Şimdi Ara

ZAPPER 4K DT61420UHD (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
9.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MÜŞTTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM ŞOK OLDUM RESMEN. NASIL BÖYLE BİŞEY OLABİLİR ??
  • eren73546 E kullanıcısına yanıt
    Diginin uydusu eutelsat cünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    e tamam da turksattan full hd cihazlar izleme yapabiliyor amaa
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Uzun süredir 4K kutu almak istiyordum. Ancak Diji'nin herşeye para alma hırsı beni engelledi. En son dün üyeliğimi iptal ettim. Bu gün arayıp 4K kutuyu ücretsiz değişim yapabiliriz dediler. Ancak ellerinde Zapper kutu varmış. Sagem Plus yokmuş. Aralarındaki fark sadece kayıt yapabilmesi diye söylendi bana. Peki birşey soracağım. Harici Disk takılabilir deniliyor bu kutu için. O diski biz neden takıyoruz ki? Durdurma yapmak için mi?
    Cevaplar için teşekkürler...@metinbilgin

Edit: Bu arada konuyu hortlatmış oldum. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSİBAY -- 29 Eylül 2020; 13:58:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin Bilgin

Hocam Merhabalar

Henüz harici disk özelliği aktif değildir.

Hocam teşekkürler. Bu cihazı alırken müşteri hizmetleri ile görüştüm. Harici hard diske kayıt ediyor dediler. Fakat yanlış bilgi verilmiş. Bir yıldır aktif edilmeyen özellik sizce nezaman aktif edilir. ? Kullanıcılar bu özelliği çok uzun süredir bekliyorlar. Maalesef bir gelişme yok birde kayıt özelliği var diye yanlış bilgi veriyorlar.

• palan P kullanıcısına yanıt
    metinbilgin M kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Hocam sizin de dediğiniz gibi MH bana Zapper kutunun kayıt yapamadığını ancak, ileri geri durdur işlemlerini sorunsuz yapabildiğini söyledi. Ancak ben dün bağlattım iş öyle değilmiş. 9505 kutu bile diski kabul etti ama bu kutu etmedi. Ben ısrarla eski 4K kutuyu istiyorum dedim ama elimizde yok dediler.
    Şimdi ben şikayet edeceğim. Beni kandırdılar sonuçta. Digiturk online işlemler linkini de paylaşırsanız, çok sevinirim.
    (Not: 9505 kutuya disk taktım. Canavar gibi tanıdı şuan yayını durdurup ileri geri sarmayı yapabiliyorum.)
    (Not 2: Benim 2 üyeliğim var. 9505 kutu yan oda üyeliğinde...)

Herkese iyi forumlar dilerim. Saygılarımla.

• quote:

Orijinalden alıntı: OSİBAY

Merhabalar,
    Hocam sizin de dediğiniz gibi MH bana Zapper kutunun kayıt yapamadığını ancak, ileri geri durdur işlemlerini sorunsuz yapabildiğini söyledi. Ancak ben dün bağlattım iş öyle değilmiş. 9505 kutu bile diski kabul etti ama bu kutu etmedi. Ben ısrarla eski 4K kutuyu istiyorum dedim ama elimizde yok dediler.
    Şimdi ben şikayet edeceğim. Beni kandırdılar sonuçta. Digiturk online işlemler linkini de paylaşırsanız, çok sevinirim.
    (Not: 9505 kutuya disk taktım. Canavar gibi tanıdı şuan yayını durdurup ileri geri sarmayı yapabiliyorum.)
    (Not 2: Benim 2 üyeliğim var. 9505 kutu yan oda üyeliğinde...)

Herkese iyi forumlar dilerim. Saygılarımla.

Hocam sormayın ben ısrarla sordum kayıt özelliği varmı diye Bana harici harddiske kayıt özelliği var diye kesin cevap verdiler bende üyeliği başlattım. Sonra öğrendim ki kayıt özelliği yokmuş. Müşteri hizmetleri ile defalarca konuyu araştırdım. Net bir cevap alamadım. Cihazı değiştirmek istedim. Bu sefer sorun benden kaynaklı olmamasına rağmen 63 TL servis ücreti çıkardılar. benim.bir hatam yokki bu işte. Bende şikayette bulundum. Hani beklesek eğer yazılım gelecekse diyeceğim . Bir yıldır üyeler bekliyor halen gelmemiş bende bir yıl daha bekleyip boşa ücret ödemek istemiyorum. Ve yorumlarda okuduğum kadarıyla sürekli arıza cikariyormus bu cihazlar. Ve her arızada 63 TL servis ücreti istiyorlarmıs. Bende bir an önce iptal talebi vereceğim. Şikayet sonucuna göre.

• semihhayta kullanıcısına yanıt
    Hocam arayüz resminide eklermisiniz kanal geçiş görüntüsü vede cihaz buyutu hd 9506 boyutundamı ? Tesekurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Optimus01

Hocam arayüz resminide eklermisiniz kanal geçiş görüntüsü vede cihaz buyutu hd 9506 boyutundamı ? Tesekurler

Bu konunun önceki sayfasında var aynı cihaz.

• Arkadaşlar bu cihazı turksat yayınlarında kullanabiliyormuyum ?
  • Optimus01 O kullanıcısına yanıt

Hayır

• AMC A kullanıcısına yanıt
    Eywallah kral.
  • Arkadaşlar 4k lar arasında kararsız kaldım plus 4k mı ıyi zapper 4k mi

• Düşünmeden 4k plus

• Cihazda aşırı şekilde sapıtmalar var yardımcı olabilirmisiniz örneğin bazen mouse imleci gibi bir imlece bürünüyor kanal geçişlernde alttaki göstergeler ve menü kayboluyor yaklaşık 1 hafta içinde 2 gün bunu yaşıyorum haftanın her günü sabah ilk açışımda da ses yok oluyor prizden çekip gene takınca düzeliyor digiturku aramadım böyle problem yaşayıp çözen oldu mu cihazda mı problem yoksa başka türlü herkesde olan bir problem mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kyazmaci468

Cihazda aşırı şekilde sapıtmalar var yardımcı olabilirmisiniz örneğin bazen mouse imleci gibi bir imlece bürünüyor kanal geçişlernde alttaki göstergeler ve menü kayboluyor yaklaşık 1 hafta içinde 2 gün bunu yaşıyorum haftanın her günü sabah ilk açışımda da ses yok oluyor prizden çekip gene takınca düzeliyor digiturku aramadım böyle problem yaşayıp çözen oldu mu cihazda mı problem yoksa başka türlü herkesde olan bir problem mi ?

Hocam merhabalar,
    Maalesef bende de aynı sorun var. Ben hiç memnun değilim. Eksileri artısından çok daha fazla olan bir model.

(+):
    + Bein Connect ve diğer içeriklere bazen sorun yaşasak da kullanabiliyoruz. Özellikle eski dizi bölümleri ve Youtube kullanmak eğlenceli.

(-):
    -Kanal geçişleri çok yavaş. 9505 a göre bariz bir yavaşlık var. Kanal değiştiğinde resmen açılmasını bekliyoruz. (Radyo kanalları hariç. Onlar hızlı açılıyor.)
    -Cihaz birkaç günde bir çalışmıyor. Kumandası iş görmüyor. Önündeki tuştan kapatıp açmak da işe yaramıyor. Takılıp kalıyor taa ki fişten çekip takıncaya kadar.
    -Açılış hızı çok yavaş. Yani fişten çektin mi 1-2 dakika bekletiyor.

İnanın şu internet özelliği olmasa geri yollayacam kutuyu. Çocuklar izliyor ve göndermesek olur mu diyorlar. Onlar için katlanıyoruz.
    Saygılarımla...

• Ses aZ

• Uzun zaman sonra cihaz yine internete bağlanmıyor.
    CON1000 BAĞLANTI HATASI yazıyor.

ZAPPER 4K DT61420UHD

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu cihazdan memnun musunuz arkadaslar, ? Sadece 2 kanal izleyeceğim o da mac icin. 22tl diger kutuya vermek istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.