Şimdi Ara

1024 hızdan ilk kazığımı yedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
2.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar an itibariyle kotam 218 mb olmuş..

• bende hiç nete girmemiştim. bi baktım kotaya 15 mb. dedim bi daha modemi acık bırakanı.....
  • sen bu gidişle 15 gün bilgisayar kapatacan
  • quote:

Orjinalden alıntı: old_mann

arkadaşlar an itibariyle kotam 218 mb olmuş..

nası yaaa

daha bugün ayın 1 i
  • bende ona sinirlendim ya..olmaz olsun böyle bişey ya..
  • uehuehueh

Telekom kazığı buna denir

abi biri gitsin şu telekomu bombalasında herkes rahat etsin bea
  • geçmiş olsun telekomun kazığı nı herkes görüyo yawas yawas
  • bu konuda sonuna kadar haklıyız arkadaşlar...
  • Daha öncede söylemiştim aklı olan sınırsıza geçsin çok acayip şeyler oluyor. Yakında bana hızım ile indirme imkanım olmayan bişey çıkacak heralde kota sayfasında. Aslında böyle birşey yapıp rezil etmek lazım bunları. 24 saat sürekli dl yapıp bırakmak gerekiyor 1 ay.
  • evet arkadaşlar sabah itibarıyle ben bakim dedim.hiç bişey açmadan kotam 60 mb olmuştu.valla gidiş iyi değil.artık herhalde hiç bişey download edemicez.telekoma ayrıca sitelerin açılma hızında ben bi farkılılık görmedim downloadda gördüm ama rapidde 100 le indirdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ©oolermaste®

Daha öncede söylemiştim aklı olan sınırsıza geçsin çok acayip şeyler oluyor. Yakında bana hızım ile indirme imkanım olmayan bişey çıkacak heralde kota sayfasında. Aslında böyle birşey yapıp rezil etmek lazım bunları. 24 saat sürekli dl yapıp bırakmak gerekiyor 1 ay.

Ben bi senedir sınırsız 256 kullanıyodum. Hız berbat tüm gün dl yapsanda performans çok düşük kalıyodu. Telekomu kapattırdım sonra. Şimdi süperonline dan kotalı aldım bakalım bu nasıl olacak. Sınırsızın avantajı farklı tabi ama hız arayanlar için çok kötü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZUĞAŞİBERE

quote:

Daha öncede söylemiştim aklı olan sınırsıza geçsin çok acayip şeyler oluyor. Yakında bana hızım ile indirme imkanım olmayan bişey çıkacak heralde kota sayfasında. Aslında böyle birşey yapıp rezil etmek lazım bunları. 24 saat sürekli dl yapıp bırakmak gerekiyor 1 ay.

Ben bi senedir sınırsız 256 kullanıyodum. Hız berbat tüm gün dl yapsanda performans çok düşük kalıyodu. Telekomu kapattırdım sonra. Şimdi süperonline dan kotalı aldım bakalım bu nasıl olacak. Sınırsızın avantajı farklı tabi ama hız arayanlar için çok kötü.

süperonlinenınki nasıl ve kaça bi anlatabilir misin

• Kota paranoyası...
  • benimde kotam 85 mb olmuş oda bir gün değil 6 saatte arkadaşlar bu nedir yaa bu kota olayını halletmek lazım yapanlar varmış telekom sizi izleyemiyormuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: brky

quote:

Orjinalden alıntı: ZUĞAŞİBERE

quote:

süperonlinenınki nasıl ve kaça bi anlatabilir misin

31 Temmuza kadar başvuranlar için bi kampanyası vardı ilk iki ay ücret ödemiyosun. Diğer şartların hepsi aynı sayılır. Detaylı bilgi burda;

http://adsl.superonline.com

• arkadaşlar bu kota lar nasıl durduk yerde artıyor yani siz bişey indirmedenmi artıyor yoksa emule tarzı programlar açıkta o yüzdenmi anlayamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: THUNDERBIRD

arkadaşlar bu kota lar nasıl durduk yerde artıyor yani siz bişey indirmedenmi artıyor yoksa emule tarzı programlar açıkta o yüzdenmi anlayamadım

durup dururken hocam..emule kullanmaya kullanmaya ne emulenin ne olduğunu da unuttum...bu kota sayesinde internetin hiçbişeyinden faydalanamıyorum..
  • Alternatif firmalar neden adsl hizmeti sunmuyor.. Superonline bile yeni yeni bu işe girdi ve çoğumuzun tarifelerinden haberi yok.. Telekom iyice zıvanadan çıkıyor arkdaşlar.. Buna acilen bir çare bulmamız gerek.. Sağlam bir protestoyu çoktan hak etti bunlar.. Ama biz kuzu kuzu kotamızı doldurmamak için hokkabazlıklar yapmaya devam ediyoruz.. YETER ARTIK!!!!
  • 256 Kb Olsun Çamurdan Olsun Bu Durumda...
  • alıntı yapmayın ceza yiceksiniz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.