Şimdi Ara

2010 SONBAHAR GÜNCELLEMESİ (12611) ÇIKTI (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.445
Cevap
1
Favori
87.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar twitter, facebook gibi community boardları kullanmak için gold üyelik mi isteniyor yoksa silver üyelikle de bu sayfaları kullanabiliyor muyuz?
  • TÜRKİYE'de inadına orjinal diye direnenler (bkz. ben) evet biraz enayidir. Yani gidip kutusuna 120 TL vermek yerine ben mesela bilgisayar oyunlarımı sadece orjinal cd key alarak kutulunun en az bi %20-%30 fiyatına elde etmiş oluyorum. Gelelim konsola.. Konsolda da illa orjinal diyorum hani live'dan banlanma vs korkusu olmadan sorunsuzca oynayalım diye. Benim 1. el olarak aldığım, paraya kıydğım tek oyun F11'di ki verdiğim 70 lirayı da tamamen hakediyordu. Türkiye'de orjinal diye tepinmek neden enayilik onu da söyliyim. Elin amerikanı ingilizi bizdeki 150 TL'lik oyunu gidiyo 20£'a alıyo 40$ falan ödüyo en kötü ihtimal. Biz geliyoruz burda deli gibi yok para biriktirelim oyun alalım falan filan. Onun yerine mantıklı olanı forumun 2. el bölümü var, her türlü şeyi orda bulabiliyorsunuz. İsterseniz takas yapıyorsunuz, isterseniz 1.elin %50 fiyatına aynı özelliklerde az kullanılmışını alıyosunuz. Aksesuarlar ise 2. el diye geçiyor çünkü alıyorlar 3k yiyorlar daha ilk haftada hiçbir şey yapamadan kalıyor ellerinde. Hatta 1-2 kişi sırf firma olarak değil de teker teker getirdiği için 0 malları 2.el bölümünde satıyor.

Kısacası illa orjinal istiyorum ben diyorsanız 2.el bölümüne bi göz atın

• internet aidat parasıda orjinal kullanmamaya bence iyi bir sebep teşkil ediyor.. ayda 70 10 ayda 700 tl.. artı birde 10 ayda alacağın kaç tane orjinal oyun olurki?? 4 tane desen .. onlarda etsin en ucuz haliyle 150 tl.. e tv en az lcd olacak o olmassa tadı olmaz tuplude.. e bide konsol parası.. çok tuzlu beyler.. Turkiye şartlarında ''orjinal ''eğlence bir lüx gerçektende..orjinal kullanan arkadaşlarımız bence lüx sahibidirler.. ben hd ready aldım ful hd alamadım ..bi konsol en ucuz jostikleriyle 500 ..tv 900 ..e orjinalide ekle internetide ekle.. iyi para yaw..hele unili örencilere ,aç kal ama oyun oyna demek şu halde cidden söylenmicek bi kelime..ne yani oynamayıp başımızı kumamı gömelim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer10 -- 30 Aralık 2010; 4:57:50 >
  • Fena hortlamış konu. Bu konunun varlığından bile haberim yoktu
  • NErden cikardiniz bu Konuyu
    Harbi saglam Hortlamis
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.