Şimdi Ara

1024 hızdan ilk kazığımı yedim (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
0
Favori
2.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son gün dötü kurtardım. 256 sınırsız en iyisi
  • ben böle hız istemiyorum yav 256 kotalı çoook dah iyi ebnim için bu ne yav zaten çok farklı yerlere girmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 2 Ağustos 2006; 1:05:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: crackbaba

171,313MB sinirden dört köşe oldum TelekomaTaştı aştı buralara kadar vardı TelekomaDayanacak gücüm kalmadı TelekomaDalacam artık yetti gayrî TelekomaKafayı yemek üzereyim TelekomaKota denen veleti ortadan kaldırmaları lazım yoksa TelekomaFiyatlara acil düzenleme lazım yoksa gene TelekomaTelekoma baskı kursak işte yararmı arkadaşlar....Eğer baskı kursak işe yaramaz derseniz Telekoma sonsuza dek

Crackbaba bile sinirlendiyse vay telekomun haline..

+1

• quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

quote:

Orjinalden alıntı: crackbaba

171,313MB sinirden dört köşe oldum TelekomaTaştı aştı buralara kadar vardı TelekomaDayanacak gücüm kalmadı TelekomaDalacam artık yetti gayrî TelekomaKafayı yemek üzereyim TelekomaKota denen veleti ortadan kaldırmaları lazım yoksa TelekomaFiyatlara acil düzenleme lazım yoksa gene TelekomaTelekoma baskı kursak işte yararmı arkadaşlar....Eğer baskı kursak işe yaramaz derseniz Telekoma sonsuza dek

Crackbaba bile sinirlendiyse vay telekomun haline..

+1

Hacu ben Telekom fanatiği değilim daha önceki konularda Telekomu desteklermişim gibi yazdığımdan sanırım öyle yazdın....Ben saddece o diğer konularda demek isteğim Telekom olmasa internete nasıl girecektik Sanayinden sonra en büyük 2. varlıktır bu....Hocam geç oldu Allah Rahatlık Versin ben yatcam.....

• kotam 2.5gb olmuş
  • 256 Sınırsız
  • YA ARKADAŞLAR..BİZ ŞİMDİ BU SAATTEN SONRA 256 SINIRSIZA GEÇEBİLİYOMUYUZ GEÇEMİYORMUYUZ??BİR BİLGİSİ OLAN VARMI?
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

1024 hızdan ilk kazığımı yedim

hocam kullandığın kota programının adı ne acaba bende inca limit var bu daha güzelmiş
  • benimde 0,14 gb of anam offf
  • buldum ama murat çileli diye bi adam pamış 10 ytl istiyor lisans için
  • 0 download az önce baktım 238 mb olmuş nasıl oluyor bu iş yahu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ice cube

YA ARKADAŞLAR..BİZ ŞİMDİ BU SAATTEN SONRA 256 SINIRSIZA GEÇEBİLİYOMUYUZ GEÇEMİYORMUYUZ??BİR BİLGİSİ OLAN VARMI?

Maalesef geçemeiyorsun bu 1.. Geçen zeki arkadaşlar önümüzdeki ay hızları 512 ye yükselmiş olarak kullanma şansına erişecekler bu 2.. (sınırsız mı olur kotalıya mı çevirirler orası muallak)..
  • bende geçecek o zeki arkadaşlardan biriydim ancak başka işlerle uğraşmak zorunda kalınca maalesef geçemeyenler tarafında kaldım bana
  • arkadaşlar bişey indirmedim demişler. webcam ya da görüntülü chat yaptınız mı acaba? ya da radyo dinlediniz mi? yoksa hızınızın artmasıyla youtube'da biraz daha mı fazla takıldınız?

başka bir forumda yazan telekom çalışanı olan nemecek nickli arkadaş hala 256 limitsiz üyeliklerinin alındığını söylüyor. 444 0 375 ise alınmadığını söylüyor. Çok geçmek istiyorsanız bağlı bulunduğnuz telekom müdürlüğüyle bir görüşün derim. zira talep arzı doğurur. siz 256 limitsiz istiyoruz derseniz ve sayınız ne kadar fazla olursa o tarifeyi koymak zorunda kalırlar. Hatırlar mısınız bilmem, geçen sene 256 dan 512 ye geçişte de 256 limitsizleri kaldırmak istemişlerdi. Bizim yoğun tepkimiz neticesinde yeniden koymak zorunda kaldılar. Bu sefer de sizlerin de yardımıyla belki biraz da indirimle yeniden tarifelere ekletebiliriz. 1024 olunca hepiniz sevinmiştiniz (herkes üstüne alınmasın, aranızda sevinen şimdi de kota yüzünden telekomu banlayan arkadaşlar var) gerçekle sanırım yavaş yavaş yüzleşmeye başladınız. altınıza ferrari veriyorlar ve diyorlar ki "gaza basma". olmaz öyle şey.

siz de olmaz öyle şey diyorsanız bize destek verin.

http://forum.donanimhaber.com/m_8458937/mpage_1/key_//tm.htm

saygılarımla...

• Basbas bağırdık burada 1 terabayt bağlatınız 3 gb kotanız olsa ne yazar diye! Yok dinlemedi sanırım kimse. Bakın arkadaşlar ciddi olarak söylüyorum bu 3gbı kullanacağınıza hiç kullanmayın daha iyi. Bağlantınız suda ki şeker gibi 10 günde dolacak.
  • ben o hiç birşey yapmadım 200mb oldu faln diyenlere inanmıyorum
  • ŞİMDİ BİR ŞEY DİYECEĞİM HER KEZ DÜŞMAN OLUCAK. AMA DİYECEĞİM. TÜRK TELEKOMDA NE YAPSA YARANAMIYOR.

• http://forum.donanimhaber.com/m_8314212/mpage_7/key_//tm.htm

biz boşuna mı yazdık kaç zamandır.

gözünüzü boyadırla hızlanacak diye KOTA olmasa ne ala ama kota aynı kota

şimdi sizlere ay sonunda EXTRAlarınız ödemeye gideceksiniz telokom para kazanacak

ama katılın bize eylemlere hakkınızı arayın

• Evet arkadas hakli, uzun zamandir konuyu verilen adreste tartisiyoruz, ama 1024 ile ilgili topiclere baktigimizda herkesin keyfi yerindeydi. Surekli hiz testi yapip duruyorlardi. Eee noldu simdi????

Telekom'un yaptigi kisaca sudur "alin size bir adet BMW ama sakin ola ki 40 km uzerine cikma!" Baska bir aciklamasi yok. 1024'ten memnun olan olmayan herkesi eyleme bekliyoruz. Neden daha fazlasini daha uygun fiyata alabilmek varken azina daha fazla fiyat odeyelim ki, parayi hangimiz opucukle kazaniyor. Ben maasimi alana kadar binbir turlu insanin kahrini cekiyor, stress yasiyorum, sonra gidip telekoma veriyorum parayi.. Ne icin?? Surekli kopan baglantilar, yetersiz teknik destek, dusuk hiz ve kota icin mi???

Yahu gelin diyoruz katilin diyoruz, illaki kulaginizdan cekip, kafaniza vura vura mi gosterelim yediginiz kazigi???

quote:

Orjinalden alıntı: ioz

http://forum.donanimhaber.com/m_8314212/mpage_7/key_//tm.htm

biz boşuna mı yazdık kaç zamandır.

gözünüzü boyadırla hızlanacak diye KOTA olmasa ne ala ama kota aynı kota

şimdi sizlere ay sonunda EXTRAlarınız ödemeye gideceksiniz telokom para kazanacak

ama katılın bize eylemlere hakkınızı arayın

• 31 gün çeken ayların 31'inde yapılan indirme diğer aya geçiyor,ilk günden fazla download gözükmesi ondan olabilir,hesabı ayın 30'unda kesiyorlar çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.