Şimdi Ara

Zydrunas Savickas hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam 40 yaşında ve belki de halen en güçlü insan. (Tarihin en güçlü adamı olarak adını yazdırdı zaten, lütfen bana Koca Yusuf'la gelmeyiniz, lütfen)

Bu seneki World's Strongest Man ve Arnold Strongman Classic yarışmalarından da ümitliyim kendisi adına. Özellikle Arnold Strongman Classic'ten umutluyum ve 4 Mart'ta başlıyor yarışma. 300 pound dumbbell'ı tek elde maksimum tekrar sayısında kaldırma (136.5 kg) ve 700 kg'ı sırtlayıp taşıma aşamalarında Brian ile kapışacaktır. Brina Yoke'de biraz daha avantajlı olabilir. Dumbbell tek el tek seferde maksimum kütle rekoru 145 kg ve adamlar her sene rekora biraz daha yaklaşıyor. Louis Cyr için! Yoke ise zaten teknik olarak son sınırda. Bakalım Brian bu sefer yine yapabilecek mi? Yoksa Zydrunas bacaklarını kuvvetlendirmiş mi?

Unutmadan, bir insanın tarih boyunca sırtladığı en büyük ağırlık (2 cm oynatabildi diyelim, adam zaten yeterince dik bir pozisyondaydı) 2840 kg ama bu ağırlıkta kuvvetten ziyade dayanıklılık ön planda olduğu için onun çeyreği olan Yoke'ler bana her zaman daha efsanevi gelmiştir.

EVET, O ADAM;

Brian ise en dişli rakibi, zamanla Brian da bu işi bırakacaktır ama Zydrunas'tan önce olmayacaktır;

Şu an için en güçlü 3'lü ise bu, Zydrunas küçük kalmışa benziyor;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skull Crusher -- 26 Şubat 2016; 7:49:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Eddie Hall'ı da unutmayalım;

• WSM nin birçok organizasyonunu izledim.
    zaviscas rekor üstüne rekor kırıyor.
    geriye düştüğü, yada kötü başladığı bir şampiyonada vazgeçmeyip altın madalyayı kaptığını biliyorum.
    sadece sporculuğu değil duruşu ve adamlığı ile örnek bir insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcgamebeer

WSM nin birçok organizasyonunu izledim.
    zaviscas rekor üstüne rekor kırıyor.
    geriye düştüğü, yada kötü başladığı bir şampiyonada vazgeçmeyip altın madalyayı kaptığını biliyorum.
    sadece sporculuğu değil duruşu ve adamlığı ile örnek bir insan.

Aynen öyle.

• Kendimi popüler konularda lol konusu görüp,hiç bir şey anlamayanlar gibi hissettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.