Şimdi Ara

Zalman CNPS-7700-CU uyumluluk??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • önceden 45 dereceyi geçmiyodu, daha sonra benim bir temizleme işlemimden sonra 56 dereceler de geziniyor işlemci. Herhal de aktifsilver yüzünden oldu.

Anakart epox 8krai işlemci de barton 2500+
    Zalman -Bakır + Sessiz CPU Soğutucusu -CNPS-7700-CU uyarmı? Hiç deneyen war mı?? Ben uyumluluk listesinden baktım we epox un bu modeli yok tu ama, şimdi ben kullana micam mı bu soğutucuyu. Gerçi daha almadım ama, akmayı düşünüyodum.
    Oneriler lütfen...............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertugrul5 -- 30 Ağustos 2005, 15:56:34 >

• epox un sitesinden anakartının resmine baktım. işlemci soket kısmı zaten çok sıkışık. ayrıca zalmanları takman için normal stock fanda olduğu gibi klips değilde işlemci soketinin yan tarafında delikler olması gerekiyo, çünkü zalmanı anakarta vidalıyosun..
    Başka soğutuculara bakman lazım..
  • hımm anladım,doğru diyosun kartta delik yok, e peki bir önerin war mı??
  • 7000 Cu da işini görür eğer delik gerektirmiyorsa.
  • zaten 7700 çok büyük bi şey senin anakartta delik olsa bile olmaz büyük ihtimal. soket çevresinde bi ton zımbırtı var anakartta ondan yani.. 7000cu ondan daha küçük fakat oda vidayla takılıyo..

bende buraya baya bi önce yazmıştım ne alıyım diye sonuç olarak bana Thermaltake in bu modelini tawsiye etti bi arkadaş.http://www.dijitalcenter.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=CL-P0006
    incelemelerine baktığımda güzel bir ürünmüş. Ben daha alamadım fakat yakın zamanda alıcam. Bu heatsink üzerine artık kafana göre performasa veya sessizliğe yönelik 80mm veya 90mm fan alabilirsin..

• oke. eywallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.