Şimdi Ara

11. Motorize Piyade Tugayı Denizli ve Aydın, Tanışma ve Bilgilendirme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
4
Favori
13.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pijama ve esofman veriyolarmi aliyim mi almiyim mi karar veremedim kimi veriolar dio kimi vermiolar dio en iyi momentmc bilir ama fikri olan varmi aldiniz mi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenaktas E kullanıcısına yanıt
    Annemler almış kardeş fazlaysa atarız bence al sende
  • momentmc kullanıcısına yanıt
    Dede çok güzel yazmışsın hepimiz dikkatle okuduk. Benim bir kaç sorum var;

- Tugay yada bölük içerisinde ATM var mı? Hatta finansbank var mı?
    - Kantinde sigara var mı?
    - Teslim olurken giydiğimiz sivil kıyafetler nerde duruyor? Valizimize ulaşmak kolay oluyor mu?

Selamlar
  • Denizli'de acemilik için gittiğimiz yerde Garanti ATM'si var sadece onu öğrendim ben.

Valize ulaşma durumunu bende merak ediyorum. Eşyaların o dolaba sığması söz konusu dahi değil :D
  • 11 İNCİ MOT.P.TUG. KH. VE KH.BL. / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİ
    Esas Birliği11 İNCİ MOT.P.TUG.K.YRD.LIĞI TOP.TB.KH. VE KH.HİZ.BL. / DENİZLİ MERKEZ / DENİZLİKuvvetKARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞIStatüKISA_DÖNEM ERSınıf TOPÇU
  • Evet arkadaşlar buluşma yerimiz neresi olucak
  • ben nugets'e telefonu verdim. Çarşamba organize eder diye düşünüyorum, teslim olmadan buluşma tanışma faslını :)
  • Salı günü ararım arkadaşlar sizleri. Organize olup gireriz içeri. Sıkıntı yok

• arkadaşlar denizli otogarda indiğinizde tüm servis araçları sizi tugayın kapısına kadar getirir. yine servis araçlarından ''çınar'' denilen ve koca bir horoz heykeli olan noktada da inip şehiri gezip veya buluşailirsiniz o noktada. dediğim ''çınar'' adlı yer şehir merkezi ve bizim tugay çok yakın 10-15 dk yürüyüş mesafesi ortalma. ben perşembe saat 1 e doğru teslim olacağım. ben biraz daha şanslıyım yine size göre hem bildiğim şehre gelcem hemde geldiğimde ilk gün acemiliği çekmem çünkü siz bi gün kıdemli olarak bana yol gösterirsiniz :)
    şehir ile ilgili yardım felan ihtiyacı olan arkadaşlar özelden mesaj atsın cep numaramı ve face adresimi vereyim yine
  • ben zaten salı günü saat 17 sularımda denizlide olucam hotelde kalıp çarşamba sabahı geçicen birliğe vaktim olur her türlü girmeden görüşmek için ;)
  • Saat ve merkezi bi yer kararlastirirsak daha stressiz bi teslim sureci yasariz gibime gelio bn istanbul dan geliorm carsamba sabahi saat 8 8.30 gibi otogarda olucam.

• Arkadaslar ben 4 kisiden numara aldim. Bizim tugaya yakin olusundan dolayi o ünlü cinar meydanında buluşuruz. Teslim saatimiz hepimizin 13.00'dan önce. O bakımdan 12 de heykelin civarinda bulusur. Mars soyleye söyleye gireriz tugaya

• Beyler bende çarşamba 13'e kadar teslim oluyorum, izmirden aileyle gelicem. Saat 12.45'te tugay önünde paslaşalım birlikte girelim nasıl olur?
    Bu arada özelden cep tel verelim
  • Bende ailemle geliyorum, Nugets'te telefonum var, bilmiyorum artık nerede ne zaman buluşuruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marino

Dede çok güzel yazmışsın hepimiz dikkatle okuduk. Benim bir kaç sorum var;

- Tugay yada bölük içerisinde ATM var mı? Hatta finansbank var mı?
    - Kantinde sigara var mı?
    - Teslim olurken giydiğimiz sivil kıyafetler nerde duruyor? Valizimize ulaşmak kolay oluyor mu?

Selamlar

Tugay icerisinde atm kapinin tam girisinde var. İs bankasi atm'si var.

Sigara kantinde mevcut.

Esyalarinizi sivil esya deposuna koyacaksiniz.

Bu soylediklerim soke icin gecerli.

• Denizli/Pamukkalede usta birliği var mı ?Bilen varsa yardımcı olabilir mi !!!
  • Evet acemilik bitti. Tank TB.olarak son derece güzel karsilandik. Bizim uzun dönemler efendi çocuklar ve her türlü yardımcı oluyorlar sağolsunlar. Denildiği gibi yorucu bir yer fakat safak atma yönünden güzel bir sey tempolu olmanız. Her şey guzel cok şükür.

• 3 gun erken çıkışı kaptik. Safak:89 baba

• Evet 355 KD yok mu denizliye gelecek olanlar bekliyoruz sizi ?

• 355 yok mu beyler???

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.