Şimdi Ara

ZOTAC AMP!+E8400+Zeroterm CF900 Ayrıntılı Oyun Performans Testleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • eline sağlık iyi bir inceleme olmuş inşallah bizdealırız birtane
  • quote:

Orjinalden alıntı: Technics

sensor sorunu var gibi ama sizin için geçerli olan sorun benim içinde geçerli olacağından idle load değerlerinizi merakla bekliyorum...
    everest veya core temp değerleri benim için yeterli...intelin programı yeni boardlarla uyumlu değil bildiğim kadarıyla

Default sıcaklık ayarları. 4 farklı program değerleri

ZOTAC AMP!+E8400+Zeroterm CF900 Ayrıntılı  Oyun Performans Testleri

• Güzel bi test olacağa benziyor. Oyun testlerini bekliyoruz. Ellerine sağlık Anlatımda çok güzel olmuş bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozdurak -- 8 Şubat 2008; 1:39:19 >
  • baya bi fark var yazılımlar arasında...yeni bioslarla düzelir umarım bu 8xxi algılama sorunları..
    teşekkür ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: kmp16
    Default sıcaklık ayarları. 4 farklı program değerleri

• 8400 max oc ile 2006 sıkorlarını bekliyoruz.eline sağlık güzel inceleme olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: mahmut_cinar

8400 max oc ile 2006 sıkorlarını bekliyoruz.eline sağlık güzel inceleme olmuş

İlk etapta Default değerlerdeki SSleri mesaja ekleme işlemlerini bitireyim onada sıra gelecek. İnternet bağlantı sorunlarımdan dolayı SS leri mesaja ilave etmekte sıkıntı yaşıyorum ama elimden geldiğince ilavelere devam edeceğim
  • Hayırlı olsun kmp16, toparlamışsın sistemi. Testler için de eline sağlık. En merak ettiğim konu 8400 ile ne kadar voltaj vererek ne kadar OC yapabileceksin. Son olarak olan oyunlarda bench alıp yayınlarsan ss'den daha sağlıklı bir karşılaştırma şansımız olur diye düşünüyorum.
  • tek kötü tarafı q6600 ün hala testte gerisinde kalıyor
  • incelemeler için teşekkür ederiz
    elinize sağlık
  • Ayrıntılı oyun testlerinden çok ürünlerin özellikleri ve fotoğrafları var..

Zaten özelliklerini ve görüntülerini biliyoruz arkadaşım , bize performansları lazım..

Birde sadece 3D Mark ile Crysis var , zira başlığınızda ayrıntılı oyun performans tesleri yazıyor..

Saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DsgnrYgt

Ayrıntılı oyun testlerinden çok ürünlerin özellikleri ve fotoğrafları var..

Zaten özelliklerini ve görüntülerini biliyoruz arkadaşım , bize performansları lazım..

Birde sadece 3D Mark ile Crysis var , zira başlığınızda ayrıntılı oyun performans tesleri yazıyor..

Saygılar.

Merhaba, elimden geldiğince sürekli olarak mesajı güncelleyeceğimden şüpheniz olmasın. Bağlantı problemlerinden dolayı güncelleme yapmakta zorlanıyoum. Bu engeli aşınca hızla mesaja ilaveleri yapacağım

• Arkadaşlar CrySis oyununa ait Xp ve Vista 32 Bit Normal Ve Yüksek ayarlarda SS ler mesaja ilave edilmiştir
  • Arkadaşlar mesaja Vista 32 Bir ve Xp Professionel 3DMARK DEĞERLERİ CPU 4.0 GHZ ilave edilmiştir. Denemeler devam ediyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.