Şimdi Ara

Zed oynamaya başladım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 1 ay öncede zed oynuyordum ancak tek bildiğim şey ultiyi attıktan sonra qweqewewqweq yapmaktı sadece.Son 1 haftadır Zed üzerinde videolar izleyip normal oyunlarda pratik yapmaya başladım.

1 hafta geçtikten sonra bir şeyler öğrenmişim diyip bir ranked atayım dedim

Sonuç bu
     Zed oynamaya başladım

Build hakkında,farm hakkında eleştirilerde bulunabilirseniz benim için faydalı olur.

Takım savaşlarında ilk 2 takım savaşında ryze a odaklandım.Çünkü hayvani bir hasarı vardı ve benim o kesebilme gücüm vardı.Ondan sonra lucian veya orianna yakaladığıma giriyordum.Son takım savaşında wqew+right click yaparak oriannayı aradan çıkardım ardıdan luciana ulti ve kombomu yaparak onuda aldım.o arada wukonguda öldürümüşüm ve 3te3 aldıktan sonra takımımla birlikte oyunu bitirdik.

Konun yeri doğru mu tam emin değilim ancak bu konuda yapılacak bir eleştirinin bana yararı olur.

• hydra yerine edebi çık
  • Krious kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam

Beyler bir sorum olacak.Zede savaşçı çizmeleri çıkılır mı ? çıkılarsa ne kadar doğru olur
  • Zirh delme veren her seyi topla yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serokut

Teşekkürler Hocam

Beyler bir sorum olacak.Zede savaşçı çizmeleri çıkılır mı ? çıkılarsa ne kadar doğru olur

Mobilite icin gezgin çıkabilirsin. Ya da oyuna gore karsi apc fed ise merkür çıkarsın. Savaş çizmesini pek tercih etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savaşçı yerine ionia,merkür,gezgin daha iyi olur
    bi de yukarıdaki arkadaşı dinleme ebedi falan alma
  • Mr Reese kullanıcısına yanıt
    Söylemeyi unuttum oyunun ilk 20 dakikası gezgin çizmelerim vardı.Orianna pek yerinde durmuyordu bu sebepten dolayı gezgin çizmesi çıktım ve oriannayı görmediğim zaman direkt bota indim.bottan 3 kill ve 1 ejderha almıştık sonra.Peki iona çizmeleri çıkılır mı ?

Düzetlme :Anladım arkadaşlar teşekkür ederim önerileriniz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serokut -- 13 Eylül 2014; 13:31:36 >
  • İlk item olarak hırpalayan alıp mahvolmuş tamamlıyacaksın. Ondan sonra hırpalayanı youmumya çevirip çizme olarak Defansif bir çizme veya Gezgin çizmesi alıcaksın. 4. olarak Malmortiusun ağzı ve 5. olarak son fısıltı alıp . item olarak banshee or Koruyucu alıcaksın
  • Dobuha kullanıcısına yanıt
    Hocam armor pen rünüm olmadığı için ilk hırpalayan sonra bilgewater palası çıkıyorum o sırada ise son fısıltıyı bitiriyorum son fısıltı bittikten sonra mahvolmuşu bitiriyorum tabi o sırada çizmede bitmiş oluyor.
  • Gezgin almayı seviyorum zede. Özellikle pushlayıp roam atmak gerçekten çok iyi. Zed ile farm ve push nasıl olsa kolay. Roam atmaya çalış.
  • edebi son item olarak güzel gidiyor.Mahvolmuş yoomu son fısıldı edebi koruyucu melek bu şekil yapıyorum genelde ben botuda karşıdaki elemana göre defansif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serokut

Hocam armor pen rünüm olmadığı için ilk hırpalayan sonra bilgewater palası çıkıyorum o sırada ise son fısıltıyı bitiriyorum son fısıltı bittikten sonra mahvolmuşu bitiriyorum tabi o sırada çizmede bitmiş oluyor.

Öylede yapabilirsin tabiki. Feritin Buildini söyleyim denemedim ama belki hoşuna gider. Uzun kılıç alıyo 5 tane. Bunları Sırasıyla Hırpalayan-Bilgewater-Sihiriçen-Ve son fısıtlı yapıyor. Daha sontasında Mahvolmşuu bitirp çizmeyi tamamlıyor. Sonrası Youmumu Malmortius diye gidiyor
  • bence zede ionia çizmeleri daha iyi gider
  • Roam odakli oynayacaksam Gezgin aliyorum yoksa savasci yada ionia aliyorum , ilk olarak mahvolmus tamamliyorum hirpalayan almadan once , genellikle cok agresif oynadigim icin mahvolmusta tamamlandiktan sonra direk youumu aliyorum duruma gore hydra yada maw aliyorum ama eger akip gidiyorsam ebedi aliyorum , gecen gun sadece iki vurusla adc aldigimi bilirim , ilkini normal 645 kritik vurdu ikincisini pasiflr birlikte kritik vurup adami oldurdu.. Hydra pek tercih etmiyorum ama farm odakli oynayacaksam hydra iyi secim oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kara balta alma da ne alırsan al
  • mavilere cd koy masteries den %4 veya 5 cd yap oyunda mavide koymadığın mr yerine merkür al ikisinide kapatmış olusun hırpalıyanla sanırım 22.50 cd oluyo boşuna ionia alma bence ama sen bilirsin
  • Bot iyi yerine ninja tabisi yada ionia alabilirsin

2.item youmu 3.item son fısıltı daha güzel gider bence
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.