Şimdi Ara

Zuhaha :D:DD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

aSiKaN Nicki 1 Bucuk sene sonra iLk banını yedi hemde Ketcabın ezik domatesLer yapıldıgını soLedi die :D

Forumun gereksiz MesajLAr boLumundemiyiz

Yoksa NAZİ kampındamı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaRapCı_iMaM -- 16 Eylül 2005, 0:23:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: SaRapCı_iMaM

Evet bakireLiğime ved aattim :D

aSiKaN Nicki 1 Bucuk sene sonra iLk banını yedi hemde Ketcabın ezik domatesLer yapıldıgını soLedi die :D

Forumun gereksiz MesajLAr boLumundemiyiz

Yoksa NAZİ kampındamı?

Bu da banlanacak...

• I know
  • saçma bir neden, modlar bu bölümle uğraşacağıına, diğer bölümlere göz atsınlar biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: _eDDie_

saçma bir neden, modlar bu bölümle uğraşacağıına, diğer bölümlere göz atsınlar biraz

walla ne diim..katılıom tamamen
  • Olayı bilemeden lütfen yorum yapmayalım...

Bir konuda EZİK kelimesini büyük puntolarla ve imalı bir şekilde yazdı, ardından mesajı silindi ve bu mesajı tam 5 kez daha attığı için ceza aldı...

o konu da 1 kişi daha EZİK kelimesini kullandı ve mesajı silindi tekrar da yazmadı, o da tekrar yazmasaydı ceza almayacaktı...

Zaten gergin bir konuda bu tip göndermeler ve imalar zaten yanlıştır, o yüzden attığı mesaj silindi...

Silindiğine göre sakıncalıdır, bunu tam 5 kez daha yaparsa ceza yı hak eder...

BÖLÜMÜN ADI GEREKSİZLER DİYE İSTEYEN İSTEDİĞİ HAREKETİ YAPAMAZ, BU BÖLÜMDE DE AYNI KURALLAR GEÇERLİDİR, LÜTFEN ANLAYIŞ GÖSTERELİM...

bu açıklama için mecbur değiliz ama konuyu anlamanız için yapıyorum...

forumda bu tarz davranışlar yanlıştır... lütfen dikkat edelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ekreizze -- 16 Eylül 2005, 0:35:51 >
  • Kendi fikrimce haketmişsin...

Asikan, çok inat yapıyorsun gerçekten... Silindiyse bir sebebi vardır (ki bu sebebi sen de biliyorsun), orada sorabilirdin ama aynı yazıyı 6 kere tekrar yazarsan bana göre cezayı çoktan haketmişsindir...

Bunu ben evelden de yapabilirdim... Doğumgününde yazdığın bir fıkra vardı ve bu forum için yeterince ayıp bir bitişi vardı... Diğer cevaplarda senin doğum gününü kutlamışlar diye topiği silmedim, sadece o yazıyı editlemiştim fakat hemen aynı fıkrayı geri koydun... Ben de bunun üzerine tekrar editledim... Bir gün sonra o topiğe baktığımda o fıkrayı tekrar koyduğunu gördüm...

Açıkçası sinirlenmiştim... Belki daha 4-5 aylık moderatör olduğum için ciddiye alınmıyorum fakat diğer moderatörler ile aynı göreve sahibim...

Lütfen doğrudan yönetime 2 laf sokayım mantığı yerine biraz da bu hataları kendinizde arayın...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.