- tl mutluhandan randevu aldım aracı götürünce 1260 tl dediler. nasıl davranayım

2 3 ay önce ankara'da yaptırdım, 450 küsür lira tuttu. sadece filtreleri değiştirmelerini istememiştim. birde ek olarak fren hidroliğini değiştirmişlerdi. 1200 nedir yahu?
  • Levent. kullanıcısına yanıt
    O rakama imkan olduğunu sanmam. Ben seçimden önce 72 bine aldım, navigasyon yok. Geri park sensörü ve kışlık paspas var. Şimdi aynı bayi 74 bin diyor.
    Ben almadan önce İstanbul'daki tüm bayilerden teklif aldım. Aldığım tüm fiyatları burada paylaşmıştım. Anadolu'daki bayilerden fiyat alan arkadaşlar daha yüksek rakamlar zikredince ben de bulduğum en makul rakama aldım.

Yani daha ucuzunu bulursan bana da haber ver, Damla Plazayı yerlere vurayım
    Daha ucuzunu bulamazsan Damla Plaza itibarını korusun.
  • Arkadaşlar kendi aracımdaki Avgo marka navigasyonu isteyen bir arkadaşa satabilirim. garantisi devam etmekte. cihaz çok şık ve kaliteli ses veriyor. Sadece hevesimi aldığım ve ihtiyaç fazlası olduğunu düşündüğüm için satıyorum.
  • Odisu S1 araç içi kamera aldım, torpido gözünün altından çakmaklığa bağladım, kablo karmaşası da olmadı. Haricen 32gb da sd kart aldım. Çekim kalitesi gündüz ve gece çok iyi. Almayı düşünen varsa tavsiye ederim.

• Arkadaşlar merhaba,
    10 güne kadar akrabama sıfır Honda Civic alacağız.
    En iyi fiyatı nereden alabiliriz ?
    Yardımlarınızı rica ederim.
    Teşekkürler.
  • Beyler lastik havaları inmişti 32bar hava vurdum lastiklere yolda giderken uyarı verdi basıncla ilgili fazlamı vurduk acaba uyarıyı nasıl kaldira bilirim.check tyre pressure yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garrote -- 20 Kasım 2015; 18:45:06 >
  • quote:

Beyler lastik havaları inmişti 32bar hava vurdum lastiklere yolda giderken uyarı verdi basıncla ilgili fazlamı vurduk acaba uyarıyı nasıl kaldira bilirim.check tyre pressure yazıyor.

Baştan tekrar başlatmanız lazım.
    Neyi başlatıcaz hocam kusura bakmayın biraz bilgisizim bu konuda.

• quote:

Neyi başlatıcaz hocam kusura bakmayın biraz bilgisizim bu konuda.

Menü

Customize settings

Deflation warning system

Initialise (yeniden başlat)
    Teşekkürler bilgiler için hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dede4545

Merhabalar,

Dün aracı yıkamaya verdim. 2014 Mak. Kasa

Resimde görüldüğü üzere boya kalkmış

Honda'yı arasam garanti kapsamına sokamayız sanırım. Daha önce bu tip bir durum ile karşılaşan var mı?

Yıkamacıyla tartıştım. Kamera kayıtlarına baktık. Aracı teslim ettiğim de böyle bir boya atığının olmadığını o da gördü.
    Abi yarın gel sanayiye gidelim orijinal boya ile rötuş yaptıralım dedi. Sizce rötuş iş görür mü?
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

hocam araba yıkayan bazı kazmalar bunu yapıyolar.eski aracım auris!i ben defalarca yıkadım hiç birşey olmadı. bidefa dedim araba bayram etsin verdim kuaföre arka tampnda 2 tane bu sekilde boya kalkığı vardı.. civic ' e me kıyamadım henüz nerdeyse 16 aylık oldu daha hiç oto kuaföre vermedim hep kendim yıkarım yada servisteki elemana 1 paket sigara sıkıstırırım bakıma gittiğimde. arabayı 10 numara yıkar parlatır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuliaN -- 20 Kasım 2015; 22:15:02 >

• Bende bugün 2015 elegance alarak aranıza katıldım arkadaşlar benzinli lpg yok navigasyonlu 68.000 tl fiyat nasıl arkadaşlar.
  • mavibenim M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 40934094409540964097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.