Şimdi Ara

##### ZOEKEN CLUB ##### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
22
Favori
78.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Arthemis

quote:

Orjinalden alıntı: Millennium

Dünya üzerindeki ilk zoekenin M.Ö. 2000 yıllarında Mısır'daki bir firavunun cezalandırma yöntemi olduğunu biliyor muydunuz

Harbi Nasıl yapıyomuş. Piramitte adam yürürken önüne mumya mı çıkartıyomuş ama şu Zoeken adamda paranoya yapıyo

Vatana ihanet gibi büyük suç işlemiş insanları çoğunlukla piramitlere benzer yapılara kapatıyorlar ve içine pek çok hayvan(akrep,yılan vs.) koyuyorlarmış.Üstelik daha güçlü bir psikolojik etkisi olsun diye bunları çoğunlukla içinde güzel yemekler olan tabakların veya içi değerli eşya dolu kutuların bir köşesine saklarlarmış.Tabi suçlular bunların haberinde olmadıklarından bu büyük yapıların içinde birkaç günde kafayı yerlermiş.Ancak bu tür cezaları ancak gerçekten büyük suç işlemiş insanlar için seçerlermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 20 Haziran 2006; 21:30:11 >

• quote:

quote:

quote:

Dünya üzerindeki ilk zoekenin M.Ö. 2000 yıllarında Mısır'daki bir firavunun cezalandırma yöntemi olduğunu biliyor muydunuz

Harbi Nasıl yapıyomuş. Piramitte adam yürürken önüne mumya mı çıkartıyomuş ama şu Zoeken adamda paranoya yapıyo

Vatana ihanet gibi büyük suç işlemiş insanları çoğunlukla piramitlere benzer yapılara kapatıyorlar ve içine pek çok hayvan(akrep,yılan vs.) koyuyorlarmış.Üstelik daha güçlü bir psikolojik etkisi olsun diye bunları çoğunlukla içinde güzel yemekler olan tabakların veya içi değerli eşya dolu kutuların bir köşesine saklarlarmış.Tabi suçlular bunların haberinde olmadıklarından bu büyük yapıların içinde birkaç günde kafayı yerlermiş.Ancak bu tür cezaları ancak gerçekten büyük suç işlemiş insanlar için seçerlermiş

Delirip çıkarlar ordan. Ama Zoeken Almancadan geliyor diye biliyorum. Mısırlılar ne diyomuş acaba

• edit: imzaları ilk topiğe güncelliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5E953237B -- 21 Haziran 2006; 1:56:22 >
  • Dünyadaki bütün Zoekenleri bitirdik galiba. hiç yeni zoeken gelmedi.
  • Yeni imzamız hayırlı uğurlu olsun. bence çok güzel oldu
  • kural dışı ama boşver
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaN®

kural dışı ama boşver

Kural dışı değil. 2 tane resim koyabiliyoruz ve 7 satırı geçmiyor.

Bu arada imzadaki hatayı düzelttim. link bizi Konu Dışı ana sayfasına götürüyomuş buraya getireceği yerde
  • Zoeken Club'ıma niye kimse ilgi göstermiyor. gitti bütün emeklerim boşa
  • olm sen manyaq mısın tam bridney spears i soyuyodum abow 2. bolume gectim heyecanla gidiyom zor zar bi cikti a.* o ne ole :D
  • Zooken etkisinden kurtulmak için reçetelerde ver bari bu konuda çünkü böyle bir olay başladı bende, güvenli kaynaklardan aldığım veya bildiğim sitelerde gördüğüm resimlerde bile bir ön tırsma yaşıyorum ve sürekli ne zaman bööö çıkacak diyerek tetikte bekliyorum.
    Tekrar söylüyorum Zooken etkisinden kurtulma reçeteleri lazım, artık güzel manzara resimlerimi olur, lezzetli hatun resimlerimi olur ne olursa...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Da®ksiDe©

Zooken etkisinden kurtulmak için reçetelerde ver bari bu konuda çünkü böyle bir olay başladı bende, güvenli kaynaklardan aldığım veya bildiğim sitelerde gördüğüm resimlerde bile bir ön tırsma yaşıyorum ve sürekli ne zaman bööö çıkacak diyerek tetikte bekliyorum.
    Tekrar söylüyorum Zooken etkisinden kurtulma reçeteleri lazım, artık güzel manzara resimlerimi olur, lezzetli hatun resimlerimi olur ne olursa...

Manzarar resimlerinin altına da Zoeken yaparlar merak etme. sen herşeyden tırs

sende bizim Zoeken Tutkumuza katıldın herşeyde ön tırsma paranoya yaşıyoruz Zoeken olduğunu bile bile giriyorum. sonra hopluyorum yerimden ve gülmeye başlyorum

Al buna bak. çok tatlı bi kızhttp://knd.org.uk/files/loituma__.swf iyi tırsmalar.

• quote:

quote:

Zooken etkisinden kurtulmak için reçetelerde ver bari bu konuda çünkü böyle bir olay başladı bende, güvenli kaynaklardan aldığım veya bildiğim sitelerde gördüğüm resimlerde bile bir ön tırsma yaşıyorum ve sürekli ne zaman bööö çıkacak diyerek tetikte bekliyorum.

sende bizim Zoeken Tutkumuza katıldın herşeyde ön tırsma paranoya yaşıyoruz Zoeken olduğunu bile bile giriyorum. sonra hopluyorum yerimden ve gülmeye başlyorum

Al buna bak. çok tatlı bi kızhttp://knd.org.uk/files/loituma__.swf iyi tırsmalar.

Oldu...

• quote:

quote:

kural dışı ama boşver

Bu arada imzadaki hatayı düzelttim. link bizi Konu Dışı ana sayfasına götürüyomuş buraya getireceği yerde

kural dışı.

quote:

2 - İmzadaki resim kuralları İmzada yalnızca tek bir (1 adet) resim bulunabilir. Bu resimle ilgili olarak şu kurallar geçerlidir;

* İmzanızda kullanacağınız resmin boyutu 20 kb'dan fazla olamaz.
    * Çözünürlüğü yani piksel değeri ise 100x100'den büyük olamaz.

illa şikayet ettirip sildiriceksin demi yalan söylüyoruz sanki.

• quote:

quote:

quote:

Oldu...

Ön Tırsma yaşayanlar ortaya çıkıyor. içinde Zoeken yok

• quote:

quote:

quote:

kural dışı ama boşver

kural dışı.

quote:

2 - İmzadaki resim kuralları İmzada yalnızca tek bir (1 adet) resim bulunabilir. Bu resimle ilgili olarak şu kurallar geçerlidir;

* İmzanızda kullanacağınız resmin boyutu 20 kb'dan fazla olamaz.
    * Çözünürlüğü yani piksel değeri ise 100x100'den büyük olamaz.

illa şikayet ettirip sildiriceksin demi yalan söylüyoruz sanki.

Niye kızıyon. Ben 2 resim diye biliyodum. hem eğer silinirse forumda %50 sinin imzasıda silinecektir. herkes 2 resim kullanıyor ne kadar küçükte olsa.

• kız kardeşime gösterdim güler diye ama bana tokat attı ve odasına kapanıp ağlamaya başladı titredi kız resmen !
    Süper bişey sevgililer gününde kız arkadaşa süper hediye.(ayrılığı göze alıyorsanız tabi)
  • isterse 10 resim olsun umrumda değil kuralı söyledim ben sadece

kızmıyorum ayrıca
  • kardeş eline sağlık.
  • quote:

isterse 10 resim olsun umrumda değil kuralı söyledim ben sadece

kızmıyorum ayrıca

lütfen şikayet etme. ilk topic altındaki gibi değiştireceğim fakat profili uygula tamam yapamıyorum şuanda bi sorun var. değiştireceğim. uyardığın için sağol
  • quote:

quote:

ulan bu gene karşıma cıktı ya zorr unutum bunu neye yaradığını hala çözmedim:S ama hipnoz galiaba dimi ??? sonu yok bunun :S

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.