Şimdi Ara

ziraat genç kart borç ödeme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ziraat genç kart kullanıyorum. Bu devletin hem kredi hem banka kartı olarak kullanabilmemiz için verdiği kartı. Kartın kredi kısmında yaklaşık 200 liralık bir borcum var. Bankaya asgeri miktarı ödemeye gittiğimde bir türlü kredi borcu ödeme kısmını göremedim. Diğer kartlarda direk ödeme ekranı geliyordu. Bu yüzden ödeyemedim. Belki burstan kesilir dedim fakat burs da olduğu gibi duruyordu. Ben bu borcu nasıl ödeyeceğim.

Telefona da mesaj geldi bugün. Borcunuzu yıl sonuna kadar ödemezsiniz nkit çekime kartınız kpatılacak diye, bu konud yardımcı olabilecek var mı?

• Kartı devlet değil, banka vermekte.....

Bursu verense devlet....

Şubeye yatırın........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expertadvisor -- 16 Nisan 2015; 22:16:28 >
  • arkadaşlr bu zburs kartların kyk nın yani genç kartı varya hem bnka kartı hem krdi bn onu yatırmadım borç gecikti şuan yatramıom şubenize gdin dio okudugum yere mi gidecegim lütfen bilgi verin bna herhng şubeden yatrabilir miyiz asdgarisini
  • @CeLLaT_1905 Hocam özel mesaj kapalı olduğu için burdan yazıyorum, bana iki bilet lazım ve transfer kapalı sanırım değil mi, passolig transferi yasaklı olmayacak mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.