Şimdi Ara

Zed Rehberi [Video - Türkçe Altyazı]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
25
Favori
4.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Orijinal olarak videolar YouTube kullanıcısı Azoh tarafından Zed School adı altında yayınlamıştır. Azoh, Zed hakkında bilinen veya bilinmeyen birçok tekniği, stratejiyi ve ipuçlarını videolarında bir araya getirmiştir. Bu videolarda Türkçe altyazı çalyıması gerçekleştirerek Türk oyuncular tarafından daha iyi anlaşılabilir olmasını istedik. Tüm videoların çevirisi ve kullanımı için Azoh'tan izin alınmıştır.

Orijinal Videoların Sahibi: Azoh
    Altyazı Çalışması: http://goo.gl/P0g2Sh

Zed Rehberi - 1. Bölüm

Zed Rehberi - 2. Bölüm

Zed Rehberi - 3. Bölüm

Zed Rehberi - 4. Bölüm

Zed Rehberi - 5. Bölüm

Zed Rehberi - 6. Bölüm

Zed Rehberi - 7. Bölüm

Zed Rehberi - 8. Bölüm

Daha Önce Yayınladığımız Rehber Çalışmaları:

Zed serisine ait videoları yayınlandıkça bu konuya ekleyeceğim. Videoların daha iyi olması için uygun üslup dahilinde her türlü fikre, eleştiriye ve düşünceye açığız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AutumnLeaf -- 4 Ağustos 2014; 18:23:35 >

• Bilindik şeyler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: -DeathMark-

Bilindik şeyler var

Sen bilirsin zed'i yeni almış, yada zed'e karşı oynamamış birisi bilmeyebilir. Değil mi?
  • -DeathMark- kullanıcısına yanıt
    İlk bölümlerde yayınlanan videolar basit şeyleri anlatıyor bu konuda haklısınız ancak daha ileri seviye şeylerden bahsetmeden önce başlangıç bilgilerini paylaşmanın daha doğru olduğunu düşünüyorum. İkinci videonun başında söylendiği gibi ilerleyen bölümlerde daha ileri seviye şeyler paylaşılacaktır. ArchloweKilled'ın söylediği gibi siz bunları zaten biliyor olabilirsiniz ama Zed oynamaya hatta oyunu oynamaya yeni başlayan birisi bunları bilemeyebilir.

Düşünceleriniz için teşekkürler.
  • 3. nerde ya :)
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • Devamı gelecek mi çevirilerin

• takipteyim. altyazıyı biraz daha görünür bir şekilde yazsanız daha iyi olur bence bazı yerleri kaçırdım şahsen , kolay gelsin
  • Şahsen zed kullanmak için pùf noktaları öğrendim zed kullanmak isteyen biri olarak çok yaratlı oldu çeviriyi yapan kişidemdemde bır ıstegım var eger kabul ederse ona pm den istegimi sölemek isterım

• quote:

Orijinalden alıntı: mem1n

takipteyim. altyazıyı biraz daha görünür bir şekilde yazsanız daha iyi olur bence bazı yerleri kaçırdım şahsen , kolay gelsin

Eleştiriniz için teşekkürler. Gelen geri dönüşlerden sonra 3. videoda altyazıyı biraz daha büyüttük. Umarım artık daha kolay bir biçimde okunabiliyordur.

3. bölüm konuya eklenmiştir.
  • Eline saglık
    Değerli konu takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutumnLeaf

quote:

Orijinalden alıntı: mem1n

takipteyim. altyazıyı biraz daha görünür bir şekilde yazsanız daha iyi olur bence bazı yerleri kaçırdım şahsen , kolay gelsin

Eleştiriniz için teşekkürler. Gelen geri dönüşlerden sonra 3. videoda altyazıyı biraz daha büyüttük. Umarım artık daha kolay bir biçimde okunabiliyordur.

3. bölüm konuya eklenmiştir.

elinize sağlık. güzel çalışma
  • Eline koluna sağlık kardeşim zedi bayağı iyi oynadığımı düşünüyorum ve bir kaç tüyo öğrendim sayılır. Verdiğin arkadaşıda araştırdım bir kaç videosunu inceledim gerçekten harika. Teşekkürler.
  • takip.
  • Diger viedo ne zamqn gelcek aceba

• quote:

Orijinalden alıntı: emre916

Diger viedo ne zamqn gelcek aceba

Bölümleri haftalık olarak yayınlamaya özen gösteriyoruz ancak yoğun olduğumuz zamanlarda aksamalar yaşanabiliyor.

4. bölüm konuya eklenmiştir.
  • Teşekkürler

• Takipteyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.