Şimdi Ara

ZTE ZXHN H168N modeme access pointle bağlanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
2.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • daha önce komşumda airties rt 205 modem vardı ve tp link Access poitle çok rahat bağlanıp interneti kullanıyordum. sonra arkadaş hipernete geçti ve ZTE
    ZXHN H168N modem verdiler. fakat ben bu modeme eskisi gibi Access pointle bir türlü bağlanamadım. sonra rt 205 i lan portlarından birine bağlayıp Access point
    moduna aldım ve gene bağlanamadım. Access point sağlam. başka Access pointle de bağlanamadım. neden olabilir fikri olan varmı. zte modemin wireless ayarlarını ben yaptığım için
    ayarlardanda eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tbc -- 15 Ocak 2014; 11:04:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tbc

daha önce komşumda airties rt 205 modem vardı ve tp link Access poitle çok rahat bağlanıp interneti kullanıyordum. sonra arkadaş hipernete geçti ve ZTE
    ZXHN H168N modem verdiler. fakat ben bu modeme eskisi gibi Access pointle bir türlü bağlanamadım. sonra rt 205 i lan portlarından birine bağlayıp Access point
    moduna aldım ve gene bağlanamadım. Access point sağlam. başka Access pointle de bağlanamadım. neden olabilir fikri olan varmı. zte modemin wireless ayarlarını ben yaptığım için
    ayarlardanda eminim.

ap olacak cihaza modem aralığında farkli bir ip verin

dhpc ve firewall kapalı olsun

varsayılan ağ geçidi ve birinci dns yine kaynak modem ip olsun

wifi isim ve şifreyi belirleyip modemden gelen kabloyu ap ye takip yayin yapin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• firewall dışında herşey dediğiniz gibi. onuda denerim akşam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.