Şimdi Ara

18'İNCİ MKNZ.P. TUG. K.LIĞI çanakkale gelibolu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
2
Favori
48.773
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    benim arkadasımda 18.mekanıze piyade tugay komutanlıgında benzınlıkte görevli ben şubat celbinde askere gidecek biri olarak onları bayaa şanslı görüyorum sonuçta terör yok, çarsıda ...nın biri gelirde arkamdan mı sıkar çekincesi yok, ''tc'nin askeri '' değil ''bu vatanın evladı olarak ''görüyorlar çanakkalede ve hava soğuk oluyormuş ama oda önlem alınabilcek birşey sonuçta Allah kavuştursun sizi ve sizin gibi eşini,çocugunu,torununu,arkadasını bekleyen herkesi...
  • ben 19 aralıkta askere gitcem.ama su an bedellı askerlık cıkıyor ve ben 1986 doğumluyum.bedellıden yararlanabılıyormuyum.bılen varmı
  • mg.simsek M kullanıcısına yanıt
    amin amin allah herkezı kavustur sun senı de qııdp gelmeyı nasıp etsın ee tabı ekısı qıbı teror yok harbıden hyrlısı be kardesım :D
  • tofaşcı kız T kullanıcısına yanıt
    eskisi gibi terör yok çünkü eskiden teröriste terörist deniyordu artık denmiyor kardeşim yoksa değişen birşey yok doğuda hala asker düşman görülüyor daha 2ay önce çarşıya cıkan 3 sivil silahsız askerimizi şehit etmediler mi
  • btk86 B kullanıcısına yanıt
    kardeş bedelli askerlik silah altındaki askerlere vurmuyor diye biliyorum o yüzden 19una kadar teslim olmadan önce bedelliden faydalanabilirsin benim bildigim kadarıyla
  • mg.simsek M kullanıcısına yanıt
    anlıyorum haklısın kardesım ama ne olursa olsun bu vatan bızım otesı yok
  • tofaşcı kız T kullanıcısına yanıt
    kesinlikle bir ölür bin dogarız
  • Zor bir yer. Gidecek olan arkadaşlara daha detaylı şekilde nasıl bir yer olduğunu anlatabilirim. 351 KD olarak yapmıştım.
  • 361. dönem kd usta birliği 18. mekanize çıktı nasıl biryer olduğuyla ilgili biraz bilgi verebilirmisiniz?
  • 365. dönem kısa dönem olarak gidicem yaş 27 oldu artık gidem halledeyim dedim
    acemi birlik 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 5 İNCİ P.EĞT.TB./SAMSUN MERKEZ
    Usta birlik ise 18.İNCİ MKNZ.P.TUG. K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.PTB. MUH.DES.BL /ÇANAKKALE/GELİBOLU acemi birliği için güzel yorumlar var bakalım usta birliği nasıl olacak
    usta birliğinde gideciğim bölük hakkında bilgisi olan varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ares-ugur

365. dönem kısa dönem olarak gidicem yaş 27 oldu artık gidem halledeyim dedim
    Usta birlik ise 18.İNCİ MKNZ.P.TUG. K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.PTB. MUH.DES.BL /ÇANAKKALE/GELİBOLU acemi birliği için güzel yorumlar var bakalım usta birliği nasıl olacak

1.tabur karargah bölüğünde 13 ay kadar bulundum s-1 yazıcısı olarak 88-4 düm çok değişmiştir umarım:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ares ikimizinde acemi usta aynı yere düşmüş hayırlı olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ares-ugur

365. dönem kısa dönem olarak gidicem yaş 27 oldu artık gidem halledeyim dedim

Ne zaman teslim oluyorsun

• Serbay.35 1kasımda teslim olucam bursadan gidiyorum 31 ekim akşam 9 binip sabah samsunda olurum nasipse .öğleye doğruda teslim olurum.whatsapta grubumuz var 365 kd samsun-Gelibolu grubu

• Eee o zaman beni de ekler misiniz tanışalım :)

• Bedelli gidecek arkadaşlar için whatsapp grubu kurdum. Katılmak isteyenler dm lütfen.

18 INCI MKNZ.P.TUG.K.LIGI/CANAKKALE GELIBOLU

• Selamlar havaalanından buraya ulaşım nasıl olur? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.