Şimdi Ara

Zavvi, The Hut & Sendit Artık Türkiye'ye Göndermiyor (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
0
Favori
4.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zavviden resmi olarak gelen cevap ile Türkiye ye gönderimin başladığını söyleyebilirim. Artık tek seçenek olarak 12,99 pound a takipli posta ile Türkiye ye gönderim var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Zavviden resmi olarak gelen cevap ile Türkiye ye gönderimin başladığını söyleyebilirim. Artık tek seçenek olarak 12,99 pound a takipli posta ile Türkiye ye gönderim var.

Hiç yoktan iyidir ama bu olayla cazibeliğini komple yitirmiş olacak. 35-40 TL kargo parası vermek isteyen çıkacağını sanmıyorum.
  • quote:

Zavviden resmi olarak gelen cevap ile Türkiye ye gönderimin başladığını söyleyebilirim. Artık tek seçenek olarak 12,99 pound a takipli posta ile Türkiye ye gönderim var.

Söylenenlere göre takipli de değil o verilen kod ptt de takip edilemiyordu sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: PleasantSinger0

quote:

Söylenenlere göre takipli de değil o verilen kod ptt de takip edilemiyordu sanırsam

Arkadaşlar benim sorumun cevabı nedir? Lütfen shopto'ya üye olanlar iki saniye denesin. Oyunların üzerine tıklayınca sayfa error veriyor mu? Tabii login olmanız gerekiyor önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amuleth

quote:

Orijinalden alıntı: PleasantSinger0

quote:

Arkadaşlar benim sorumun cevabı nedir? Lütfen shopto'ya üye olanlar iki saniye denesin. Oyunların üzerine tıklayınca sayfa error veriyor mu? Tabii login olmanız gerekiyor önce.

Hocam shopto konusuna yazarsan daha iyi olur yazdın mı bilmiyorum ama cevabınızı vereyim site bugün bakımda sanırsam bir ara hiç girilmiyordu lütfen daha sonra deneyin

• 12,99 pound kargo parası ile The Hut ve benzerleri tarih olmuştur arkadaşlar...Kaldık shopto ve offerhouse'a sanırsam...
  • 13£'e oyun alıyorduk biz zamanlar zavvi den hey gidi günler hey...
  • Birkaç gün önce The Hut'ta gönderim ücretsizdi. Sinirden ağlamak üzereyim bizi psikolojik olarak yıpratmak için mi bunu yapıyorlar??????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amuleth -- 14 Eylül 2012; 1:20:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

quote:

Hayırlısı olsun o zaman. İptal ederlerse başka yerden alacağız demektir :) Ama şu var, en son girdiğimde paypal ödemesinde bile adres girilmesi isteniyor ve türkiye bulunmuyordu. Şimdi en azından umutlandım.

Dostum umarım seninki iptal olmaz...Ama şimdi kontrol ettim benim account'u bile silmişler ve o kadar siparişim oldu en azından 10 tane son 2 yılda ve hiç refund istememiştim. Yani güzel müşteriydim... Ben de gittim offehouse'dan verdim... Asya versiyonu 100 TL'ye geliyor takipli kargo dahil...

the hutın her zaman yaptığı terbiyesizlik bu accountu silmeleri,paypala şikayet ettim kaç kez diye.

Bir sorun olduğunda paypal referans numarasından başka muhattabın delilin de kalmıyor.

neyse the hut a üzülmedim,ara sıra birşeyler çıkıyordu bana göre.

• Hkofferhouse varken ne gerek varki bu sitElere ? Fiyatlari kol gibi ve yavaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 20 Eylül 2012; 8:01:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de Zavvi ve The Hut'tan yığınla siparişim oldu şimdiye kadar. En uzunu 3 haftada en kısası 4 günde elime ulaştı hepsi.
    Artık bu işten sorumlu postacısı, dolandırıcı alıcısı kim varsa utansınlar diyorum. Aral'ın eline düşmeden uygun fiyata oyun, aksesuar alma şansımızın da içine ettiler.
    Sonra da yok ekonomik durum, yok fiyatlar fahiş diye veryansın eder bunlar.
    Gerçi birazcık vicdanı olan biri bunlara sebebiyet vermez zaten.
  • Durdurmakta haklılar zamanın mymemory de gördük çakalları
    Ne desek boş, adamlar haklı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Hkofferhouse varken ne gerek varki bu sitElere ? Fiyatlari kol gibi ve yavaşlar

İşi biliyorsun sen :) offerhouse varken zavvi yalan bir site dediğin gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

quote:

Orijinalden alıntı: Drizzt_tr

Hkofferhouse varken ne gerek varki bu sitElere ? Fiyatlari kol gibi ve yavaşlar

İşi biliyorsun sen :) offerhouse varken zavvi yalan bir site dediğin gibi

HK'nın stok durumu Zavvi ve The Hut gibi değil. Üstelik indirimleri de Zavvi ve the Hut'ın zaman zaman yaptığı indirimlere yaklaşmıyor. The Hut zamanında çıkşının üzerinden üç ay geçmemişken Gears Of War 3'ü 19 Euro'ya satışa çıkarmıştı.
    Bu tarz fırsatları HK'da bulamazsınız.
  • En iyisi zavvi bence de ama sıfır oyun aldığım zaman mariio128 ya da hkofferhouse'ı tercih ediyorum fiyatlar daha makul ve takipli kargo farkı var.
  • Bu TheHut hesap silinmesi genel birseymi? 500+ TL den fazla siparisim olan hesabimi silmisler , nasil yaptim bilmiyorum ama hesaba giris yapmistim butun siparisler silinmis 0 hesap gibi olmus sinir olmustum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senātus

Bu TheHut hesap silinmesi genel birseymi? 500+ TL den fazla siparisim olan hesabimi silmisler , nasil yaptim bilmiyorum ama hesaba giris yapmistim butun siparisler silinmis 0 hesap gibi olmus sinir olmustum..

Merhaba
    Senditten paypal yoluyla 7,98 £ NeeD for speed run oyununu aldım takipsiz posta seçeneği vardı. Bakalım ne zaman gelecek?oynadik bir kumar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdertyan

quote:

Bu TheHut hesap silinmesi genel birseymi? 500+ TL den fazla siparisim olan hesabimi silmisler , nasil yaptim bilmiyorum ama hesaba giris yapmistim butun siparisler silinmis 0 hesap gibi olmus sinir olmustum..

Merhaba
    Senditten paypal yoluyla 7,98 £ NeeD for speed run oyununu aldım takipsiz posta seçeneği vardı. Bakalım ne zaman gelecek?oynadik bir kumar...

Geldi mi hocam?
    Ben de TheHut'tan film almayı düşünüyorum ondan sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

quote:

Merhaba

Geldi mi hocam?

Merhaba,

oyun elime ulaşti.15 gün kdar oldu.Sendit takipsiz gönderiyor ama oyun ulaşıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

quote:

Merhaba

Geldi mi hocam?

Merhaba,

oyun elime ulaşti.15 gün kdar oldu.Sendit takipsiz gönderiyor ama oyun ulaşıyor.

Kargo parası ne kadar verdiniz ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.