Şimdi Ara

18'İNCİ MKNZ.P. TUG. K.LIĞI çanakkale gelibolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
48.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    GELİBOLU ÇANAKKALE sizleri bekliyorum tanışmak için arkadaşlar

• bende oraya düştüm yav dün bilet bulamadım heryer dolmuş önce ist yapacam ordanda sabah 11 de geliboluda inecem işte :D umarım görüşürüz hiç yoktan yabancılık çekmeyiz:D
  • 18'İNCİ MKNZ.P. TUG. K.LIĞI
    GELİBOLU ÇANAKKALE

ben de ordayım arkadaşlar görüşmek üzere koray öztürk (korayoztrk@hotmail.com)
  • slm arkadaşlar benim kardeşim de cuma günü geldi oraya yardımcı olurmusunuz adı yasin üzer ona destek olursanız çok sevinirim teşekkürler...
  • selamlar......
  • 18'İNCİ MKNZ.P. TUG. K.LIĞI
    GELİBOLU ÇANAKKALE
  • bu dönem oraaa giden az kişi war galba forumdan bende oraa düştüm ikmal sınıfı olark
  • arkadaşlar bu sene bende oraya düştüm. kütük ve ikamet istanbuldu. burada askerlik yapan arkadaşlar bilgilendirme yapabilirler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi84 -- 10 Aralık 2009; 3:36:55 >
  • ben de oradayım arkadaşlar görüşürüz...
  • uu beybi elleri görelim. ben zaten yarı çanakkali sayılırım. daha evvelden 325 ve 327. dönem orada askerlik yapmıs yakın arkadaşlarım var. hatta birini geçen mayısta ziyaret etmiştim. kaderde orada yapmakta varmış. herkese şimdiden hayırlı olsun diyorum..
  • yok mu arkadaşlar burda kısa dönem yapan? sürgün yeri falan diyorlar resimlere baktım gayet dağ başı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

yok mu arkadaşlar burda kısa dönem yapan? sürgün yeri falan diyorlar resimlere baktım gayet dağ başı.

ben yapmadım ama şans eseri bizim tayfa sırf oraya düşüyo mübarek baya bi bilgim var yani. ekle beni msn e 3-5dk bilgi veriim
    bariscancelik@hotmail.com
  • 2.Kolordu hava savunma taburu nasıl bilen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asbestos

quote:

Orijinalden alıntı: itachi84

yok mu arkadaşlar burda kısa dönem yapan? sürgün yeri falan diyorlar resimlere baktım gayet dağ başı.

ben yapmadım ama şans eseri bizim tayfa sırf oraya düşüyo mübarek baya bi bilgim var yani. ekle beni msn e 3-5dk bilgi veriim
    bariscancelik@hotmail.com

ekledim hocam

• Hooortt
    Yok mu buraya giden?:))
  • ARKADAŞLAR BEN ŞUANDA ORADA ASKELİK GÖREVİMİ YERİNE GETİRMEKTEYİM. YENEİ GELEN ARKADAŞLAR ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN DEVRECİLİK TERTİPCİLİK HERŞEY VAR KISACASI BURASI TÜRKİYENİN SON SÜRGÜN YERİ HEHEHEH HEMEN HEMEN YARISI SÜRGÜN GELMİŞTİR TÜRKİYENİN DİĞER BİRLİKLERİNDEN. AMA ŞUNUDA UNUTMAYIN BU TUGAYDA EN İYİ YER HAVA SAVUNMA BATARYASIDIR. HERKES EŞİT DEVRECİLİĞİN D Sİ BİLE YOK. HERKES ALTI ÜSTÜ KOMUTANI ARKADAŞ GİBİLER. DİĞER DÜŞEN ARKADAŞLARIN DA ALLAH YARDIMCISI OLSUN. SÜRGÜN ALMAYAN TEK YER HAVA SAVUNMA ;) BEKLİYORUZ SİZLERİ 91/3 LER
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiny2003

ARKADAŞLAR BEN ŞUANDA ORADA ASKELİK GÖREVİMİ YERİNE GETİRMEKTEYİM. YENEİ GELEN ARKADAŞLAR ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN DEVRECİLİK TERTİPCİLİK HERŞEY VAR KISACASI BURASI TÜRKİYENİN SON SÜRGÜN YERİ HEHEHEH HEMEN HEMEN YARISI SÜRGÜN GELMİŞTİR TÜRKİYENİN DİĞER BİRLİKLERİNDEN. AMA ŞUNUDA UNUTMAYIN BU TUGAYDA EN İYİ YER HAVA SAVUNMA BATARYASIDIR. HERKES EŞİT DEVRECİLİĞİN D Sİ BİLE YOK. HERKES ALTI ÜSTÜ KOMUTANI ARKADAŞ GİBİLER. DİĞER DÜŞEN ARKADAŞLARIN DA ALLAH YARDIMCISI OLSUN. SÜRGÜN ALMAYAN TEK YER HAVA SAVUNMA ;) BEKLİYORUZ SİZLERİ 91/3 LER

Kardeşim allah kolaylık versin ama bence bu kadar korkutma milleti:) 88/4 1.Mknz P.Tb.
  • 18,mknz.piyade tugayı loj.dest.kom. bakım birliğinde 329. kısa dönem olarak askerliğimi tamamladım sürgün yerimidir evet aynen öyle devrecilik varmıdır vardır uzun dönem askerler kısa dönem askerlere yoğun kin beslemektedir ancak bu sorunu aşarsanız çok güzel arkadaşlıklarda kurabilirsiniz..gelelim komutanlara onlarda sürgün yemiş çeşitli problemleri olan subay ast subay lardan oluşur sayılı gün saymayana çabuk geçer herşeye rağmen evreşeden gece yarısı getirttiğimiz sucuk ekmeklerin tadı hiçbirşeyde yok...şunu unutmayın türkiyede düşebileceğiniz en kötü tugaylardan birisi lakin güzel şeyleri yok mu var soruz körfezinde şafak batırırken yaktığın bir sigaranın keyfi akşama kadar çektiğin cefanın mükafatı gibi rahatlar insanı yapman gereken tek şey sabah sekiz akşam beş sen sen olma sen robot ol kişiliğini insanlığını herşeyi bir kenara brak söylenenleri yap ve unutma ki askerlik bittikten 1-2 sene sonra birçok önemsiz kötü şeyler benliğinden silinecek sadece güzelleri ve çok kötü olanları aklında kalacak

• quote:

Orijinalden alıntı: worried46

18,mknz.piyade tugayı loj.dest.kom. bakım birliğinde 329. kısa dönem olarak askerliğimi tamamladım sürgün yerimidir evet aynen öyle devrecilik varmıdır vardır uzun dönem askerler kısa dönem askerlere yoğun kin beslemektedir ancak bu sorunu aşarsanız çok güzel arkadaşlıklarda kurabilirsiniz..gelelim komutanlara onlarda sürgün yemiş çeşitli problemleri olan subay ast subay lardan oluşur sayılı gün saymayana çabuk geçer herşeye rağmen evreşeden gece yarısı getirttiğimiz sucuk ekmeklerin tadı hiçbirşeyde yok...şunu unutmayın türkiyede düşebileceğiniz en kötü tugaylardan birisi lakin güzel şeyleri yok mu var soruz körfezinde şafak batırırken yaktığın bir sigaranın keyfi akşama kadar çektiğin cefanın mükafatı gibi rahatlar insanı yapman gereken tek şey sabah sekiz akşam beş sen sen olma sen robot ol kişiliğini insanlığını herşeyi bir kenara brak söylenenleri yap ve unutma ki askerlik bittikten 1-2 sene sonra birçok önemsiz kötü şeyler benliğinden silinecek sadece güzelleri ve çok kötü olanları aklında kalacak

Muhtemelen karşılaştık biz. 329. Dönemler cok az sayıda gelmişlerdi. 1.mknz taburundan tanıdıghnız varmıydı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ankaraharun

quote:

Orijinalden alıntı: worried46

18,mknz.piyade tugayı loj.dest.kom. bakım birliğinde 329. kısa dönem olarak askerliğimi tamamladım sürgün yerimidir evet aynen öyle devrecilik varmıdır vardır uzun dönem askerler kısa dönem askerlere yoğun kin beslemektedir ancak bu sorunu aşarsanız çok güzel arkadaşlıklarda kurabilirsiniz..gelelim komutanlara onlarda sürgün yemiş çeşitli problemleri olan subay ast subay lardan oluşur sayılı gün saymayana çabuk geçer herşeye rağmen evreşeden gece yarısı getirttiğimiz sucuk ekmeklerin tadı hiçbirşeyde yok...şunu unutmayın türkiyede düşebileceğiniz en kötü tugaylardan birisi lakin güzel şeyleri yok mu var soruz körfezinde şafak batırırken yaktığın bir sigaranın keyfi akşama kadar çektiğin cefanın mükafatı gibi rahatlar insanı yapman gereken tek şey sabah sekiz akşam beş sen sen olma sen robot ol kişiliğini insanlığını herşeyi bir kenara brak söylenenleri yap ve unutma ki askerlik bittikten 1-2 sene sonra birçok önemsiz kötü şeyler benliğinden silinecek sadece güzelleri ve çok kötü olanları aklında kalacak

Muhtemelen karşılaştık biz. 329. Dönemler cok az sayıda gelmişlerdi. 1.mknz taburundan tanıdıghnız varmıydı?

evet her bölüğe 2-3 kısa dönem düşmüştü bizim devreden. kantinin muhasebesinde murat altaş mustafa pamukçu vardı halil pınar ibrahim yılmaz ibrahim karaköse sinan kul şu an hrtırlayamadığım daha doğrusu topçumu 1.mknz mi çıkaramadım arkadaşlar var..sizin hatırladınız kd isimler varsa yazarmısınız.... tuğayın ücra bir köşesinde kaldığımız için 1-2 mknz top ve tank birlikleriyle irtibatımız pek mümkün olmuyordu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.