Şimdi Ara

ZALMAN LQ 310,SEIDON 120XL,SEIDON 120V,CORSAIR H75

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yukarıda yazdığım sıvı soğutmalardan hangisi en sessizdir ve performansları nasıldır?Yani kasaya taktığımda pompa sesi ve fan sesi duymak istemiyorum.Fan sesini çift fan kullanarak azaltabilirim, bu yüzden pompa sesinin kasa içinde duyulmayacak kadar az olması tercihimdir.Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.En kısa zamanda bunlardan birisini almayı düşünüyorum.

Herkese cevapları için teşekkürler

• niye sürekli başlık acıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: asig

niye sürekli başlık acıyorsun

Kusura bakmayın ama hakim olmadığım konularda başlık açmak suç mu?Merak ediyorum ve soruyorum.Bütün olay bu.Ayrıca böyle bir mesaj atarken amacınız nedir anlamadım.Eğer açtığım konular hakkında bir fikriniz yoksa -konuyu baltalamadan- okuyup geçebilirsiniz.Herkes, her konuya yorum yazmak zorunda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krnl -- 23 Temmuz 2014; 19:51:16 >
  • hocam internette hepsinin incelemelerini incele forumda var 120v fiyat performans krali diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ...DeAtH...

hocam internette hepsinin incelemelerini incele forumda var 120v fiyat performans krali diyorlar

Cevabınız için teşekkürler forumda sadece h75 ile 120v incelemesi var,lq 310 ile 120xl in incelemesi yok.Aslında benim amacım hangisinin en iyi olduğunu öğrenmekti kalite performans açısından.Ben özellikle kendi sitesine baktım soğutucuların ancak ne yazık ki pompa sesinin db si yazmıyor.
  • Konunun üstünden çok zaman geçmiş olsa da yine merak eden arkadaşlar için yazıyorum. En sessiz olanı Zalman LQ310' dur. Seidon vs zalman performans olarak çıkar ama zalman 1 2 derece avantaj sağlar.
  • KONUN ÜZERİNDEN YILLAR GEÇSEDE BU İŞİN EN GÜZELİ HERZAMAN ZALMANDIR.
    RESATÖRÜ OLSUN LQ 310 /315 EFSANEDİR.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.