Şimdi Ara

zopo c2 mi iocean x7 mi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
6
Favori
32.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vallahi hiç dert etmiyorum toprağam büyüklüğü yada gece çekimi okadar kusur kadı kızındada olur :D
  • aynen kamera benım ıcın sorun degıl çok fazla fotoğraf çeken biri değilim hatta nerdeyse hiç çekmem telefonumda asla müzik dinlemem o yuzden sesde sorun degılde medya sesı pek bi az gibi sizdede olemı bırde bende telefon bellegı 1.70 gibi bir miktar 4gb değil sorun nedır acaba
  • MayynaK kullanıcısına yanıt
    Bende foto çekmem hanım kullanır genellikle müzik dinlerim oda kulaklıkla ses tatmin edici ama ve dışa verdiği ses düşük haklısınız. 1.70 bendede aynı kalan yeri sitem kulanıyor geneli böyle mallesef zopo da böyle geneli böyle .
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeg392

Bende foto çekmem hanım kullanır genellikle müzik dinlerim oda kulaklıkla ses tatmin edici ama ve dışa verdiği ses düşük haklısınız. 1.70 bendede aynı kalan yeri sitem kulanıyor geneli böyle mallesef zopo da böyle geneli böyle .

yok bole oldugunu bılırıdem rom 500mb oldugunu düşünürsek 4gb aladan 3bucuk kalıyo bıze neden 3gb vermeyı bu :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma

iocean in kasasina kalitesiz diyenin aklindan suphe ederim

Kelimesi kelimesine katılıyorum

Evet arkadaşlar bende zeg392 ve afor1zma kardeşimin dediği gibi kaliteden şüphesi olanın aklından şüphe ederim cihazım c.tesi günü elime geçti ilk baktığım şey kasası zaten cihaz duruşuyla kendini belli ediyor.Hatta şöyle diyeyim pazar günü bi telefoncuya girip cihaza gore koruyucu film varmı diye sordum cihazıda tezgahın üzerine bıraktım adamın gözleri yerinden oynadı resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirbsnl

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma

iocean in kasasina kalitesiz diyenin aklindan suphe ederim

Kelimesi kelimesine katılıyorum

Evet arkadaşlar bende zeg392 ve afor1zma kardeşimin dediği gibi kaliteden şüphesi olanın aklından şüphe ederim cihazım c.tesi günü elime geçti ilk baktığım şey kasası zaten cihaz duruşuyla kendini belli ediyor.Hatta şöyle diyeyim pazar günü bi telefoncuya girip cihaza gore koruyucu film varmı diye sordum cihazıda tezgahın üzerine bıraktım adamın gözleri yerinden oynadı resmen

hocam telefona göre koruyucu kılıf buldunuzmu acaba banada lazım :D

• kardeşim bana cihazla beraber geldi bide ekran için film geldi ama onun içine ettim tabiri caizse kılıfım var ama film yok onuda aldıgım arkadaşa soyledim bi dahaki siparişinde 4-5 tane benim için getirtecek
  • kadirbsnl K kullanıcısına yanıt
    ben de aynı durumdayım görenin gözleri fırlıcak nerdeyse :) 1080p ekran ram i bukadar zorlamasa dahada güzel olacakdı ama napalım yapcak bişi yok. 720p ekranlı versiyonu çıksa 1saniye beklemem gibi geliyo.
  • Hocam banada kılıf dediğime bakmayın banada film lazım saten benım kutudan 2 tane cıkmıstı bırnı geldıgı anda takmaya calıstım ve baya berbat oldu 2.sinde abim takcaktı baya ıyı takar ama dayanamadım takayım dedım onuda maf eddim şimdi lazım

bu arada telefonumu abım elımden aldı ben bir kaç gün kullanayım dedı banada desire z verdi :D telefon görenleri şaşırtıyor
  • Bakıcaz bi caresine artık olmadı ben siparis edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde hiç kullanılmamış paketi açılmamış bir adet zopo c2-c3-zp980 uyumlu orijinal batarya var.Almak isteyen varsa ö.m. atabilir.Fiyat uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x15 -- 18 Haziran 2013; 23:42:03 >
  • arkadaşlar ben zopo 980 almayı düşünüyorum hangi siteden alabiliriz yada satan varsa alabilirim kullananlara soruyorum nasıl özellikli bir telefon

• Arkadaslar zopo c2 ile iocean x7 arasinda kaldim. Bazi arkadaslar ioceanin kasa kalitesi iyi demis zopoya gore. Bazi arkadaslar zoponun hat ve wifi cekim gucune zayif demis. Sizce iki telefon arasinda kalite farki var mi ?

• ya ben formda yaniyim bana yardımcı olursanız sevinirim ben zopo c2 almak istiyorum ama internet üzerinden daha önce alışveriş yapmadım nasıl alırım yardımcı olurmusunuz
  • Zopo C2 ve iOcean X7 arasındaki farkı rahatlıkla görebiliyorsunuz;http://www.youtube.com/watch?v=yLUBdCsUtHk
  • Öncelikle herkesin teli hayirli olsun x7 ve c2 kullanicilarina nacizane birkac sprum olacak cevaplarsaniz sevinirim
    1- telefonlari hot spot yapiliyormu yani teldeki neti bilgiyaradan wifi ile kullanabilirmiyim
    2- telefonda flash destegi varmi
    3- samsung tellerde sebeke uzerinden görüntülu konusma varya bu telefonlar bunu destekliyormu mesala bendeki htc desteklemiyordu bunda bu destek varmi
    4- telef9n icin gsm 900 2100 desteğinden bahsetmişler ancak ben tam anlamadim bende hem turkcell hemde avea hat var bunlarin internetini bu telefonla rahatca kullanabilirmiyim bilgilendirirseniz cok sevinirim.

Sorular saçma olduysa kusura bakmayın çünkü bu konuda cahilim
    Simdiden ilginiz ve cevaplariniz için çok teşekkür ederim

• ZOPO 900 ve 950 için SAR değerleri aşağıda. Sanırım C2 ve C3 modelleri de bu değerlere yakındır;

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

• ZOPO 900 ve 950 için SAR değerleri aşağıda. Sanırım C2 ve C3 modelleri de bu değerlere yakındır;

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

• iOcean firmasına X7'nin SAR değerlerini sormuştum, aşağıdaki cevap geldi;

"Hi, we will put the SAR report on the site soon.

from the result, SAR of X7 is around 0.2w/kg, lower than the standard <2.0 w/kg."

Aşağı yukarı ZOPO ile aynı. Bu değerler Avrupa ürünlerden ne kadar farklı bunu değerlendirmek lazım bir de. Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.