Şimdi Ara

2010 SONBAHAR GÜNCELLEMESİ (12611) ÇIKTI (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.445
Cevap
1
Favori
87.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Yeni Güncelleme Oyun yükleme özelliğini iptal ediyormuş FW'li cihazlarda. Hayırlı olsun!

Hata şu: "Installation for this game isn't supported"

İlker dostum bir anlık şok dalgası yaşattığın için teşekkür ediyorum sana...

Ayaklarımı uzatmış,şu saçmasapan orjinal korsan tartışmasını keyifle izlerken,arada bu mesajını gördüm,meyva yiyiyordum,şeftali ağzımdan fırlayıp klavyeye düştü yemin ediyorum

Daha yeni 120gb hdd almışım yüklemişim 10 oyun,paşa paşa oynuyorum, kalp krizi geçirttiriyordun bana yaw,silip yükledim 3 oyun sorunsuz yüklendi çok şükür...

• mümkünse bide yeni bir oyun yüklemeyi dener misin? ben şu an müsait değilim yarın öğleye kadar bekleyemem umarım doğru değildir

tamam banlı konsollar ve eski fw li konsollarda görülüyormuş. yinede kötü olmuş. ne karışıyorsun single ıma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanXbox360 -- 14 Ağustos 2009; 0:19:27 >

• Wolfenstein'ı denedim, sorunsuzca yükleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Wolfenstein'ı denedim, sorunsuzca yükleniyor.

evet banlılarda oluyormuş sorun. bu arada umarım hdd ye yükledikten sonra live a bağlanmamışsındır. oyun daha resmi olarak çıkmadı. her ne kadar oyunu oynarken live dan çıksan bile hdd ye yüklediğin için sorun olabilir. daha kolay banlanmanı sağlayabilir bence.
  • Bağlanmadım zaten
  • Bende şu anda Preview sürümü yüklü. 8498 (11 Ağustos'ta çıkan) sürümü yükleme fırsatım olmadı. 8495'te bazı oyunları yüklememeye başladı. 8496'ya yükselttim. Şimdi hiçbir oyunu yüklemiyor. Elimdeki tüm orijinalleri denedim. Onlar da olmuyor. 8498'i xbox sitesine koyarlarsa onu da bir deneyeceğim.
  • arkadaşlar şimdi bu update sonrasında fwli cihazların hddye oyun yükleyebilirmiyiz.. birisi açıklık getirsin bu konuya
  • Ben en son çıkanlardan Ge-Force u denedim yüklendi+Mirrors Edge+Gears2+COD 4 ü silip tekrar yükledim bi sorun yok yola devam

Makina 1.51 fwli...

Oyunların boyutlarında düşme var ama hddye yüklemede sıkıntı yok...

Preview sürümde sorun var demekki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: the breaking_point

arkadaşlar şimdi bu update sonrasında fwli cihazların hddye oyun yükleyebilirmiyiz.. birisi açıklık getirsin bu konuya

Microsoft siteye son güncellemeyi koysun. Ondan sonra açıklık getireceğim. Şimdi hiçbirşey kesin değil. Bazı kişiler sorunsuz bazılarında sorun var. Ama sorun %50 %50 gibi birşey. Sorun güncellemeyi yapanlarda değil Preview sürümünü yükleyenlerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.A.N.G.A.K.A -- 14 Ağustos 2009; 1:21:29 >
  • Bugün şöyle iyice inceledim de cidden kaz yolma uptade'inden başka hiçbirşey değil ,tek artısı oyunlara puan verme yok dashboard hızlanmışmış yok artık arkadaş listemizdeki kişilerin resimleri,oyunların ufak resimleri hemen yükleniyormuş hepsi fasa fiso.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 14 Ağustos 2009; 1:51:47 >
  • oyunlara puan verme olayı guzel oldu bence.
  • lightsaber ile warthog olayını harbiden abartmışlar. Bari bitanesini beleş verin de arkadaşlarımıza gösterelim
  • Hele Lightsaber Anam 5 Lira Yaws....

400 Ms Points
  • dün bi an koptum live'dan ,
    defalarca denedim ama giremedim sonra koca bir xbox yazısı daha önce görmediğim bir fontta;
    "eyvah dedim banı yine yedim" derken baktımki yanlışlıkla bir tv show'a girmişim ama anlamadığım normalde bekleme ekranında;
    siyah üzerine yeşil xbox yazısıyla beklerken;
    bu defa beyaz fonta yeşil xbox yazısıyla bekledim ,
    bu arada live belki hızlanmıştır ama bizim TT Net'de iş yok adamlar ne yapsın?
    oyunlara puan verme işi gerçekten çok güzel sevmediğim yapımcısına güzel cümleler kurduğum bi dolu oyuna böylelikle tek yıldız verip rahatladım
    eğer live üzerinden güncel oyunlarıda 19-29$ arası verebilirlerse kopye oyunun önüne bir nebze olsun geçebilirler diye düşünüyorum;
    arada dağıtım maliyeti aracı son mağaza maliyeti olmayacağından bu sistemin tutacağını düşünenlerdenim;
    ama ticari meta olarak 2.el xbox360 oyun piyasasını bu sistemin bitireceğide kesin,
    benim birde merak ettiğim yeni çıkan bir oyunu live üzerinden satarlarken aynı şekilde klasik olan mağaza medya satışıda olacak mı?
    bazıları arşiv yapmak o oyun medyalarının bulunduğu kutuları saklamaktan büyük bir haz alıyor;
    benim gibi mesala evde 112 adete yakın orjin ps2 oyunum bulunmakta ve arada sırada bakıp karıştırmak o dönem o oyunları oynarken hissetiğim duyguları tekrar yaşamak hoşuma gidiyor

• Dün net acayip kötüydü tabi haliyle Live'da laglı oyun oynadım paso. :)

Bugün net düzelmiş gibi. Torrent olsun rapid olsun 105kb/s vuruyor. Oh be.
  • Dün ben de şu: "Yeni güncelleme bazı makinelerde harddisk'e oyun yükleme özelliğini devre dışı bırakıyor" lafından kıllanıp denedim ve hiçbir problem yaşamadan yükleme işlemini yaptım.Eğer fwsiz makinelerde de bu problem görülüyorsa güncellemede bir bug olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.R.U.I.S.E.R

Bende şu anda Preview sürümü yüklü. 8498 (11 Ağustos'ta çıkan) sürümü yükleme fırsatım olmadı. 8495'te bazı oyunları yüklememeye başladı. 8496'ya yükselttim. Şimdi hiçbir oyunu yüklemiyor. Elimdeki tüm orijinalleri denedim. Onlar da olmuyor. 8498'i xbox sitesine koyarlarsa onu da bir deneyeceğim.

Daha önce orjinal oyunlarımı takar takmaz install to hdd çıkardı.Bu update'ten sonra 8-10 saniye sonra o seçenek çıkıyor.Sanırım önce bir check edip ondan sonra onaylıyor.Birde tam versiyon update'i yükle derim.
  • ben bi tane basket topu aldım 160 ms 'e :) dha da bi şe almam onun animasyonu güzeldi ... ışın kılıcı falan traş 400 ms çok aslında 160 da çok aam işte çeşit olsun dedik lips de bi şarkı eksik kalsın zaten haftada 2 şarkı koyar oldular
  • Ulan gittin onlara paramı verdin Erman
  • Bu güncellemeden sonra hddye oyun yükleyemiyorum arkadaşlar.Livedan banlı değilim,eski fw var.

Şöyle sorun oluyor ; mesala 7gb boş yerim var ,oyun 6gb ihtiyaç duyuyor ama bana boş yer aç diye uyarı veriyor.

Bug gibi bişeymi oldu bilmiyorum yeniden nasıl yükleyebilirim live üzerinden ya da başka ne yapabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.