Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4093. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
88.287
Cevap
298
Favori
4.433.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40914092409340944095
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acaba araç kılıfı ile ilgili tavsiyeniz var mı. Kaliteli bir kılıf almayı düşünüyorum.
    Çocuklar olunca orjinal kılıfına zarar gelsin istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2017'ye kim öle kim kala. o zamana kadar yine dolar yükselir, araçlara zam biner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Bana söylenen ise 2016 sonu satisa hazir olacagi

Ağustos ayındaki genel duruştan sonra Gebze deki Honda Fabrikasında çok büyük bir sorun çıkmadığı taktide üretim başlıyor arkadaşlar.
    Çok büyük sorundan kastım Doğal afet vs.
    Ağustosta genel bakım yapılıyor bu sırada yeni model için hat değişimi gerçekleşecek. Ancak bayiilere ne zaman dağıtım yapılır o konuda bir şey diyemeyeceğim.
  • patenist P kullanıcısına yanıt
    Tşkler bilgiler icin takipteyim
  • sıfır elegance eco otomatik olanı 73800tl navigasyonluymuş. öğretmen olmayana 74500 navigasyonsuz olanı. yani öğretmene 10 bin tl indirim hikaye
    2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz
  • ds4 D kullanıcısına yanıt
    Bir önceki aracımın altına zift pütür yaptırmıştım kaputa ankara dan deri tam kaput maskesi almıştım uzun yollar için gülü seven dikenine katlanır endişelerinde haklısın......
  • Selamünaleyküm bu hafta sonu fren balatalarını değiştireceğim trw mi yoksa brembo mu taktırmalıyım bu konuda bilgisi tecrübesi olan cevap verirse sevinirim. Bu arada araç 56400 km de otomatik

• quote:

Orijinalden alıntı: mavibenim

kişisel bir soru olarak algılamazsanız, aracı neden sattınız?

Yani araçtan memnun değildiniz o yüzden mi başka bir sebepten mi?

Hocam ev alımı icin pesinat lazımdı.Bu amacla aracımı sattım.Oyle kurtulamadıgım veya yaka silktigim bir sorunum yoktu aracımla ilgili.

• hayırlı akşamlar ...rica etsem ankarada bulunan honda sahipleri 10 bin bakımı için fiyat yazbilirmisiniz? karabükten geleceğim...
  • Selam beyler. Bugün itibariyle 2012 model elegance ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

• garrote kullanıcısına yanıt
    Selam hayırlı olsun, hoşgeldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: velkancan

hayırlı akşamlar ...rica etsem ankarada bulunan honda sahipleri 10 bin bakımı için fiyat yazbilirmisiniz? karabükten geleceğim...

borayı ve efeyi arayıp öğrenebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garrote

Selam beyler. Bugün itibariyle 2012 model elegance ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

hayırlı olsun, güle güle kullanınız.
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Hoş bulduk. teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: citoyenfrançais

quote:

Orijinalden alıntı: garrote

Selam beyler. Bugün itibariyle 2012 model elegance ile aranıza katılmış bulunmaktayım.

hayırlı olsun, güle güle kullanınız.

çok sağ olun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gumus299

Acaba araç kılıfı ile ilgili tavsiyeniz var mı. Kaliteli bir kılıf almayı düşünüyorum.
    Çocuklar olunca orjinal kılıfına zarar gelsin istemiyorum

Ben Ankara'da Aydınlıkevler'de yer alan Döşemecioğlu oto kılıfa yaptırdım (www.ankaraotodoseme.com/).

Piyasada belki 20-30 lira ucuzunu bulabilirsiniz ama orijinal koltuk döşemelerinin birebir aynısı kılıfı, gayet güzel bir işçilikle taktılar.
    Ben dükkana gittiğimde bir Audi bir de BMW müşteri vardı; şehir dışından bile gelenler olduğunu söylemişti sahibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: citoyenfrançais

quote:

Orijinalden alıntı: velkancan

hayırlı akşamlar ...rica etsem ankarada bulunan honda sahipleri 10 bin bakımı için fiyat yazbilirmisiniz? karabükten geleceğim...

borayı ve efeyi arayıp öğrenebilirsiniz.

sanırım arkadaş gidip 10,000 bakımını yaptıranlar kaç TL'ye halletti bu işi onu öğrenmek istiyor.

Malum, bu başlık altında periodik bakımlar konusunda hem bayiler arası hem de aynı bayide kişiler arası bayağı bir fiyat farklılıkları olduğu sürekli yazılan bir şey.
  • mavibenim M kullanıcısına yanıt
    Hocam resim paylaşabilir misiniz merak ettim nasıl durduğunu ??
  • izmit haldız bana 575 tl gibi bir rakam çıkardı. şimdi yakınlardaki bayileri arayacağım.
  • sadece araç çine hava yastıklarını da engellemesin diye atlet tipi kılıf aldım onun dışında bir şey yaptırmadım.

Kışlık lastiklerimi aldım ama henüz erken olduğunu düşündüğüm için taktırmadım.

Bu aralar göstergem 14lt/100km şeklinde gösteriyor. Kış için normal dedi LPG taktırdığım yer ama dur bakalım KM'den belli olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eriond -- 17 Kasım 2015; 14:28:37 >

• 
Sayfa: önceki 40914092409340944095
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.