Şimdi Ara

Zopo zp700 mü, zp780 mi, piranha zen mi, Lumia 625 mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bugrayeyer

ZP780 daha mantıklı değilmi. Arada 50 TL fark var ve tasarımı daha güzel ekranı daha büyük pilde hafif artış var ama sonuçta ZP780 de çift bataryalı gelmiyo mu. Tasarım ve ekran büyüklüğü için 50 TL fazla verilir. Bence F/P olarak ZP780 en iyisi.

Bencede en alınası duran ZP780 ancak mobilvadi isimli arkadaş piranha ile zp700 ü kıyasladığı için öyle bir yazı yazdım ve bana kalırsa en iyi F/P ZP700 çünkü fiyatı daha uygun ZP780 F/P/T (Fiyat, Performans, Tasarım) olarak en iyisi derseniz buna katılırım işte
  • Haklısınız zp780 e karar verdim.bide kimse 625 önermemiş dikkatimi çekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.Acar kullanıcısına yanıt
    Piranha 8 GB, firma tarafından 4.4 geleceği kesinleşti. Zopo 780'den bi haziran bi temmuz diyolar tam kesin değil MTK6582 olduğu için. Piranhaya ise Mayıs ayında büyük ihtimal gelecek. Piranha'nın garanti bölümünün iyileştirildiğini biliyoruz fakat Zopo nasıl olacak bi kanaatimiz yok firma ürünleri verdiği tarihi geçirerek bence güven kaybetti ve QHD ekran yerine HD ekranda film izlemek daha keyifli. Bir artı olarakda Piranha 13mp kameralı Sony Sensörü kullanıyor. Kısaca 780 oyun performansında QHD olduğu için biraz geçebilir fakat geri kalan herşeyde Piranha Zen geçer diyorum ve telefonu 600 TL'ye almak mümkün ilk çıktığındaydı 700 TL olması 50 tl için bence değer ZP780'e göre.
    Bende para durumuna göre Piranha Zen, Zopo 980+ düşünüyorum 780'i eledim gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axis45 -- 27 Nisan 2014; 23:31:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Axis45

Piranha 8 GB, firma tarafından 4.4 geleceği kesinleşti. Zopo 780'den bi haziran bi temmuz diyolar tam kesin değil MTK6582 olduğu için. Piranhaya ise Mayıs ayında büyük ihtimal gelecek. Piranha'nın garanti bölümünün iyileştirildiğini biliyoruz fakat Zopo nasıl olacak bi kanaatimiz yok firma ürünleri verdiği tarihi geçirerek bence güven kaybetti ve QHD ekran yerine HD ekranda film izlemek daha keyifli. Bir artı olarakda Piranha 13mp kameralı Sony Sensörü kullanıyor. Kısaca 780 oyun performansında QHD olduğu için biraz geçebilir fakat geri kalan herşeyde Piranha Zen geçer diyorum
    Bende para durumuna göre Piranha Zen, Zopo 980+ düşünüyorum 780'i eledim gibi.

Piranha'nin üzerine 50 TL daha eklersem 980+ alabilirim bu durumda bana göre Piranha her türlü eleniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazdığım yazıya fiyatı eklemeyi unutmuşum editledim siz editlemeden cevap vermişsiniz. Piranha Zen'i 600 TL'ye almak mümkün. ZP980+ 800 TL?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GHosts Fire

Haklısınız zp780 e karar verdim.bide kimse 625 önermemiş dikkatimi çekti

Konuyu diğer Android telefonlar bölümünde acmissin lumia bölümünde aç Android alasin kalmaz

• quote:

Yazdığım yazıya fiyatı eklemeyi unutmuşum editledim siz editlemeden cevap vermişsiniz. Piranha Zen'i 600 TL'ye almak mümkün. ZP980+ 800 TL?

Ben ZEN'in ceksiz indirimsiz hepsiburada fiyatına göre konuştum

Piranha ZEN hepsiburada 650 TL siz 750 TL diyorsunuz.
  • quote:

Piranha ZEN hepsiburada 650 TL siz 750 TL diyorsunuz.

Haklısınız ZP700 le karşılaştırma yaparken 650 TL olduğunu söylemiştim sanırım sonradan kafam karıştı kusura bakmayın ZP980+ için 150 TL gerekiyor

Bende şuan direk peşin keş 600 TL var ve önümde bi sürü telefon seçeneği var Piranha Zen olsun, Moto G olsun, Zopo 780, Zopo 980+ olsun. Şuan direk alabilirim Zeni çoğu yerde 600-625 TL fakat gönlüm 980+'i istiyor oda 200 TL fark var bi öğrenci için az bişey değil direk kendi paramla alıcam ailemi karıştırmadan bide zoponun garantisi falan vs. düşündürüyor benimde kafam allak bullak oldu bi türlü karar veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Axis45 -- 27 Nisan 2014; 23:43:05 >
  • quote:

Bende şuan direk peşin keş 600 TL var ve önümde bi sürü telefon seçeneği var Piranha Zen olsun, Moto G olsun, Zopo 780, Zopo 980+ olsun. Şuan direk alabilirim Zeni çoğu yerde 600-625 TL fakat gönlüm 980+'i istiyor oda 200 TL fark var bi öğrenci için az bişey değil direk kendi paramla alıcam ailemi karıştırmadan bide zoponun garantisi falan vs. düşündürüyor benimde kafam allak bullak oldu bi türlü karar veremedim.

Bende öğrenciyim aynı durumu Xiaomi M1S ve MI2 arasında yaşamıştım sonuç mu? MI2 almıştım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.