Şimdi Ara

Ziraat Bankası Bankkart Kredi Kartı [ANA KONU] (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.658
Cevap
506
Favori
1.252.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altan0348

Akaryakıt combo liralarini hangi istasyondan kullanabilirim ? Opette geçmiyormuş.
    Akaryakıt şirketleri ipe combo'nun istayon bazında anlaşması mevcut yani bir opette puan kullanılıyorken birinde kullanılamayabilir anlaşması yoksa. Sorarak deneyerek öğrenebilirsiniz ancak ama çoğunda var artık bir kaç denemeyle bulunur kolaylıkla. Ben opette daha önce kullandım bir kaç kez. Siz de sorarsak bulursunuz ancak total,po,shell hangisi varsa sorun kullanılan kesin vardır içlerinde. Bunların hepsinde de kullandım daha önce ama dediğim gibi istasyondan istasyona değişiyor durum genel durum yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler . Başka istasyona sormak lazım.

• altan0348 A kullanıcısına yanıt
    Pendik civarında oturanlar için kaynarca yanyol petrol ofisinde kullanılabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Shangıl

Bu mesaj silindi.
    Yahu bilen biri şu arkadaşa cevap versin lütfen!!!

• İyice işe yaramaz oldu bu kart. Geçen sene coştu. Ekonomik durum vurdu bu kampanyaları Ziraat de. Garanti yıkıyor ortalığı. Bir de birleşiyor kampanyalar. Maaş kartı olmasa çekilmez combo. En iyisi 500 TL ye indirmek limiti. Oradan garantiye geçiş sonra da.

• quote:

Orijinalden alıntı: thinkfloyd

İyice işe yaramaz oldu bu kart. Geçen sene coştu. Ekonomik durum vurdu bu kampanyaları Ziraat de. Garanti yıkıyor ortalığı. Bir de birleşiyor kampanyalar. Maaş kartı olmasa çekilmez combo. En iyisi 500 TL ye indirmek limiti. Oradan garantiye geçiş sonra da.
    Bende işe yaramaz olduğunu düşünmeye başladım. Kullanırken her seferinde hesap mı kredi mi diye sordurması sıkıntı, puan kullanmak ise çok daha büyük sıkıntı. 5M Migrosta bile ziraat bankkart puanı kullanılabilecek 1 kasa var onda da resmen törenle kullanabiliyorsun. Bir kredi kartı kullanımı bu kadar meşakkatli olmamalı.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    İyi başladı kötü bitirdi. Şu anda eşimin garanti kartında 5 adet kampanya var. İnanın hepsi birleşiyor. Takip bile edemiyorum. Bir sürü kombinasyon kafada 😀 neyse flexi ye başvurdum. Bana 500 TL lik limit bile yeter flexi den.

• Bugun Hepsiburada üzerinden telefon aldım. Provizyon ekranından taksit çıkmıyor umarım dönem içine geçince taksit çıkar.
  • Abonelik işlemleri için Ziraat kredi kartıyla ödeme yaptım. İnternet bankacılığından şu anda provizyonda görülen işleme 6 taksit yaptı.
  • OlCuM kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş yapar mısınız?

• Ozizi O kullanıcısına yanıt
    Vallahi hala provizyonda ve taksit seçeneği gözükmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlCuM

Vallahi hala provizyonda ve taksit seçeneği gözükmüyor.
    takip
    Sabah hala dönem içine düşmez ise, kargoya verilmeden iptal ettirin bence.

hepsiburada iptal edin para hemen geçiyor yani en azından bende öyle olmuştu tekrar alın o zaman taksitlendirirsiniz.

• Evet sabah kalktığımda dönem içi işlemelere düşmüş ve taksit seçeneği aktif hale gelmişti. 6 Taksit yaptım. :)

İşlemi uygulayacak olanlar 5000 TL limitini geçmemeye geçerlerse hepsiburada üzerinden 2 kartta ödeme yapabilirler.
    Hayırlı olsun sevindim. Cevap için teşekkürler.

• Yakın zamanda Amazon tr üzerinden alışveriş yapan oldu mu?
  • Bankkart platinum yıllık ücreti ne kadar acaba? Maaş müşterisiyim geri alma ihtimalim var mı?

• RoadRunner34 kullanıcısına yanıt
    Maaş müşterisi olmanıza rağmen yıllık ücretmi kesildi?
  • Hepsiburadadan telefon aldim.
    2550 tl
    6 taksite bölündü haberiniz olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.