Şimdi Ara

Zayıflama günlüğüm (6. gün) ss' li (harika gidiyor) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
4.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yürüyüş ayakkabısı olarak skechers tavsiye ederim

ben her gün eğimli koşu bandında 1 saat yürüyorum, yürüyüşle yaktığım 300 kalori yoktur, maksat metabolizmayı çalıştırmak,işi bitiren az yemek az kalori almak
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionysos_07

yürüyüş ayakkabısı olarak skechers tavsiye ederim

ben her gün eğimli koşu bandında 1 saat yürüyorum, yürüyüşle yaktığım 300 kalori yoktur, maksat metabolizmayı çalıştırmak,işi bitiren az yemek az kalori almak
    Katılıyorum. Yemek yememe rağmen İkinci günde kendimi aç hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Döngü10

Katılıyorum. Yemek yememe rağmen İkinci günde kendimi aç hissediyorum.

Alıntıları Göster
    bu gibi durumlarda ben şöyle yapıyorum,,, şok'ta satılan el yapımı galetalar var, bunlardan bir çubuk alıyorum bir iki dilim beyaz peynir ve çayla beraber yiyorum ,doyurmuyor ama uzun süre mideyi tutuyor,,, galetasız elmasız ve yoğurtsuz bir diyet düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dionysos_07

bu gibi durumlarda ben şöyle yapıyorum,,, şok'ta satılan el yapımı galetalar var, bunlardan bir çubuk alıyorum bir iki dilim beyaz peynir ve çayla beraber yiyorum ,doyurmuyor ama uzun süre mideyi tutuyor,,, galetasız elmasız ve yoğurtsuz bir diyet düşünemiyorum

Alıntıları Göster
    Yoğurt bende çok kullanıyorum özellikle akşam yemeği yerine yiyorum. Ama bugün ayrı bir acıktım. Dayanamadım bir tabak sarımsaklı köfte götürdüm 😄

• Döngü10 kullanıcısına yanıt
    Bal şekere girmez mi ??

• Bir abin olarak destekliyorum. Umarım, belirli bir noktada motivasyonun bitmez. Ben de eskiden 130 kg civarındaydım. Daha sonra zayıflamaya karar verdim. Sana tavsiyem, bu işi uzun bir zamana yay. Şu an 88-90 kg civarındayım, ve spor yapmaya çalışıyorum. Aşağıda birkaç fotoğraf koydum. İlki 2009 ve 2018 kıyaslamam. Diğeri ise bu sene şubat ayında sabah sporuna başlamıştım. Onun sonucu.

Zayıflama günlüğüm (6. gün) ss' li (harika gidiyor)Zayıflama günlüğüm (6. gün) ss' li (harika gidiyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexel -- 17 Kasım 2018; 16:17:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Keira-

Bal şekere girmez mi ??
    Bal dünyadaki ne kadar dursada bozulmayan tek besin. O yüzden bal çok sağlıklı. Şeker yok içinde tamamen doğal ama tadı tatlı

• quote:

Orijinalden alıntı: drexel

Bir abin olarak destekliyorum. Umarım, belirli bir noktada motivasyonun bitmez. Ben de eskiden 130 kg civarındaydım. Daha sonra zayıflamaya karar verdim. Sana tavsiyem, bu işi uzun bir zamana yay. Şu an 88-90 kg civarındayım, ve spor yapmaya çalışıyorum. Aşağıda birkaç fotoğraf koydum. İlki 2009 ve 2018 kıyaslamam. Diğeri ise bu sene şubat ayında sabah sporuna başlamıştım. Onun sonucu.

Biraz motivasyonum bugün kırıldı. Şeytan fena dürtüyor. Markete git al birşeyler ye diye. Aç hissediyorum niyeyse. Ne yapacam bilmiyorum. Ama sabredecem ilk günler sonuçta

• 70 kilo normalden biraz fazla. 174 biri icin ideal olan 67 68 kilo. Ben spor yapmama ragmen 173 boyumla 67 kilo bana kilolu geliyordu cunku yapim boyle. Simdi 77 kiloyum kafam rahat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoNickMan

70 kilo normalden biraz fazla. 174 biri icin ideal olan 67 68 kilo. Ben spor yapmama ragmen 173 boyumla 67 kilo bana kilolu geliyordu cunku yapim boyle. Simdi 77 kiloyum kafam rahat
    Porsiyonlarımı azalttım artık hocam eskisinden fazla dikkat ediyorum. Yürüyüşe dün çıkamadım ayakkabı lazım. Bugünde bisiklet günü olacak benim için

• quote:

Porsiyonlarımı azalttım artık hocam eskisinden fazla dikkat ediyorum. Yürüyüşe dün çıkamadım ayakkabı lazım. Bugünde bisiklet günü olacak benim için

Alıntıları Göster
    Cok iyi hocam ben de bi bisiklet ayarlayabilirsem bisiklet surcegim bol bol.

• quote:

Cok iyi hocam ben de bi bisiklet ayarlayabilirsem bisiklet surcegim bol bol.

Alıntıları Göster
    Aynen ama kendini zorlamak yokuş çıkmak önemli. Sürekli düz yerde sürersek bir işe yaramaz

• quote:

Aynen ama kendini zorlamak yokuş çıkmak önemli. Sürekli düz yerde sürersek bir işe yaramaz

Alıntıları Göster
    Duz yerde hizli surmek de fena olmuyor hocam deneyebilitsiniz. Tabi vitesi son vitese almalisiniz ve eger son vites bile kolay geliyorsa yapacak pek de bir sey yok.

• quote:

Duz yerde hizli surmek de fena olmuyor hocam deneyebilitsiniz. Tabi vitesi son vitese almalisiniz ve eger son vites bile kolay geliyorsa yapacak pek de bir sey yok.

Alıntıları Göster
    Yok aslında pek bisiklet kullanmıyorum. Benim bisikletten sıkıntı var. Pedaller değişecek ön teker değişecek 😄

• 4.gün bilançosu. Bisiklet yerine yürümeyi tercih ettim.

Az adım attım ayağım ağrıdı çünkü. Bilgisayarımı tamire vermiştim onu da yapmamışlar daha. Kızdım geldim otobüsle geri.

Birazdan 1 dakikalık plank hareketimi ve 5 şınavımı da çekecem

Zayıflama günlüğüm (6. gün) ss' li (harika gidiyor)

• Bugün hiç yürüyüş yapmadım şu ana kadar. Yapmak da istemiyorum. Birazdan bisiklet binecem. İnşallah heryerimden kalori akar 😂

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.