Şimdi Ara

Ziraat Bankasından Kredi Kartı Borçlularına Kredi İmkanı - Son Dakika (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.343
Cevap
32
Favori
147.633
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaniyorsunfuatabi

arkadaşlar enpara eksidek parayı da kapsıyor mu?
    Kapsamıyor, sadece kredi kartı borcu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TylerD.

Başvurunuz onaylandıktan sonra kartı kapatmanızı istiyorlar, kkb ekranında kartın kapandığını görünce kullandırım yapıyorlar.
    Tamam da diyelim kapattırdık. Kredi kartının tüm borcunu ödemiyorlar ki. Kartı 1 hafta içinde kapattırsan da açtırabiliyorsun. Borç ödendikten sonra açtıramaz mıyız acaba?
  • İyi güzel hoş da 10750 tl veriyorlar bana maksimum... 24 ay 12600 geri ödemeli aylık 525 tl taksit. Buraya kadar güzel. Ancak 300 tl kadar masraf çıkacakmış. EFT Masrafı bilmem şu bu.. Yuh... Bir de üstüne sigortadan bahsediyor o da 10750 nin içinden kesilecek... Kolu istiyorlar, eli verdik bir kere. Bu son şansım olabilir. İki gündür düşünüyorum acaba kullansam mı bu orandan yoksa gittiği yere kadar mı bilemedim.

Sizler de de aynı masraflar çıktı mı arkadaşlar?
  • kaanrevan kullanıcısına yanıt
    31 Aralıktan sonra yapılan harcamaları ödemiyorlar,
    Krediyi kullandıktan sonra yeni kart almaya, eskiyi açtırmaya mani bir şey yok sanırım.
  • ben bugün öğleden sonra başvuracağım. sorum şu. kredi kartımın son ödeme tarihi 25 ocak. o tarihe kadar genel müdürlükten onayı ve borçlu olduğumuz bankanın kartı kapatma süresi hesap edildiğinde bir zaman alıyor. ayın 25'ine kadar krediyi alamazsam sıkıntı çıkar mı? çünkü ödemeyi düşünmüyorum...
  • ali.çınar A kullanıcısına yanıt
    sorun olacağını sanmam. bende bugun öğleden sonra gideceğim. 20 si benimde son ödeme tarihim. asgariyi ödemedin diye hemen takipe alınma izlenme gibi bir durum yok. dolayısıyla sıkıntı yaşatmazlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kredili Mevduat Hesabı kullanan bizler maalesef yararlanamıyoruz. Bizim için de keşke bir yapılandırma olsa.

• Vakıfbankdan red yiyip Ziraatdan başvuru yapan var mı?

• Vakıfbankdan red yiyip Ziraatdan başvuru yapan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gyrocu

Bu başvuru ne Zaman onaylanır 2 gündür bekliyorum şubeyi arıyorum açan yok sinir oldum
    Toplam 4 kart 25000 TL kredim onaylanmış şimdi kredi kartlarını kapatmam gerekiyormuş. Sistemde kapalı göründüğünde EFT yapacaklarmış. Haftaya perşembeyi bulur dediler.

Enpara ve ceptetebi aradım hemen kapattılar fakat bonus ve Axess 7 gün sonra kapanır diyor nasıl iş anlamadım bir hafta faizden kazanacaklar onun hesabını yapıyorlar

• Bugün başvurdum. Kredi kartı ekstresi falan istemediler.
    Çalıştığım yerden aldığım ücret yazan çalışma belgesi ve imza sirküsü ve SGK çalışma belgesi ile başvuruyu tamamladım.

Borç bilgisini sistemden alıyorlar galiba ama orada tarih olayı nasıl işliyor anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzzd

Bugün başvurdum. Kredi kartı ekstresi falan istemediler.
    Çalıştığım yerden aldığım ücret yazan çalışma belgesi ve imza sirküsü ve SGK çalışma belgesi ile başvuruyu tamamladım.

Borç bilgisini sistemden alıyorlar galiba ama orada tarih olayı nasıl işliyor anlamadım.
    SGK çalışma belgesinden kastınız
    E devletten alınabilen +A hizmet döküm belgesimi ?
  • Arkadaşlar 31.12 değil son görünen bakiye ne ise onu veriyorlar. Millet durmadan harcama yapıyor, nakit avans bile çekenler var.

34 tl dosya masrafı
    31 tl hayat sigortası
    3 adet otomatik ödeme
    76 tl eşya sigortası
    banka başına 50 tl eft masrafı.

76 tl eşya sigortası ve 3 adet otomatik ödeme bireyseldeki görevlilerin şark kurnazlığı, aslında zorunlu olmayan ama kendilerine prim olarak geri dönecek ödemeler bunlar. bunları almak istemediğinizi belirtebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 saat önce bende başvurumu yaptım.
    Ben tüm evrakları hazırlamıştım kimlik fotokopisine kadar.
    Son 3 aya ait maaş bordrolarını aldı - imzalı ve kaşeli
    Çalıştığım yere ait imza sirküleri
    E devletten aldığım son 1 yıllık sgk dökümü
    Öncelikle tüm kredi kartı borclarınızı - ihtiyac kredisi - konut kredinizi görüyor içlerindne kredi kartı boclarını toplayıp size sunuyor.
    Rakam vererek yazmak daha açıklayıcı olacağından direk aktarıyorum.
    3 adet kredi kartımda toplamda 25720tl toplam borc vardı. Aylık gelirimi 7400tl olarak girdi. Ve yüksek ihtimal onaylanır dedi. Gün içerisinde beni arayacak işlemleri yapan kişi.
    Vade olarak 1260tl x24 ay sundu , 48 ay olarak değişelim dedim 748tlx48ay olarak kabul ettim. Şimdi haber bekliyorum.
    NOt.1: 530 tl bankalara eft ücreti dedi. Kredinin içine ekleyecek.
    Not.2: 150 tl elden nakit şubeye ödeme evrak parası.
    Not.3: Kredi kartı açılması şart adınıza ancak istersen kullan ister kullanma, amaçları buymuş zaten bunuda ağzıyla dedi bana.

1 adet kredi kartım (enpara) 2 gün önce yapılandırmıştım, bunu sordugumda erken kapatmadan arta kalan parayı size bir şekilde geri verirler, bizim açımızdan sıkıntı yok dedi.
    Ayrıca, aralık ayı - ocak ayı ekstresi diye bir soru sormadı toplam borçlarına baktı sadece. Gerçi Ocak ayı itibari ile hiç kart kullanmadım:) Malum sebeplerden dolayı.
    Kartlarımda takip - izleme gibi bir durum yoktu.
    Kredi Kartlarını kapatamama gibi bir durum yok siz ziraat bankası tarafından yapılandıracağım diye belirtin onlar en geç 7 gün içinde kapatmaları gerekecek yasa gereği dedi arkadaş. (sağolsun :))
    Haber gelince buradan detayları aktarırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 18 Ocak 2019; 15:55:58 >

• En çok kaç tl ye kadar kredi kullandırılıyor bilen var mı ? Benim toplam borç 35000 i geçiyor acaba tamamına kredi çıkar mı ? Ve krediyi diyelim 4 sene çektik, daha önce kapatırsak faiz indirimi olur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccsn -- 18 Ocak 2019; 16:30:49 >
  • ccsn C kullanıcısına yanıt
    30 bin diye biliyorum emin değilim. 2 defa erken ödeme yapabilirsiniz 3. de ziraat kredinizi yeniden yapılandırıyor faizi düşürüyor. Tabi siz erken ödeme yaptığınız ilk iki ödeme içinde faiz düşmesi oluyor.

• Bugün itibariyle gerekli evrakları verdim başvuruyu yaptım yalnız 10 gün içinde onaylanıp onaylanmayacağı belli olacağını söylediler numaramı istediler onlar arayacakmış ..
  • Ya ben yine gittim bir türlü işleme almıyorlar. Sistemden kefalet onayı bekliyoruz sizin için deyip duruyorlar. Giden arkadaşlar direk nasıl işlem yaptırdınız? Siz gidince işlemi onaylayıp kredi kartlarınızı kapatın mı dediler.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    Bu konu altında paylaşılan tüm tercübelere bakarsan gerekli evraklar teslim ediliyor adınıza başvuru yapılıyor herhangi bir sıkıntı yoksa, sonrasında gün içinde size onaylandı/onaylanmadı bilgisi veriliyor bvaşvuru yaptığınız şube tarafından. Şu an hali hazır benim onayı beklediğim gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

Bu konu altında paylaşılan tüm tercübelere bakarsan gerekli evraklar teslim ediliyor adınıza başvuru yapılıyor herhangi bir sıkıntı yoksa, sonrasında gün içinde size onaylandı/onaylanmadı bilgisi veriliyor bvaşvuru yaptığınız şube tarafından. Şu an hali hazır benim onayı beklediğim gibi.
    Bende evrak teslimi ertesi bilgi girişi yapıldı.Sonrasında tamam onaylandı dedi.Bekleme yapmadım ben bi kaç günde olsa.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.