Şimdi Ara

ZeroHour Çılgınlarına Yeni Türkiye Modu [Ortadoğu Çıkmazı] %70 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
22.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bide mod nasıl yapılıo bi önerdiğin program varsa söle bende bi turkey atacam kendim oynarım fazla güzel olmaz ama nese okursan söle şimdiden saol
  • kardeş sonunda internet i yaptım şimdi oyununu multiden oynucam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: JustHunteR

Hocam ben tecnical diffults gibi bir hata aldım zero yu sildim baştan kurdum şimdi zeroya crack yapmadan önce mi yamayı yüklüyim sonra mı ?

bende aynı hatayı aldım.ADMİN bendeki C&C GENERALS ZERO HOUR orjinal bunun için crack yapmak zorunda mıyım.
  • haftanın 7 günü ve 24 saat açık olan en büyük hamachi ağına katıl....Generals Zero Hour'un keyfini kesintisiz sür....hergün 60 online oyuncu mevcut.

ağ: zerodayız

şifre: 123

ayarlarını buradan yapabilirsin:
    TIKLAYIN

zerodayız foto

ZeroHour Çılgınlarına Yeni Türkiye Modu [Ortadoğu Çıkmazı] %70

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefer33 -- 15 Eylül 2013; 14:20:53 >

• Yaw arkadaşım bende bu oyunun orjinali yok yamayı kurdupumda girerken technikal hatası veriyor bunu nasıl düzeltebilirim?? Silip yüklediğim zamanda olmuyor ille orjinal mi olması gerek diğer yamalardada aynı sorunu yaşıyorum türkiye ve türkçe yama hariç bide 1.8 patch :D
  • Biraz daha geliştirebilirsen süper olur hocam genede güzel olmuş
  • dostum sizinle bu konu hakkında konuşmak isterim maalesef oyunun tabanı generals çok eski ve bir sürüde eksiği var ama act of war oyununun gelişimi için ne düşünürsünüz açıkçası benimde buna benzer bir projem var ama yardımsız olmuyor
  • zero hour olur da sevilmez mi ellerine sağlık güzel olmuş
  • israil acayip olmus ıkı tane tankı var bırı çin generalının urunlerını uretıyo dığerı amerikan, amerıkan dozerını cogaltamıyoruz fakat çin,dozerını cogalta bılıyoruz.

turk modu karısım gıbı bısı olmus farklı yapı urunler cıksa daha ıyı olurdu baska bır yerde turkmodu gormustum fakat calıstıramadım seslendırmeler yapılar ozgu bır sey olmustu.
  • kardeş oyunu kurdum başlangıca kadr tmm ondan sonra hata veriyor
    ltfen yardm
  • neyden kaynaklı olablir baska nrdn indirebilrm
  • teşekkürler bir bakalım buna :)
  • Dostum eğer elin değerse bir gün şu modu bir güncellede bizde göğsümüzü gere gere şevk duyarak oynayalım.Mesela 2013 Yılının sonunda " ALTAY " Tankımız seri üretime geçecek.Üreticileri "Dünyada ki en gelişmiş Tank olarak üretilecek" diyorlar."ATAK" savaş helikopterimiz seri üretime geçti diye biliyorum.Ve 2500 kilometre menzilli 500 kilo nükleer başlık taşıyabilme kapasitesi olan füzeleri ile orta doğuda sayılı füze sistemlerinden birine sahibiz.Uçak olarakta F35 100 tane sipariş edildi ki zaten F35 uçak üretim fabrikasınında hisse ve proje ortağıyız.Kısacası güncelle şunu, israili süper weapon olarak geçmişsin zoruma gitti doğrusu.İsrail kim oluyor ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_boy_imp -- 15 Ağustos 2012; 3:18:04 >
  • beyler şu yamayı nasıl kaldıracam
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4pp3

Arkadaşlar kendim yaptım inşallah beğenirsiniz. biraz aceleye geldi ama yinede güzel oldu.. kendim yapmama rağmen görmemişler gibi oynuyorum..
    Bi kaç yerde karşılaştığım PKKyı niye eklediniz gibi sorular geliyor. biliyorum PKK dan hepimiz nefret ediyoruz.. fakat bunun bi oyun olduğunu ve PKK nın sadece türkiye deği ortadoğunun bir sorunu haline geldiğini unutmayalım. buna bakılırsa Hamasta bir terör örgütü bunlar siyasal boyutlar biz oyun oynuyoruz Türkiyeyi fazla editleme gereği duymadım amerika chine ve GLA ünitelerine sahip karışık bişey yaptım ve gayet güzel.. yanlız türkiyeyele ilgili bi sorun var oyuna bot olarak attığınızda ilk dozerini kırmazsanız türkiye gelişmeye başlamıyor. israilde öyle ama siz aldığınızda sorun yok :D

yeni ülkeler silahlar ve üniteler var
    ülkelerin ismi
    United States
    Republic Of Turkey
    Israel Super Power
    Iraq
    Iran Uranium Shiled
    Hamas Anti Israel
    PKK Rebellations

Amerikanın üniteleri tamamen değişik
    türkiye çine benziyor amerikan paladinleri falan çıkıyor nükleri GLA tarzıdna
    Iraq kendi yapılarına sahip uçak helikopter var
    Israel Super Power, USASuper Weapon ve Chine Nuke özelliklerine sahip
    Hamas GLA Demolution bazı değiştirmeler yapılmış
    Iran GLA Toxin general özelliklerine sahip Uçak helikopter var
    PKKda ise sadece askerlerin stealth özelliği var tank yok Nükleer yok

ModSelectör ile oyuna giriyoruz ve download linkinin içinde modselector mevcuttur.
    zero hour bölümünden ZHortaDCKMZ seçerek oyuna girebilirsiniz..

İşte merak edilen capslar

giriş ekranı

Oyun menüsü

ülke seçimi

benim seçimim ırak

ırak halikopterleri

ırak nükleeri

Ha unutmadan oynayan veya oynamayan bence bir deneyin yoksa çok şey kaçırırsınız

Hamachiden oynamak isteyenler eklesin evrendiler@hotmail.com

http://hotfile.com/dl/86344893/687ed66/ZHortaDCKMZ.exe.html

Sana zahmet hamas hakkında terör örgütü kısmını değiştirir misin? Rahatsız oluyorum da

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmedizeko

beyler şu yamayı nasıl kaldıracam

Bu bir yama değil, mod.
    Kaldırmak için de oyun dosyalarının yedeğini almadıysan baştan kuracaksın oyunu, yedek aldıysan ana klasördekiyle değiştir bu kadar
    Uninstall eklenmişse bilemem tabi, o zaman tek yapman gereken uninstall çalıştırmak.
  • En iyi patch kim ne derse desin shockwave 1.1 dir 6 yıldır oynuyorum hala bıkmadım generals dan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Solo Play de hala sorun var mı? İndirmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h4pp3

Arkadaşlar kendim yaptım inşallah beğenirsiniz. biraz aceleye geldi ama yinede güzel oldu.. kendim yapmama rağmen görmemişler gibi oynuyorum..
    Bi kaç yerde karşılaştığım PKKyı niye eklediniz gibi sorular geliyor. biliyorum PKK dan hepimiz nefret ediyoruz.. fakat bunun bi oyun olduğunu ve PKK nın sadece türkiye deği ortadoğunun bir sorunu haline geldiğini unutmayalım. buna bakılırsa Hamasta bir terör örgütü bunlar siyasal boyutlar biz oyun oynuyoruz Türkiyeyi fazla editleme gereği duymadım amerika chine ve GLA ünitelerine sahip karışık bişey yaptım ve gayet güzel.. yanlız türkiyeyele ilgili bi sorun var oyuna bot olarak attığınızda ilk dozerini kırmazsanız türkiye gelişmeye başlamıyor. israilde öyle ama siz aldığınızda sorun yok :D

yeni ülkeler silahlar ve üniteler var
    ülkelerin ismi
    United States
    Republic Of Turkey
    Israel Super Power
    Iraq
    Iran Uranium Shiled
    Hamas Anti Israel
    PKK Rebellations

Amerikanın üniteleri tamamen değişik
    türkiye çine benziyor amerikan paladinleri falan çıkıyor nükleri GLA tarzıdna
    Iraq kendi yapılarına sahip uçak helikopter var
    Israel Super Power, USASuper Weapon ve Chine Nuke özelliklerine sahip
    Hamas GLA Demolution bazı değiştirmeler yapılmış
    Iran GLA Toxin general özelliklerine sahip Uçak helikopter var
    PKKda ise sadece askerlerin stealth özelliği var tank yok Nükleer yok

ModSelectör ile oyuna giriyoruz ve download linkinin içinde modselector mevcuttur.
    zero hour bölümünden ZHortaDCKMZ seçerek oyuna girebilirsiniz..

İşte merak edilen capslar

giriş ekranı

Oyun menüsü

ülke seçimi

benim seçimim ırak

ırak halikopterleri

ırak nükleeri

Ha unutmadan oynayan veya oynamayan bence bir deneyin yoksa çok şey kaçırırsınız

Hamachiden oynamak isteyenler eklesin evrendiler@hotmail.com

http://hotfile.com/dl/86344893/687ed66/ZHortaDCKMZ.exe.html

hocam dosya boyutu 47 mb o linketeki dosyayı indirdikten sonra herhangi birşey indirmeye gerek varmı ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.