Şimdi Ara

Ziraat Genç Kart (KYK Kredi) Taksitlendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
36
Cevap
1
Favori
67.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öğrenciyim ve devletten aylık 330 TL öğrenim kredisi alıyorum.Sorum şu devletten kesin olarak aylık bir para geliyor kartımda maximum kart acaba laptop alabilir miyim ? 9 taksitle aylık 200 TL gibi bir kesim olacak acaba böyle bir şey mümkün müdür ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kartın limiti 500 lira. 500₺den yüksek tutarda bir şey alamazsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poison Well

Kartın limiti 500 lira. 500₺den yüksek tutarda bir şey alamazsınız.

Araştırdım hocam öğrendim sağolun yorumunuz için

• Poison Well kullanıcısına yanıt
    Demek istediğiniz yanlış anlaşılabilir. Aylık taksitli olarak 500tl yi geçemezsiniz. Örneğin 4500tl lik ürünü 9 taksitle (aylık 500tl odeyerek ) alabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alicanatakan2

Demek istediğiniz yanlış anlaşılabilir. Aylık taksitli olarak 500tl yi geçemezsiniz. Örneğin 4500tl lik ürünü 9 taksitle (aylık 500tl odeyerek ) alabilirsiniz.

Öyle olmuyor. Mesela 100 liralık bir ürün alıyorsunuz 5 taksit ile. Limitinizden 20 değil 100 lira düşüyor direk. Yani maksimum 500 liralık bir harcama yapabilir toplamda.

Ben geçen gün kartımın kredi kartı özelliğini açtırmaya gittiğimde ordaki kadına sordum 3000tlye telefon alacağım taksitle diye. Alabilirsin dedi aylık 500ü geçmediği takdirde. (Daha almadım telefonu)

• quote:

Ben geçen gün kartımın kredi kartı özelliğini açtırmaya gittiğimde ordaki kadına sordum 3000tlye telefon alacağım taksitle diye. Alabilirsin dedi aylık 500ü geçmediği takdirde. (Daha almadım telefonu)

Dediğinizi anlamamış olabilir ilk defa sizden duyuyorum böyle bir şeyi. Kendi kullandığım kartta söylediğim şekilde oluyor.

Ben pazar ya da pazartesi gibi yaklasık 4500tllik ürünü taksit yapmayı deneyeceğim olup olmadığı kesinleşir ozaman
    Edit : olursa konuya yazarım merak eden arkadaşlar da bilgilenmiş olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanatakan2 -- 2 Nisan 2015; 17:31:15 >
  • 500 lira limitli kartla 4500 liralık bir ürünü alamazsınız. Hiç mi kredi kartı kullanmadınız ya da açın okuyun ne nedir diye. 500 lira limiti varsa en fazla 500 liralık işlem yapabilirsiniz. Misal onu 5 e böldünüz 100 lira ekstre borcunu ödediğinizde 100 lira daha kullanabileceğiniz limit oluşur.

• quote:

Ben pazar ya da pazartesi gibi yaklasık 4500tllik ürünü taksit yapmayı deneyeceğim olup olmadığı kesinleşir ozaman
    Edit : olursa konuya yazarım merak eden arkadaşlar da bilgilenmiş olur.

Bekliyorum hocam
  • Bazzzingaaa kullanıcısına yanıt
    Evet hiç kredi kartı kullanmadım.bazılarının Aksine kredi kartları ile yaşamıyorum ben Ayrıca ziraatte bu işlerle ilgilenen kadın olur dedi. Ben taksiti yapıp ss de atıcam milleti yanlış bilgilendirmeyin.
    1 saat once universiteden gelirken yol üstünde ziraate uğradım kesin olarak onayladılar 9x500=4500tl ye kadar yapılabiliyor alışveriş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanatakan2 -- 3 Nisan 2015; 12:45:51 >
  • quote:

Evet hiç kredi kartı kullanmadım.bazılarının Aksine kredi kartları ile yaşamıyorum ben Ayrıca ziraatte bu işlerle ilgilenen kadın olur dedi. Ben taksiti yapıp ss de atıcam milleti yanlış bilgilendirmeyin.
    1 saat once universiteden gelirken yol üstünde ziraate uğradım kesin olarak onayladılar 9x500=4500tl ye kadar yapılabiliyor alışveriş.

Hocam dediğiniz gibidir.Alışverişinizi yaptığınızda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

• alicanatakan2 kullanıcısına yanıt
    Aynı kartı bende kullandım o kadar arkadaşımda kullandı böyle bir şeyi ilk sizden duyuyorum. Deneyin ve ssyi atın madem. 500 lira limitli kartla 4500 liralık işlemi nasıl yapacaksınız çok merak ettim ve bekliyorum.

• quote:

İnsanlara yanlış bilgi verip mağdur etmeyin. 500 TL limitli kart ile üstüne karta para yatırmadan 4500 TL'lik taksitli-taksitsiz alışveriş yapılması IMKANSIZDIR.

• Bana ziraat tarafından verilen bilgiyi aktarıyorum. Eğer bilgi yanlışsa yanlış veren onlar. 1-2 güne karta para yatınca olup olmadığını deneyip yazacağım.
    Edit : kartın limiti 500 değil aylık taksit limiti 500. Ziraatten gelen mesajda taksit limiti 500 yazıyor. Ayrıca adamlar oluyor dedi gidip sorduğumda ondan daha iyi bileceksin ya zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alicanatakan2 -- 7 Nisan 2015; 13:48:06 >
  • ben internet alisverislerinde taksit imkanindan yararlanamiyorum. acaba neden olabilir? -k.kartım acik ve maximum olan yerlerde deniyorum.

• Aynısını ben de yaşıyorum defalarca Aradım Kartımla ilgili herhangi bir sorun olmadığını Söylüyorlar. Ancak hepsiburadadan ipad Uygulaması ile taksitli alışveriş yapabiliyorum ilginç bir şekilde.

• KK ile taksitli işlemde,toplam işlem kadar limit kartta hazır olmalıdır...Limitiniz 5oo ise, 9 taksitte 45oo TL 'lik mal alamazsınız..

Limit 5oo TL ise 5oo:9,, 5ooo TL ise 5ooo:9 olur....

Taksit sayısı azaltılabilir,ödeme yapıldıkça limit ,karta geri döner....

Mühim not: KK ile alınan telefoa taksit yoktur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expertadvisor -- 12 Nisan 2015; 12:01:40 >
  • quote:

Bana ziraat tarafından verilen bilgiyi aktarıyorum. Eğer bilgi yanlışsa yanlış veren onlar. 1-2 güne karta para yatınca olup olmadığını deneyip yazacağım.
    Edit : kartın limiti 500 değil aylık taksit limiti 500. Ziraatten gelen mesajda taksit limiti 500 yazıyor. Ayrıca adamlar oluyor dedi gidip sorduğumda ondan daha iyi bileceksin ya zaten

Bir kere bu bankacılık işlemlerinden anlamadığın kesin aylık taksit limiti diye bir limit yoktur..Ziraatten gelen mesajın ekran görüntüsünü koy 9 taksitte ben yapayım sana.Git o kartla 4500 TL lik bir şeyi 500 TL LİMİTLİ KARTINLA 9 taksitle almayı dene madem bu kadar iddianda eminsin sonucu gel yaz buraya.

• Arkadaşlar bu konu neden tartışma konusuna döndü anlayabilmiş değilim, yoksa yoktur daha fazla uzatmanın manası yok zaten
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.