Şimdi Ara

05-08 arası Ford fiesta alacağım yardım !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2006-2008 arası
    Kilometresi 100-110 bini geçmemiş
    temiz hırpalanmamış
    fazla modifiye edilmemiş ( kendim edeceğim )
    bir araç arıyorum internette çok var ama karar veremedim pek de bilgi sahibi değilim. 2011 modelini kullandım bir süre bir sıkıntı göremedim ama bir önceki kasası daha çok hoşuma gidiyor.
    Hafta sonu araba pazarına gideceğim orada da bilgi edineceğim bu sayfa altında da bulduğum arabaları sizlerle paylaşacağım yorum yapmanız için.

Sorularım olacak tabiki de ..
    1- Genç bir kişi olarak arabada oynama yapacağım. Çok ses yapıyor vs. gibi yorumlar var beni rahatsız eder mi bu
    2- 3 kapı versiyonunda aracın arkası nasıl geniş mi rahat mı şuan internette baktıklarım genelde 3 kapı ve uygun fiyatlar 5 kapılar biraz daha tuzlu normalen..
    3- Sürüş keyfi hızlanma,yakıt,konfor ne derece fiyatına göre ve sınıfndaki araçalara göre tatmin ettiriyor mu

ilk 1 kaç araç var fiyatları çok uçuk gelyr yine de paylaşayım belki pazarlık yapar kapatarız bir şekilde hadi hayırlısı başlıyoruz :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tamamen-orjinal-64960609/detay/ araç 3 kapı koltuk yok van olarak işte 113 binde fiyatı iyi gibi geldi bir de sizin yorumları almak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketenburak -- 9 Aralık 2011; 16:39:41 >

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-en-ucuz-arac-66313412/detay/ birde bu araç var 83.000 de 2008 model plakadan sorgulattım hasar kaydı yok nedersnz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketenburak

Merhaba arkadaşlar,
    2006-2008 arası
    Kilometresi 100-110 bini geçmemiş
    temiz hırpalanmamış
    fazla modifiye edilmemiş ( kendim edeceğim )
    bir araç arıyorum internette çok var ama karar veremedim pek de bilgi sahibi değilim. 2011 modelini kullandım bir süre bir sıkıntı göremedim ama bir önceki kasası daha çok hoşuma gidiyor.
    Hafta sonu araba pazarına gideceğim orada da bilgi edineceğim bu sayfa altında da bulduğum arabaları sizlerle paylaşacağım yorum yapmanız için.

Sorularım olacak tabiki de ..
    1- Genç bir kişi olarak arabada oynama yapacağım. Çok ses yapıyor vs. gibi yorumlar var beni rahatsız eder mi bu
    2- 3 kapı versiyonunda aracın arkası nasıl geniş mi rahat mı şuan internette baktıklarım genelde 3 kapı ve uygun fiyatlar 5 kapılar biraz daha tuzlu normalen..
    3- Sürüş keyfi hızlanma,yakıt,konfor ne derece fiyatına göre ve sınıfndaki araçalara göre tatmin ettiriyor mu

ilk 1 kaç araç var fiyatları çok uçuk gelyr yine de paylaşayım belki pazarlık yapar kapatarız bir şekilde hadi hayırlısı başlıyoruz :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-tamamen-orjinal-64960609/detay/ araç 3 kapı koltuk yok van olarak işte 113 binde fiyatı iyi gibi geldi bir de sizin yorumları almak istedim

bir fiesta tdci kullanıcısı olarak bildiğim kadarıyla sorularını cevaplayayım
    1- Evet ses yapıyor motor sesini içeri alıyor ama müzik dinlemeyi seviyorsan arabada pek de sorun olacağını sanmam(dizel araçlarda kaçınılmaz bir duru zaten), şehirler arası yolda hızını koruyarak gittiğinde pek motor sesi yapmaz, gaza fazla bastığında sanki 2tane motor varmış da diğeri sonradan devreye girmiş gibi ses yapar.
    2- Ben 5kapılı versiyonunu kullanıyorum, boyutuna göre genişliği gayet iyi bence
    3- Yakıt ve yol tutuşu için sınıfındaki en ideal modellerden biridir, hızlanma olarak 2.vitesteki hızlanması birçok insana göre tatmin edicidir, şehir içinde iyidir ancak yüksek hızlarda seni biraz üzer. Yol tutuşunu iyileştirmek için süspansiyonlar biraz sert yapılmış. ancak duyduğum yorumlara göre şuan baktığın modelin süspansiyonu yenisine göre biraz daha konforluymuş.

• yüksek hızlarda seni üzer derken
  • quote:

yüksek hızlarda seni üzer derken

hızlanma olarak (110 120km üstünde),160ı zor geçersin zorladığında 170 civarı yaparsın
    zaten aracın 68hp olduğunu düşünürsek fazla bir beklentin olmaması gerekir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozmak -- 9 Aralık 2011; 22:38:53 >
  • chip le açtırmayı düşnyrm öncelikle arabayı bulmam gerekyr tabi :)
  • quote:

chip le açtırmayı düşnyrm öncelikle arabayı bulmam gerekyr tabi :)

tabi chip yaptırırsanız mutlaka değişiklik olacaktır. kolay gelsin ben kendime uygun temiz aracı 5 farklı şehirde 3ay arama sonunda bulmuştum
  • verdiğim lnkteki araçlar nasıl bir değerlendrme yapsanız yardımcı olrsa forumdaki arkadaşlar çk iyi olacak
  • quote:

verdiğim lnkteki araçlar nasıl bir değerlendrme yapsanız yardımcı olrsa forumdaki arkadaşlar çk iyi olacak

ben şahsi olarak van olan araçlara pek iyi gözle bakamıyorum, neden derseniz bu araçların çook büyük bir kısmı şirket gibi yerlerde kullanılmış araçlardır, genelde yük taşımak amaçlı kullanıldığı için motorun yıpranmış olacağı, km lerinin yüksek olacağı konusunu göz ardı etmemek gerekir. oyüzden temizliğine emin olmadıkça van versiyonlarından uzak durun derim
    diğer linkteki araç için konuşmak gerekirse fiyat gayet makul ancak araçda değişim olduğunu ilanı veren kişi yazmış ki fiyatı da bu sebepten dolayı makul. kimse durup dururken parça değiştirmez, iyice bi kontrol ettirmek kaydıyla düşünülebilir.

• temiz araç bulamıyorum içime sinmiyor aramaya devam
  • bende 2005-08 arası fiesta arıyorum....
  • Arkadaşlar yaklaşık 1 ay kadar önce motor kazası geçirdim ve motora noktayı koydum sonucunda 2006 fiesta van buldum ve alacağım daha dogrusu şirket alacak yani araç şirketin üzerine olacak benden peyder pey kesilecek bu konuda 2 sorum olacak.

1/Araç şirket üstüne olacagı için k belgesi gerektirirmi?
    2/cam açılmış ama işlenmemiş oldugu için camlara kapak taktırıp muayeneden geçermi?

Sadece eve gidip gelicem ticari amaçlı kullanmıycam polislerin gözünde birşey ifade edermi ceza konusunda?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.