Şimdi Ara

***ZİPPO KULÜBÜ*** (92. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.339
Cevap
124
Favori
295.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tince54

şu kargo ücretleri çok can sıkıcı. kargo ücreti zippo ile aynı fiyat buna bi çare yok mu arkadaşlar?ve kargoyla 70-80 lira fiyat uygun mudur?

Ben 1 sene önce aldığımda 55 liraya gelmişti zippom. O zaman dolar kuru bu kadar değildi kargoyu göz ardı edebiliyorduk. Ama kur yüzünden fiyatlar maalesef bu şekilde. Fakat yinede türkiyeden 30 liradan fazla daha ucuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zippo almayı düşünenler ilanıma göz atabilir :https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106520565

Dolar kuru daha düşükken almıştım ve şimdi acil ihtiyacımdan dolayı yanında çakmak taşlarıyla beraber satıyorum. Kısacası sıfır zippo 62-63 lira civarına geliyor. Dolar'ın bu kadar yüksek olduğu bir zamanda 75-80 den aşağı bulamazsınız

Aciliyetten kısa bir süreliğine geçerle. Teşekkürler
  • Arkadaşlar üniversitede hayalini kurduğum zippo yu bugun aldım. Morning star isimli arkadaşımıza çok teşekkürler bana çok fazla yardımı oldu. Kendisi zippo yu gerçekten iyi biliyor. Orjiballiği Garanti olsun diye D&R dan aldım. Ses önemli olduğu için düz bir renk aldım safir mavi rengini seçtim biraz tuzlu ama zippo bir kez alınıyor. Öncelikle rippo kullanmış biri olarak ( çakma zippo ) bariz farklar bir kaç tanesini sayayım.
    1-) öncelik sesi bariz farklı
    2-) orj zippo daha hafif
    3-) orj zippo da üst kapak menteşesi daha küçük
    4-) benzin oldururken kaldırdığımız sünger orjinalde daha kalın
    5-) çakmak taşı koyulan vida daha büyük

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yıldırım35_92

Arkadaşlar üniversitede hayalini kurduğum zippo yu bugun aldım. Morning star isimli arkadaşımıza çok teşekkürler bana çok fazla yardımı oldu. Kendisi zippo yu gerçekten iyi biliyor. Orjiballiği Garanti olsun diye D&R dan aldım. Ses önemli olduğu için düz bir renk aldım safir mavi rengini seçtim biraz tuzlu ama zippo bir kez alınıyor. Öncelikle rippo kullanmış biri olarak ( çakma zippo ) bariz farklar bir kaç tanesini sayayım.
    1-) öncelik sesi bariz farklı
    2-) orj zippo daha hafif
    3-) orj zippo da üst kapak menteşesi daha küçük
    4-) benzin oldururken kaldırdığımız sünger orjinalde daha kalın
    5-) çakmak taşı koyulan vida daha büyük

İstediğin şeyi almana sevindim.Ve ek olarak belirtmeliyim ki düz (boyasız gri renk) zippo ile boyalı renk zippo arasında bile ses farkı var.Boyanın kalınlığı bile sesi etkiliyor.

• Yardımların için çok teşekkürler morning star kardeşim benim. İçime sindi sesi ve görüntüsü dediğin gibi gri renge en yakın olan bu. Seninle tanışıp konuşmasaydım bilgi almasaydım senden gidip dış yüzeyi kabartmalı alacaktım. Sesi falan beğebmeyecektim bu ne demek oluyor bişeyi iyice araştırmadan almayacalsın son pişmanlık fayda etmez

• quote:

Yardımların için çok teşekkürler morning star kardeşim benim. İçime sindi sesi ve görüntüsü dediğin gibi gri renge en yakın olan bu. Seninle tanışıp konuşmasaydım bilgi almasaydım senden gidip dış yüzeyi kabartmalı alacaktım. Sesi falan beğebmeyecektim bu ne demek oluyor bişeyi iyice araştırmadan almayacalsın son pişmanlık fayda etmez

Ne demek.Her zaman mesaj atabilirsin.Merak eden arkadaşlar olursa istediği zaman mesaj atabilir.Tekrar konuşmak üzere.
  • duz siyah orjinal zippo vardir ilgilenen mesaj atsin arkadaslar
  • Morning Star M kullanıcısına yanıt
    İyi günler dostum bilgili birine benziyorsun , tütün kullanmadığım halde zippoya meraklı olduğumu bildiğinden dolayı amcam dün bana bir zippo hediye etti , tabii hediye olduğu için orjinalliğini sorgulamadım SS'ini atıyorum aşağıya bir bakıp orjinalliği hakkında bilgi verebilir misin?
     ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ***
  • quote:

Orijinalden alıntı: HKnatas

İyi günler dostum bilgili birine benziyorsun , tütün kullanmadığım halde zippoya meraklı olduğumu bildiğinden dolayı amcam dün bana bir zippo hediye etti , tabii hediye olduğu için orjinalliğini sorgulamadım SS'ini atıyorum aşağıya bir bakıp orjinalliği hakkında bilgi verebilir misin?

İçinin resmini ve altının resminş net olarak atarsanız daha iyi yardımcı olurum size.

• Morning Star M kullanıcısına yanıt
    Buyrun
    Edit : SS eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HKnatas -- 14 Eylül 2015; 18:06:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HKnatas

Buyrun
    Edit : SS eklendi.

Orjinal hocam

• Teşekkürler dostum.
  • Evet arkadaşlar yeni zippomla bende aranıza katıldım. Resimlerini ekledim orjinallik yorumlarını benden esirgemeyin zippo mu d&r dan aldım. Yardımlarını esirgemeyip tüm sorularımı yanıtsız bırakmayan ve istediğim doğru zippo ya sahip olmamı sağlayab Morning Star nickli kardeşime çok teşekkür ederim. Onun tecrübleri olmasaydı istediğim gibi bir zippom olmayacaktı. Bu zippo orjinal mi?

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ***
  • Elimdeki zippoları satıyorum. Ürünler orjinal ve sıfırdır. Alımlarda kargo alıcıya aittir. Fotoğraflar için özelden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Zippo 1941 Replica Black Ice------->95 Lira

Zippo Black Crackle-------->80 Lira

Zippo 8 Ball Billiards-------->85 Lira

Zippo Gold Dust------>90 Lira

Detaylı bilgi için:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=108770411

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet arkadaşlar yeni zippomla bende aranıza katıldım. Resimlerini ekledim orjinallik yorumlarını benden esirgemeyin zippo mu d&r dan aldım. Yardımlarını esirgemeyip tüm sorularımı yanıtsız bırakmayan ve istediğim doğru zippo ya sahip olmamı sağlayab Morning Star nickli kardeşime çok teşekkür ederim. Onun tecrübleri olmasaydı istediğim gibi bir zippom olmayacaktı. Bu zippo orjinal mi?

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ***

***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ*** ***ZİPPO KULÜBÜ***

Merhaba, Zippo'yu D&R dan aldığınıza göre ÇAKMA olma ihtimali yok, Ancak O kutu, o zippo ya ait değil, kutu 1941 Replica zippo kutusudur, belki satan arkadaş karıştırmış olabilir, güle güle iyi günlerde kullanın...
  • cmtrn merhaba kutu çok problem mi sizce? Gideyim değiştireyim
  • quote:

cmtrn merhaba kutu çok problem mi sizce? Gideyim değiştireyim

Kesinlikle problem değil, sadece bilginiz olsun istedim... İyi günlerde güle güle kullanın (bende aynısından 2 tane var logosuz düz model kullandığım bir de sıfır logolu) hem rengiyle hem de karizmasıyla iyi bir seçim yapmışsınız, tebrikler ;)
  • arkadaşlar benim zipponun menteşesi gevşemeye başladı nasıl düzeltebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

arkadaşlar benim zipponun menteşesi gevşemeye başladı nasıl düzeltebilirim

Bence hiç uğraşmayın, buradanhttp://www.zippo.com.tr/customercare/repairs.aspx yeni tamir başvurusu yapın, ve yönlendirmeleri takip ederek zippoyu yollayın onarımı yapılsın gelsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemturan77

quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

arkadaşlar benim zipponun menteşesi gevşemeye başladı nasıl düzeltebilirim

Bence hiç uğraşmayın, buradanhttp://www.zippo.com.tr/customercare/repairs.aspx yeni tamir başvurusu yapın, ve yönlendirmeleri takip ederek zippoyu yollayın onarımı yapılsın gelsin...

menteşesi tekrar gevşeme ihtimali var mı
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.