Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.630
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kredilerde niyeyse hiçbir şey net değil ya. Herkes kafasına göre işlem yapıyor galiba. Bazılarının güncel borcuna kredi vermişler bazılarına 31 Aralık tarihine göre vermişler. Kimine 3 sigorta yapmışlar kimine iki tane nasıl iştir anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • halil_41 H kullanıcısına yanıt
    Siz hangi şubede kabul ettirdiniz

• exorcist26 E kullanıcısına yanıt
    Bu memleket hep böyle kaybediyor dün kuveytürk te işim vardı dam bekliceniz para transfer işlemim var işinize geliyorsa diyor, bir kere iş ahlakı yok kim ne geçirirsem derdinde

• Arkadaşlar bir çok kişi sormuş ama cevap göremedim.. krediyi çektikten sonra yapılan sigortaları iptal ettirenler nasıl bir yol izlediler ve iptal ettirebildiler mi?? Bilgi verirseniz birçok kişinin sorusuna cevap olmuş olacak..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anonim A.Ş A kullanıcısına yanıt
    Öyle cidden bir şeyin bir kuralı olur baştan açıklarsın o şekilde devam edersin. Bir şube başka diğer şube başka hatta aynı şubede farklı müşteri hizmetleri başka konuşuyorsa ya da işlem yapıyorsa bu bildiğin kumar olmuş. Birisi yazıyor orada beklerken altın aldım onu kabul etti diğeri yazıyor benim niye 31 Aralık sonrası borçları kabul etmediler. Yarın ben de gideceğim başvuracağım bakalım bize ne denk gelecek .

Yaz buradan hocam bakalım size nasıl ateş edecekler

• Anonim A.Ş A kullanıcısına yanıt
    Kocaeli darıca istasyon şubesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borcunuz ödüyorsunuz , bu sadece borcunu ödeyemeyenler için deyip başından savmış bir tanıdığı ziraat şubesi.

Maaşların , devlet ödemelerinin faizini yemekle banka olunmuyor.

Her halttan masraf alan banka Allah düşürmesin.

Yazdıklarınızda sonuna kadar haklısınız.
    Maalesef bu konuda bir standart bulunmuyor.
    Ben eşim ve kendim için farklı 2 şubeye gittim.
    Biri iş bankası maximum kartı diğeri ziraat combo kart için başvurduk.
    2 banka da toplam borca bakarak işlem yaptı.
    Borcun içeriğine bakabiliyorlar mi emin değilim.

• halil_41 H kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de maximum ve combo için başvuru yapacağım iş bankası kapatma işini hızlı yapıyor mu ?

İş bankası 1 günde kapattı ama sisteme yansıması 1 hafta sürüyor.
    Ziraat kartı kapatmıyor.
    Sadece borcunu sıfırlıyor.
    Kartı kullanmaya devam ediyorsunuz.
    Ziraatın işlemi 2 günde bitiyor.

• relance34 kullanıcısına yanıt
    Dışarıdan yaptırın hayat sigortasını. Bana ziraat 270 tl dedi ben Aegon hayat a 120 TL’ye yaptırdım. Online teklif veriyor bakın derim.

• crazy_mulo C kullanıcısına yanıt
    Krediyi çekerken mi dışarıdan yaptıracağınızı söylediniz yoksa krediyi aldıktan sonra iptal ettirip Aegon'dan mı yaptırdınız?
  • köftepiyaz kullanıcısına yanıt
    Ziraat sigortaya dilekçe yazıp faks çekerek iptal ettirdim.
  • ben de ziraat sigortaya fax çektim dilekçemi. Dün yolladım bakalım ne zaman iptal edecekler.

Fax nosu : 0212 587 6100
  • geçen perşembe iptal ettiğim akbank kredi kartım hala aktif görünüyor ve kredimi kullanamıyorum. Gerçi ziraat'e şubeye de ulaşamıyorum :) öğleden sonra izin alıp gidip bakacağım inşallah çözerim. Çok salakça bir durum oldu. Kartlarım iptal oldu ödeme tarihleri bugün kredi onayda ama kullanamıyorum. Maaşımdan otomatik ödemeler yapılıyordu parayı başka bankaya kaçırdım falan.
    otomatik ödemeler yapılsa krediye gerek kalmayacak , bi de üstüne kartları kullanamayacağım durduk yere başıma iş aldım

saçmalık.
  • canverse C kullanıcısına yanıt
    kredi onaylandıktan sonra kullandırma aşamasında söyledim ve o an telefonda yaptırdım, mail olarak geldi hemen poliçe. banka personeline mail olarak ilettim ve o ad ekrana poliçe bilgilerini girerek krediyi kullandırdı.
  • Kredi kullandırım süresi 15 günden 30 güne uzatılmış.
  • Bana para hesabına yattı evde kart numaralarına eft yaparsın hadi iyi bak kendine diyerek gönderdiler

Para hesapta şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Bana para hesabına yattı evde kart numaralarına eft yaparsın hadi iyi bak kendine diyerek gönderdiler

Para hesapta şu an.
    ciddi olamassın :D

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.