Şimdi Ara

ZTE U956& lenovo A830 & ZTE V967s hangisini onerırsınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar ilk defa bu sekıl telefon alacagım bılgısızım bu telefonu begendım ancak bazı sıtelerde fıyatı 289 dolar ıken merimobiles de 187 dolar aradakı fark neden?
    bu telefonu onerırmısınız ?

http://www.etotalk.com/zte-u956-android-41-mt6589-quad-core-12ghz-50-inch-hd-1g-ram-80mp_p3629.html 289 $

http://www.merimobiles.com/zte-u956-quad-core-mtk6589-1-2ghz-5-0-inch-hd-1280-720-with-android4-0-1-2ghz-dual-camera-td-scdma_p/meri7381.htm#reviews 187$

birde bu seceneklerım var hangısını onerırsınız

http://www.merimobiles.com/lenovo-a830-android4-2-quad-core-1-2ghz-5-0-inch-qhd-540-960-3g-wcdma-8-0mp_p/meri7433.htm bu lenovonun sıtesınde olmayan telefonlar sahtemıdır=?

www.merimobiles.com/zte-v967s-quad-core-mtk6589-5-0-inch-qhd-with-android4-2-1-2ghz-dual-sim-dual-cam_p/meri7369.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foseptikons -- 3 Ağustos 2013; 13:34:21 >

• Erkek kardeşime A830 almıştım. 1,5 aydır falan sorunsuz kullanıyor. Ama IMEI atmayı beceremedik biz. Umreye giden birinden pasaport kaydı yaptık. Belki siz yapabilirsiniz bilemem bizim buradaki telefoncular da yapamadı.

Telefon akıyor, multi task da vs pek bir yavaşlama hissetmedik. Bir kere bir kitlendi onda resetledik. Kardeşim epey yoğun kullanıyor dizi sitelerini vs izliyor sürekli telefondan sorun yaşamadan. O açıdan iyi. Root falan fazla kurcalamadık da esasında ama potansiyeli olan bir telefon. Tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roosevelt

Erkek kardeşime A830 almıştım. 1,5 aydır falan sorunsuz kullanıyor. Ama IMEI atmayı beceremedik biz. Umreye giden birinden pasaport kaydı yaptık. Belki siz yapabilirsiniz bilemem bizim buradaki telefoncular da yapamadı.

Telefon akıyor, multi task da vs pek bir yavaşlama hissetmedik. Bir kere bir kitlendi onda resetledik. Kardeşim epey yoğun kullanıyor dizi sitelerini vs izliyor sürekli telefondan sorun yaşamadan. O açıdan iyi. Root falan fazla kurcalamadık da esasında ama potansiyeli olan bir telefon. Tavsiye ederim

hocam rıca etsem buyuklugu husunda ve ekranın kalıtesı hususnda yorum yaparmısınız bırde bu telefonlar lenovonun sıtesınde yoktur bunlar cakma yada korsanmı acaba

yanı kısaca bana bıraz detaylı bılgı verebılırmısınız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: foseptikons

quote:

Erkek kardeşime A830 almıştım. 1,5 aydır falan sorunsuz kullanıyor. Ama IMEI atmayı beceremedik biz. Umreye giden birinden pasaport kaydı yaptık. Belki siz yapabilirsiniz bilemem bizim buradaki telefoncular da yapamadı.

hocam rıca etsem buyuklugu husunda ve ekranın kalıtesı hususnda yorum yaparmısınız bırde bu telefonlar lenovonun sıtesınde yoktur bunlar cakma yada korsanmı acaba

Üstad telefonun çakma vs olduğunu düşünmüyorum fakat Çin iç pazarı için üretilmiş bence. Çin GMS şirketlerinin birinin logosu ile açılıyor. Onun ve Lenovo'nun kendi uygulamaları, güvenlik ve cloud hesabına giriş aparatları, destek hizmetleri, cihaz kayıt app ları falan var.

Aslında telefon ile ilgili bir unpack / inceleme tarzı kısa bir şey göstermek istiyordum ama pek anlamadığım için madara olmayalım dedim. Telefon şu an biraderimde. İlk fırsatta telefonun ve kutunun görüntülerini, telefonun kendi çektiği resimleri vs. göstereyim ben buradan sizlere. Pandawill'den 190-200 dolar gibi bir şeye almıştım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: foseptikons

quote:

Üstad telefonun çakma vs olduğunu düşünmüyorum fakat Çin iç pazarı için üretilmiş bence. Çin GMS şirketlerinin birinin logosu ile açılıyor. Onun ve Lenovo'nun kendi uygulamaları, güvenlik ve cloud hesabına giriş aparatları, destek hizmetleri, cihaz kayıt app ları falan var.

Aslında telefon ile ilgili bir unpack / inceleme tarzı kısa bir şey göstermek istiyordum ama pek anlamadığım için madara olmayalım dedim. Telefon şu an biraderimde. İlk fırsatta telefonun ve kutunun görüntülerini, telefonun kendi çektiği resimleri vs. göstereyim ben buradan sizlere. Pandawill'den 190-200 dolar gibi bir şeye almıştım.

hocam ilgilenip vakit ayırdıgınız ıcın cok tesekkur ederım eger boyle bır ınceleme paylasma ımkanınız olursa cok faydalı olur sanırım tekrar tesekkur ederım

• Bunlara bu parayı vereceğine adam gibi 720p/1080p panelli mtk6589t li bir telefon alsana?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratzilla

Bunlara bu parayı vereceğine adam gibi 720p/1080p panelli mtk6589t li bir telefon alsana?

hocam içlerinden birisi zte u956 hd panel zatende suan da 1080p panellı telefon almak ahmaklıktır dıye dusunuyorum onun dısında ben aradıgımı buldum keske hıc bu arastırmaları yapmasaydım dıyorum yinede onerınız ıcın tesekkur ederım
  • hocam alacagım telefonu belırledım ılgınız ve cevaplarınız ıcın tesekkur ederım
  • Roosevelt R kullanıcısına yanıt
    Aslında çok kolaydı. Ama neyse kaydı yapmışsınız zaten.
  • Bende bu telefonlardan almayı düşünüyorum. ZTE, Huawei, Lenovo gibi Kalitesini kanıtlamış bir markanın ürününü almayı düşünüyorum. 720p veya 1080p MTK6589T 1.5 Ghz 2GB Ram 32GB Rom Full HD 5.0 - 5.7 inç gibi bir cihaz düşünüyorum. Bu iş ile ilgili pek bilgim yok. Bu alamk istediğim özelliklerdeki cihazlar ne kadara alınabilir acaba. Türkiyede almaya kalksam 1500 TL den aşağı alamam heralde. Bu özelliklerde ve bahsettiğim markaların buna yakın cihazı varmı tavsiye edebileceğiniz.
  • zte v967s çok kaliteli, kenarları metal, ancak 5mp ben sana huawei g700 öneriyorum. bence bunu al.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.