Şimdi Ara

Zomato gold üyeliği ana konu (Referans paylaşmak yasaktır) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
12
Favori
24.842
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş Will Burger'i göremedim buralarda. Gold üyeliğiniz bitmeden kesinlikle denemelisiniz.
  • Oncelikle bir kac seye deginelim. Birisi uygulamada goruyorsan da yine de mekana soruyorsun demis, bu kisisel bir tercih, sen sorarsin ben sormam, genelleme ... uygulamada varsa vardir nokta

Ikincisi ,birisi akil vermis bizim esnaf kazansin vs diye, biz burada zekasiz, akilsiz, neye ne karar verecegimizi bilemeyen insanlar miyiz ki cocuk gibi akil veriyorsunuz

Ucuncusu, bazi kisitlamalar olmasi normal, senelik uye aldim referansla ve 90 lira odedim. Ayda 7 liraya sana boyle bir imkan sunuyor, tabi ki lebi derya deniz manzarali villa olmayacak, kisitli mekan, bazi sartlar olacak

Biri de cikmis kadikoyde mekan az maz demis, en cok mekan olan semte..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kahvaltıda zomato gold u kullabilen var mı nereyi arasam kahvaltı da geçerli değil diyor

• Beşiktaş TRC American Diner burger yedik her hangi bir menü dayatması yok tadı da iyidi baya deneyebilirsiniz arkadaslar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beşiktaşta City Burger kesinlikle tavsiye olunur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an 89 TL ye veriyor Gold üyeliği. Değer mi?

• asarcik A kullanıcısına yanıt
    Çevremdeki restaurantların hepsi bırakmaya başladı.
  • asarcik A kullanıcısına yanıt
    Çok net değer hocam. 2 yere gitsen zaten ana yemekten o tutar çıkar. Bölgenizdeki ya sık gittiğiniz gold mekanlara bakarak karar verebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-4 kere yemek yesen evet ücreti çıkıyor ama bir çok işletme çıkmaya başladı. Özellikle şunu yapan çok oluyor yiyorsun ödemeye gidiyorsun tatlılarda geçerli değil. Yok o yemekte geçerli değil filan hani şartları bilmesem neyse desteğe yazınca da işletmeyle görüşüceğiz diyip geçiyorlar asla geri dönüş yok. Dedim bir yaptırım yok mu işletmelere asla var diyemiyorlar . Tamamen geçerliliği olmayan bir uygulamala evet parası çıkıyor ama tamamen işletmenin inisiyatifi yani zomato kurumsal gibi durduğuna bakmayın. Tamamen işletme inisiyatifli indirim uygulaması sadece siz gidip indirim uygularmısınız demiyorsunuz da zomato sizin yerinize diyor :) Zomatodan zarar ettik diyen işletmelere bile denk geliyorsunuz indirimli yiyorsunuz ama muamele gerçekten bazı işletmelerde kötü. Aynı zamanda kodu önceden vermediniz geçerli değil diyenler var. Her yemekte geçerli değil diyenler var menü olmamasına rağmen. Tatlılarda geçerli değil diyenler var . Zomato aldıysanız sipariş vermeden önce nelerde geçerli olduğunu sormanız gerekiyor. Zaten böyle sorup konuştuktan sonra avantajı kalmıyor benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onurcansiz -- 16 Ocak 2020; 13:4:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snomask

Çevremdeki restaurantların hepsi bırakmaya başladı.
    uygulamanın amacı o zaten.

restoranlar bir süre reklamını yapmak için golda üye oluyorlar. Yorum ve bir sürü yıldız toplayıp ayrılıyorlar.
  • %50 ref kodunu %10 a düşürmüşler. 250tl ye sen o hesabı zor satarsın zomato

• Restoranlar yavaş yavaş çıksa da hala avantajlı. İstanbul M2 metro hattı üzerinde, Beşiktaşta çokça mekan var. Buralarda zaman geçiriyorsanız pişman olmazsınız. Parasını çok rahat çıkardım zaten çoktan. Bence en iyi avantajı farklı mutfakları kesfedebilmek. Hint yemeği yedim mesela normalde 45tl verip o parayı riske atmam fakat yarısı olunca denedik ve bayıldık. Tamdoori Beşiktaş i tavsiye ederim

• İyi ki almışım dediğim üyeliklerden..Kasım ayında bitecek olmasına şimdiden üzülüyorum.1-2 ay olsa bile uzatsak iyiydi
  • Arkadaşlar 204 lira olmuş. Referans indirimi de %10. Bundan daha fazla indirimi nereden bulabilirim ? Var mıdır elinizde ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.