Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.639
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    işimize yaraamaz .1,48 den çektim zaten :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    0.50 ye düşse bile işinize yaramaz.
    Bunu söylemeye çalışıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • halil_41 H kullanıcısına yanıt
    aynen hocam haklısın .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fatura talimatlarını iptal edene kadar 1 saat uğraştım. Uygulamadan fatura talimatları işlemlerine gelin. Talimatı güncelleye tıklayın. Güncelleme yaptıktan sonra aynı menüden iptal edebiliyorsunuz. Güncelleme yapmazsanız iptal olmuyor. Müşteri hizmetleri yalan üstüne yalan söyleyip şubeye yönlendiriyor.
  • bde B kullanıcısına yanıt
    benden direk istemişlerdi hocam.
    demekki benim bankacı bana güvenmedi :)
  • Arkadaslar yapilandirma yapip sonrasinda ziraatten gelen combo kartida yapilandiran varmi

• Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim durum için kredi onayı çıktı.Sevinsem mi halime mi üzülsem bilemedim.Ama çokta şeappmiyorum kartları iphone laptop alıp steakhouse larda patlatmadik,eşimin sağlık problemleri üstüne bela tek başına gelmez hesabi arabanin sanziman motor problemi geldiğimiz nokta budur.

2 şey sormak istiyorum destek verirseniz memnun olurum ;

1-Kartlarin ödeme tarihi geldi.Elde de para kalmadı. 10.000 tl kredi çeksem ziraat bana onay bozuldu yeni kredi çekmişsiniz onay çıkmıyor diyebilir mi ?

2-Araba için servise 5.000 tl ödeme yapmam gerekiyor. Şimdi onu çektirsem kartlar için 22 bin onay çıkmıştı sizin borç 27 bin olmuş aradı farkı siz kapatıyorsunuz diyebilirler mi ne olur ?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: bde

Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim durum için kredi onayı çıktı.Sevinsem mi halime mi üzülsem bilemedim.Ama çokta şeappmiyorum kartları iphone laptop alıp steakhouse larda patlatmadik,eşimin sağlık problemleri üstüne bela tek başına gelmez hesabi arabanin sanziman motor problemi geldiğimiz nokta budur.

1-Kartlarin ödeme tarihi geldi.Elde de para kalmadı. 10.000 tl kredi çeksem ziraat bana onay bozuldu yeni kredi çekmişsiniz onay çıkmıyor diyebilir mi ?

2-Araba için servise 5.000 tl ödeme yapmam gerekiyor. Şimdi onu çektirsem kartlar için 22 bin onay çıkmıştı sizin borç 27 bin olmuş aradı farkı siz kapatıyorsunuz diyebilirler mi ne olur ?

Teşekkürler.
    2- Evet kredi başvuru zamanı istenen tutar değişmez.
    Fazlalığı cebinizden ödeyeceksiniz.
    Yapılandırılan kredi kartını tekrar yapılandırma olmuyor ama ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.
    Geliriniz uygunsa 2. Kredi çıkabilir

• quote:

Arkadaşlar yukarıda bahsettiğim durum için kredi onayı çıktı.Sevinsem mi halime mi üzülsem bilemedim.Ama çokta şeappmiyorum kartları iphone laptop alıp steakhouse larda patlatmadik,eşimin sağlık problemleri üstüne bela tek başına gelmez hesabi arabanin sanziman motor problemi geldiğimiz nokta budur.

Teşekkürler.
    2- Evet kredi başvuru zamanı istenen tutar değişmez.
    Fazlalığı cebinizden ödeyeceksiniz.
    Yapılandırılan kredi kartını tekrar yapılandırma olmuyor ama ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.
    Geliriniz uygunsa 2. Kredi çıkabilir

Cevabiniz için teşekkürler.
    Hazir onaylı 10 bin kredi var ama şimdi çeksem ziraat başvuru kisminda banka onay vermiyor yeni kredi çekmişsiniz diyebilir mi bunu merak ediyorum.

Ziraatla birlikte toplam kredi kapasitem doldu sanırım.

• Onaylanan kredi için, kartların kapanmasını bekliyorum acaba kredi onayı kaç gün geçerli? Teşekkür ederim

• VEBAL kullanıcısına yanıt
    1 ay geçerli.

Bilgi için çok teşekkürler.
  • quote:

Cevabiniz için teşekkürler.
    Hazir onaylı 10 bin kredi var ama şimdi çeksem ziraat başvuru kisminda banka onay vermiyor yeni kredi çekmişsiniz diyebilir mi bunu merak ediyorum.

Ziraatla birlikte toplam kredi kapasitem doldu sanırım.
    örneğini yaşayan forumda yoktur muhtemelen
    sizin ziraatle birlikte kredi kapasiteniz doldu ise ve hazırda 10.000 çekme durumunuz var ise diyelim çektiniz ve onaylanan ziraat kredinizin işlemlerini yapmaya gittiniz, daha önceden onaylandığı için bir soun çıkacağını zannetmiyorum ama sizin dediğiniz gibi sıkıntı olabilir hocam bu sefer siz iyice sıkıntya düşersiniz, en iyisi ihtiyacınız 5000 tl ise bir başka bir şekilde halletmeye bakınız
  • bde B kullanıcısına yanıt
    Diyebilir.kredi kayıt brosundan borç sorgusu yapılıyor kullandırırken

• Onaylanan krediler kredi kayıtta ( findeks ) görünmez , kredi kullanılırsa gözükür.

• Bugün 100 bin liralık kartım için gittim

Oldukça olumsuz konuştular

Oysa ayda 5000 ödemeyi kafama koymuştum

Esnafları genelde red ediyorlar

İlginç.

Cimere şikayet edecem durumu.

Mali verilerde gelirde gözüküyor ama 100 bin liralık kart borcunu bireysel de harcama yapamayacagimi düşünüyormus banka .

Vs vs vs. Bakalım ne çıkacak

• quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Bugün 100 bin liralık kartım için gittim

Oldukça olumsuz konuştular

Oysa ayda 5000 ödemeyi kafama koymuştum

Esnafları genelde red ediyorlar

İlginç.

Cimere şikayet edecem durumu.

Mali verilerde gelirde gözüküyor ama 100 bin liralık kart borcunu bireysel de harcama yapamayacagimi düşünüyormus banka .

Vs vs vs. Bakalım ne çıkacak
    Kartınız bireysel kart mu,ticari kart mi?
    Ticarî kart ise kampanya dışında tutuluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: halil_41

Kartınız bireysel kart mu,ticari kart mi?
    Ticarî kart ise kampanya dışında tutuluyor.

Alıntıları Göster
    Bireysel hocam.

Direkt on yargı ile yaklaşıyorlar bizlere ben anlamıyorum

Yanımda çalışan personele 30 bin lira kartını kapadılar ama bize zorluk çıkıyor. Personelim bile şaşırdı. Ama durum hep böyle. Bu günlük değil yani. Bireysel kredi felan bile kullanmak çok zor bizde

Eğer zaten vermezler ise ayda kredi miktarı kadar ödeyip faizsiz kapatayım gitsin. Uğraşamayacagim bunlarla

• s.volkan kullanıcısına yanıt
    Başka bir şube ile daha görüşüp şansınızı deneyin derim.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.