Şimdi Ara

Zodiac adlı sinema beni çıldırttı....... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: AnarcheeR

Birader bari başlığa spoiler içerir diye uyarı koy!

hakkaten ya spoiler koyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnarcheeR

Birader bari başlığa spoiler içerir diye uyarı koy!

• quote:

Orjinalden alıntı: X@ndeR

quote:

Orjinalden alıntı: somali

zodiac diye bir belgesel vardı. filmi izledikten bir iki gün sonra rastladım.

adamlar tamamen gerçek hayattaki olaylara bağlı kalarak çekmişler filmi. yani göl kenarında işlenen cinayet olsun otobandaki kadının aracını durdurup güya yardımcı olma ayağına tuzağına düşürmesi olsun tamamen birebir çekilmiş.

klasik amerikan filmlerinden gına gelmişti böyle filmler her zaman çıkmaz mutlaka izleyin derim.

katılıyorum.sonunda hiç ummadıgınız birisi çıkmasındansa böyle olması daha güzel.

birde karikaturıstın bi adamın evine gittiği ve bodruma indikleri sahne mükemmel.en baba korku filmlerinden daha gerilimli.

Cidden harika bir sahneydi acayip gerildim o sahnede

• zodiac dosyası henüz 2004'te kapanmış.ahah
  • zodiac tam bi piskopat ya

öldürdüğü herkezin öbürkü tarafta onun kölesi olacağına inanıyormuş ve bundan sonraki eylemleri kaza süsünde olacakmıymış neymiş...

böyle bişeyler okumuştum
  • evet bahsedilen filmin divxini izledim bende 2 ay önce

gerçektende film bittikten sonra küfür ettim

yani hadi filmin sonuna kadar katili sölemiyon bari filmin sonunda söle yahu

sanki karayip korsanları gibi 3 seri yapacan

ama en sonda katilin o herif olduğunu söyleyen biri çıktı

tam bir sabır filmi :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARAKAY

zodiac dosyası henüz 2004'te kapanmış.ahah

hayır...dosyası hala açıkmış..filmin sonunda öyle diyor
  • tam bir bulmaca gibi film güzel bir filmdi.sabır isteyen bir film beklemek ve odaklanmak gerek..
  • bu arada 2005 yapımı bir zodiac daha var ben açıkcası onu daha fazla beğendim
  • Filmin sonunda ben de hayal kırıklığına uğradım. 2 saat 30 dakika süren filmin sonu sanki kesilmiş gibi. Zaten bitince bir süre sadece siyah ekran oluyor. Filmden sonra ben de senin gibi sonunu öğrenmek istedim ama öğrendiğim şey filmin gerçek bir hikayeyi konu ediniyor olmasıydı. Yani gerçekten de Zodiac diye bir seri katil filmde anlatılanların hepsini yapıyor ve hiçbir şekilde yakalanamıyor. Filmin sonunda Arthur dan şüphe ediyoruz ama delil olmadığı için adam yakalanamıyor. Gerçekte de delil yetersizliğinden katil hiçbir zaman bulunamıyor. Filmin böyle bitmesi gayet normal geldi.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.