Şimdi Ara

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz (4097. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
88.285
Cevap
298
Favori
4.431.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40954096409740984099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada dün 4 adet brigstone marka lastik aldım.Tanesi 210 liradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada dün 4 adet brigstone marka lastik aldım.Tanesi 210 liradan.

• tncygn kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.Güzel fiyat , renk neydi?

• Hayır usta tam zamanında gelmişsin taşlamaya yada değiştirmeye gerek yok dedi.500 km sonra birbirlerine alışır fren performansında artacak dedi. 100 km oldu değişim kendini farkettirmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: uygun48

quote:

Orijinalden alıntı: byaslan38

Arkadaşlar bugün izmitte fren balatalarını değiştirdim. Brembo marka işçilik dahil 300 tl bilginize.

Balataları değiştirirken diskleri taşlatma yaptırdınız mı?

Aracım 125 bin km yi geçti..110 binde ön balatalar taşlandı....

İkinci el araç arıyorum ve değişik markalara bakıyorum..

Genel olarak pek çok ünlü marka 50 binde balata taşlamış oluyor..150 bini geçince motor yaptıranlar var..( BMW vs.)
    Bütün büyük problemleri 100 bin km üzerinde başlıyor..

Honda nın gözünü seveyim..Bu motorla 600 bin km. yaparım gibime geliyor.. Şanzıman 1 milyonu km. yi geçer..

Aracı alalı 4 sene oldu..Ve uzun süre kullanmayı düşünüyorum.. Kesinlikle yola çıkınca, yolda kalırmıyım gibi bir düşünce aklıma gelmiyor...

• Arkadaşlar silecek, servis dışı bildiğiniz bir yer veya marka var mıdır?

• siderya kullanıcısına yanıt
    Yok be vw emisyon konusu var bak link aşağıda orada atışıyorduk golf severler ile illa alman araçları üstün gelsin istiyorlar ama olmuyor işte

http://forum.donanimhaber.com/m_110398211/mpage_78/f_//tm.htm#112070871

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfen1976 -- 22 Kasım 2015; 23:00:35 >
  • HOnyzkDA H kullanıcısına yanıt
    Ben buradan almadım ama daha önce başka biri tarafından forumda paylaşılmıştı.

http://www.otoaksesuarci.com/silecek/bod-honda-civic-muz-silecek-takimi-2012-2015-p7409_d209
  • Arkadaşlar bugün lastik değişimine servise giderken far sensörünün çalışmadığını, yani güneşli bir havada farların yanmaya devam ettiğini fark ettim. Servis hemen çözüm bulamadı, honda merkeze soracaklarını söyledi. Bu sorun b 2 araçta daha ortaya çıkmış aynı gün. Benzer sorunla karşılaşan var mı?
    Bir de önden ses geliyordu takır takır. Ön sol z-rot askı dan geliyormuş. Değişeceği söylendi, merkezden onay bekleniyor.
  • velkancan V kullanıcısına yanıt
    Benim aracın da 10 bin bakımı geldi fiyat alırsanız beni de bilgilendirir misiniz.
  • HOnyzkDA H kullanıcısına yanıt
    ben gecen sene hepsi burada dan 24 TL ye urun aldım honda 2012 cıvıc den sonrası ıcın ve tam uyumlu ıdı ama tam bır husran oldu cıkarttıgı ses ve tozlu kaldıgında aracın on camına zarar vermeye basladı bence baska bır seruvene gerek yok gıt hondadan al bu sefer ben oyle yaptım ınan fark cok
  • Hacı Amca yok mu yahu?
  • ahun A kullanıcısına yanıt
    Bir önceki aracım 2005 civic i 100.000 km de takasa verdiğimde, fren balataları akü vs. hiç değişmemişti. Ve problem de yoktu...
    Sizde de durum aynı galiba. Doğru mu anladım... Eğer öyleyse çok çok iyi...
  • C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    C180 ve Kıraathane köşelerinde dolanıyor
  • quasi522 Q kullanıcısına yanıt
    çok sakıncalı bir durum auto da bırakma sakın mazallah akü bitiverir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismet berker

Bir önceki aracım 2005 civic i 100.000 km de takasa verdiğimde, fren balataları akü vs. hiç değişmemişti. Ve problem de yoktu...
    Sizde de durum aynı galiba. Doğru mu anladım... Eğer öyleyse çok çok iyi...

Araba yıkayıcıya aracı bıraktığımda, kontağı açıp müzik dinlemek istemişler tabi farlada karanlıkta otamatik yanık kalınca bizim akü 100 bin km .de bitti.. Gerçi şarz ettirip belki kurtarabilirdim ama 55A mutlu akü alıp konuyu kapattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: korayhan16

Slm. Arkadaşlar arabayı 6 kasımda aldım 7 kasımda ilk cezamı yedim :( geçmiş gün şuan hatırlayamıyorum ama sanki yeşil ışık yanıp sönerken geçtim gibi geliyor bana
    su fotoyu bir yorumlar mısınız sizce buna itiraz etmeli miyim ?

2012-15 Honda Civic Sedan İlk Mesajı Okuyunuz

orta seritteki araç benimki...

fotoyu bir ben mi göremiyorum acaba!

• quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

C180 ve Kıraathane köşelerinde dolanıyor

Abariiy sonunda aldı mı merso? Beyaz değildir inşallah tam kıro işi
  • amatörttl kullanıcısına yanıt
    Valla haklısın üstad,praktikerden aldım.sonuç berbat.orjinali 3 yıl kullanmıştım. 15 tl ye alınan ne olacak işte. 80 verip almak lazım sanırım...

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    karşı ödemeli kargo parasını ödemeyen hacı amca bence yogun trafikte 15lt/100 km de yakan C180 alamaz
  • 
Sayfa: önceki 40954096409740984099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.