Şimdi Ara

Zidoo X20 UHD & X20 PRO HiFi Media Player Kullanıcıları ( Realtek 1296 Chipsetli ) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
430
Cevap
10
Favori
26.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ZIDOO X20 Pro sürümü için yeni firmvare v2.3.17 Beta sürümü
    http://apidl.zidoo.tv/X20_PRO/v2.3.17/ZIDOO_X20-Pro_N_v2.3.17_202002241610_ota-package.zip
  • Elinize sağlık güzel bir video olmuş gayet net nasıl bir alet diye merak edenlere

siz hifi özelliği için aldınız herhalde yoksa x20den ya da z9sten farkı yok biliyorsunuz görüntü olarak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Elinize sağlık güzel bir video olmuş gayet net nasıl bir alet diye merak edenlere

siz hifi özelliği için aldınız herhalde yoksa x20den ya da z9sten farkı yok biliyorsunuz görüntü olarak
    düşünceleriniz için teşekkür ederim.

doğru dediniz. 6TB HDD gömeceğim içine ve yüksek kalite müzik arşivi için kullanacağım.

Ve artık film indirme işini x20pro'dan yapacağım ve Nasservere transfer edeceğim. Maalesef bu transfer işi saniyede 25-27 mb olarak ölçümledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haQQo

ZIDOO X20 Pro sürümü için yeni firmvare v2.3.17 Beta sürümü
    http://apidl.zidoo.tv/X20_PRO/v2.3.17/ZIDOO_X20-Pro_N_v2.3.17_202002241610_ota-package.zip
    -KESİNLİKLE KURMAYIN-

Afişleme programı filmleri bulamıyor, müzik programı sapıttı.
  • haQQo kullanıcısına yanıt
    Zidoo Z9S ve Z10 konu başlığında az önce yazdıklarımı burada da paylaşayım :

" Zidoo forumda Realtek 1296 chipsetli tüm modeller için yayınlanan v2.3.17 yazılımın yaşanan bazı sıkıntılar için geri çekildiğini yazanlar var.

Zaten forumda yazan test ekibinden birisi ; bunun ve öncesinden yayınlanan v2.3.15 yazılımının resmi bir yayınlama değilde , yazılım grubunda çalışanlardan birinin test amaçlı paylaştığı yazılımlar olduğu belirtmiş.Bunun doğruluk payını bilemiyorum tabii ki ama doğruysa da hiç şaşırmadım açıkçası.Stabil olmayan birşeyi neden resmi olmadıkça paylaşırsın ki.

Neyse ; yayınlama sonrasında da bu yazılımı yükleyen kullanıcıların bazıları " v2.3.10 yazılımına geri döndüm " diye yazmış , bazıları da " v2.3.10 yazılımına nasıl geri dönebilirim ? " diye sormuş.

Dolayısıyla bu yazılımı yüklemekte acele etmeyin ve bekleyin..."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 12 Mart 2020; 16:27:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Papirus

Zidoo Z9S ve Z10 konu başlığında az önce yazdıklarımı burada da paylaşayım :

" Zidoo forumda Realtek 1296 chipsetli tüm modeller için yayınlanan v2.3.17 yazılımın yaşanan bazı sıkıntılar için geri çekildiğini yazanlar var.

Zaten forumda yazan test ekibinden birisi ; bunun ve öncesinden yayınlanan v2.3.15 yazılımının resmi bir yayınlama değilde , yazılım grubunda çalışanlardan birinin test amaçlı paylaştığı yazılımlar olduğu belirtmiş.Bunun doğruluk payını bilemiyorum tabii ki ama doğruysa da hiç şaşırmadım açıkçası.Stabil olmayan birşeyi neden resmi olmadıkça paylaşırsın ki.

Neyse ; yayınlama sonrasında da bu yazılımı yükleyen kullanıcıların bazıları " v2.3.10 yazılımına geri döndüm " diye yazmış , bazıları da " v2.3.10 yazılımına nasıl geri dönebilirim ? " diye sormuş.

Dolayısıyla bu yazılımı yüklemekte acele etmeyin ve bekleyin..."
    geri nasıl dönebilirim.

Her ne kadar Zidoo Z9S ve Z10 modeli ile aynı chipsete sahip olsa da , yine de Zidoo X20 serisi ile ilgili yazılanlara bakmak lazım Zidoo forumda.

Bir göz atalım bakalım , geri kurtarma ile ilgili bu modelde farklılık var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 13 Mart 2020; 19:58:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Papirus P kullanıcısına yanıt
    Maalesef bulamadım bir şey

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    İşte bu yüzden , yeni çıkan yazılımları yüklemekte acele etmeyin diyorum kullanıcılara.Bir iki gün beklenildiğinde yazılımla ilgili yorumları zaten okuyoruz.

Neyse bir de ben bir araştırayım...

• Zidoo X20Pro için şöyle bir sayfa var Zidoo forumda :

https://www.zidoo.tv/Support/support_guide/guide_target/s4IATT9GbZ7eq7k9e%5Bld%5D3ulg%3D%3D.html

Satır arasında adresi verilen v1.2.28 kurtarma yazılımının linkine tıklarsanız indiğini göreceksiniz.

Sizi bilemem ama ben olsam denerdim ve cihazım varken zaten korkusuzca deniyordum.

Bahsedilen yazılım kurtarma yazılımı ve cihazdaki yazılımı v1.2.28'e döndürüyor.

Prosedür için Zidoo Z9S konu başlığında paylaştığım ve aşağıda linkini verdiğim önceki yazılıma dönme aşamalarını uygulayabilirsiniz.Yazılım farklılığı haricinde işlemlerde değişen birşey yok gözüküyor çünkü.

https://forum.donanimhaber.com/yeni-zidoo-z9s-ve-zidoo-z10-hdr-media-player-kullanicilari-realtek-1296-chipsetli--135392911

Son olarak yazdıklarım kişisel bir tavsiye niteliğindedir.Uygulayıp uygulamak size bağlıdır ve olası bir olumsuzlukta hiçbir sorumluluk kabul etmem.

Kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Papirus -- 13 Mart 2020; 21:36:35 >

• Çok pahalı bir alet x20 pro ben olsam kurtarma yazılımını denemez betanın olgunlaşmasıni ya da yeni stabil bir yazılım vermelerini beklerdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Çok pahalı bir alet x20 pro ben olsam kurtarma yazılımını denemez betanın olgunlaşmasıni ya da yeni stabil bir yazılım vermelerini beklerdim
    İyi de abi hiçbir şey yapamıyorum ki.
    Müzik uygulaması sorunlu, afişleme çalışmıyor, şimdi 6tb hdd bağlayacağım müzik serveri olarak çalışsın diye.
    Eve mahkum olduk bari şunu çözseydim.

Kürdan ve power tuşuna basarak bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Bazı siteler usb3’e bazıları usb2’ye bağla flasbelleği demiş. Hepsini denedim ama bir şey yok. 10 dk da bekliyorum her seferinde.

• quote:

Zidoo X20Pro için şöyle bir sayfa var Zidoo forumda :

https://www.zidoo.tv/Support/support_guide/guide_target/s4IATT9GbZ7eq7k9e%5Bld%5D3ulg%3D%3D.html

Satır arasında adresi verilen v1.2.28 kurtarma yazılımının linkine tıklarsanız indiğini göreceksiniz.

Sizi bilemem ama ben olsam denerdim ve cihazım varken zaten korkusuzca deniyordum.

Bahsedilen yazılım kurtarma yazılımı ve cihazdaki yazılımı v1.2.28'e döndürüyor.

Prosedür için Zidoo Z9S konu başlığında paylaştığım ve aşağıda linkini verdiğim önceki yazılıma dönme aşamalarını uygulayabilirsiniz.Yazılım farklılığı haricinde işlemlerde değişen birşey yok gözüküyor çünkü.

https://forum.donanimhaber.com/yeni-zidoo-z9s-ve-zidoo-z10-hdr-media-player-kullanicilari-realtek-1296-chipsetli--135392911

Son olarak yazdıklarım kişisel bir tavsiye niteliğindedir.Uygulayıp uygulamak size bağlıdır ve olası bir olumsuzlukta hiçbir sorumluluk kabul etmem.

Kolay gelsin...
    Peki,
    USB 3 mü usb 2 portu mu?

• quote:

Zidoo X20Pro için şöyle bir sayfa var Zidoo forumda :

Kolay gelsin...
    Peki,
    USB 3 mü usb 2 portu mu?

Ben kurtarma yazılımlarında USB 3-0 yada 2.0 diye hiç ayırt etmedim ve dikkatte etmedim açıkçası.

Her ikisinde de bakın ama öncelikle USB 2-0'dan deneyin.

10 dkç bekliyor olmanız ise normal değil , geri alma bu kadar uzun sürmez.

Sanki işlem hiç başlamıyor gibi sizde !
  • quote:

Ben kurtarma yazılımlarında USB 3-0 yada 2.0 diye hiç ayırt etmedim ve dikkatte etmedim açıkçası.

Her ikisinde de bakın ama öncelikle USB 2-0'dan deneyin.

10 dkç bekliyor olmanız ise normal değil , geri alma bu kadar uzun sürmez.

Sanki işlem hiç başlamıyor gibi sizde !
    sizi okumadan önce bu başlıkya yazılanları uyguluyordum.https://www.zidoo.tv/Support/support_guide/guide_target/s4IATT9GbZ7eq7k9e%5Bld%5D3ulg%3D%3D.html

USB 3.0 gösterdiğine göre size USB 3.0'a takın FAT32 belleğinizi.

Ama bence bir yerde bir hata yapıyorsunuzdur.Ya da kürdanı zamansız bırakıyorsunuzdur.

Linki verilen v1.2.28 yazılımı ile herşeyin yolunda gitmesi lazım çünkü...
  • quote:

USB 3.0 gösterdiğine göre size USB 3.0'a takın FAT32 belleğinizi.

Ama bence bir yerde bir hata yapıyorsunuzdur.Ya da kürdanı zamansız bırakıyorsunuzdur.

Linki verilen v1.2.28 yazılımı ile herşeyin yolunda gitmesi lazım çünkü...
    if you have connect to TV, the TV will show the schedule,proved that you are flashing now,(If not shown or have a green screen, it's normal, Don't power off either,just wait for 10 minute until the vfd shows "hello")

Google = TV'ye bağlandıysanız, TV zamanlamayı gösterecektir, şimdi yanıp söntüğünüzü kanıtladı, ( Gösterilmiyorsa veya yeşil bir ekran varsa, bu normaldir, Kapatmayın, sadece vfd "merhaba" gösterene kadar 10 dakika bekleyin )

:))
    Pekala , bu model için ona da eyvallah diyelim.

Ama 10 dk. beklemenize rağmen hala cihazdan ses-seda yoksa birşeyler olmuyordur.

Yani işlem başlamıyordur büyük bir ihtimalle...
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.