Şimdi Ara

11. Motorize Piyade Tugayı Denizli ve Aydın, Tanışma ve Bilgilendirme (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
13.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şafak:68 Denizli ye düşenler olursa buradayız.

• arkadaslar bende kısa donem er olarak 11 İNCİ MOT.P.TUG K.YRD.LIĞI TNK TB G/K KH. VE KH. BL DENİZLİ MERKEZ DENİZLİ 18 .12.2014 SEVK BITIŞ TARİHİM ACEMİ BİRLİK MANİSA P. EGITIM TUG. K.LIGI NASIL BIYER TECRUBE SAHIBI DEDELERİME SESLENIYORUM BIRDE BENIM DEVRELERIME :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet1441

arkadaslar bende kısa donem er olarak 11 İNCİ MOT.P.TUG K.YRD.LIĞI TNK TB G/K KH. VE KH. BL DENİZLİ MERKEZ DENİZLİ 18 .12.2014 SEVK BITIŞ TARİHİM ACEMİ BİRLİK MANİSA P. EGITIM TUG. K.LIGI NASIL BIYER TECRUBE SAHIBI DEDELERİME SESLENIYORUM BIRDE BENIM DEVRELERIME :)

usta ve acemilik seninle aynı tertip denizli nasıl bi yer gidenler dönenler bir kaç madde bişeyler yazarsa güzel olur :)
  • Arkadaşlar acemilik Manisa merkez, usta birliği söke/Aydın. Bu ayın 19unda teslim oluyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: U.S.

quote:

Orijinalden alıntı: samet1441

arkadaslar bende kısa donem er olarak 11 İNCİ MOT.P.TUG K.YRD.LIĞI TNK TB G/K KH. VE KH. BL DENİZLİ MERKEZ DENİZLİ 18 .12.2014 SEVK BITIŞ TARİHİM ACEMİ BİRLİK MANİSA P. EGITIM TUG. K.LIGI NASIL BIYER TECRUBE SAHIBI DEDELERİME SESLENIYORUM BIRDE BENIM DEVRELERIME :)

usta ve acemilik seninle aynı tertip denizli nasıl bi yer gidenler dönenler bir kaç madde bişeyler yazarsa güzel olur :)

Denizli güzel bir yer Denizlili olarak. İstediğin herşey elinin altında.
  • Denizli'ye düşenler olursa yardımcı olabilirim arkadaşlar.
  • 358. dönem

Ustalık : 11 İNCİ MOT.P.TUG. KH. VE KH.BL. / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİ

KISA DÖNEM PİYADE
  • Valla Allah yardimciniz olsun . Sansliysaniz bir yerlere kapak atin denizli icin cok bsy diyemem ikiside aydinda denizlide rdm yeridir. Ama boluk boluk temizdir. Rdmlerde sorun cikarmaz cok zamanla alisirsiniz .:) ama velakin aydin bok gibidir pislik icinde bir kisladir hersey gostermelik temizlenir ona da ne kadar temizlerlerse . Anlatmaya dilim varmiyor cidden gidin gorun .

• quote:

Orijinalden alıntı: aart

358. dönem

Ustalık : 11 İNCİ MOT.P.TUG. KH. VE KH.BL. / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİ

KISA DÖNEM PİYADE

edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknsmnc -- 29 Ocak 2015; 16:34:31 >
  • Teşekkür ediyorum bilgi için
  • Denizli'ye düşenlere yardım edebiliriz arkadaşlar. Bilginize.
  • Konuyu hortlatmış gibi olmayalım da.

360. dönem Denizli'ye gidecek var mı?
  • 11 İNCİ KOMD.TUG. KH. VE KH.BL./DENİZLİ MERKEZ e düştüm 99/4 usta birliğim nereye düşer tahmini olarak ayağım düz taban ve lise mezunuyum b ehliyetimde var ve burası nasıl bir yer bilgilendirir misiniz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.