Şimdi Ara

Zengin bebelerini kıskandığım oluyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazen, oluyor ama bazen de elimdekilerin kıymetini bilmem gerek diyorum. Neyse, o kadar da mühim değil. Bir de bende şöyle bir ön yargı var; Genelde karaktersiz insanlar "çok" baba parası yer, karaktersiz kızlar da paraya bakar, yanlış mıyım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Skull Crusher

Bazen, oluyor ama bazen de elimdekilerin kıymetini bilmem gerek diyorum. Neyse, o kadar da mühim değil. Bir de bende şöyle bir ön yargı var; Genelde karaktersiz insanlar "çok" baba parası yer, karaktersiz kızlar da paraya bakar, yanlış mıyım?

Kiskaniyo insan hele birde elektronik esyalariyla hava atiyorsa eger benim gibi komsun sa zengin iphoneliyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karaktersiz değil, tembel insan baba parası yer, kız konusunda da aslında kadınların erkekte aradığı şey güçtü, şu anda bulunduğumuz dönemde para mutlak güçtür, karakter de buna dahildir, adam gibi adam karakteriniz varsa yine kadın konusunda işiniz kolay olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cryptologist

Karaktersiz değil, tembel insan baba parası yer, kız konusunda da aslında kadınların erkekte aradığı şey güçtü, şu anda bulunduğumuz dönemde para mutlak güçtür, karakter de buna dahildir, adam gibi adam karakteriniz varsa yine kadın konusunda işiniz kolay olur.

Teşekkürler. :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.