Şimdi Ara

Yüzüklerin Efendisi-Orta Dünya Seven Herkes İçeri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @bitlikarınca Şimdilik tek film.2 ve 3 daha sonra ama hiç belli değil onların tarihleri.

@john ronald reuel tolkien Yukarıdaki mesajlarda var ayrıntılar.

@DaYWaLkeR Naptın sen ya 200 tl edeceğini bile sanmıyorum.Reklamlarında kocaman extended yazmamışlar.Onun için normal versiyonu olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsdister -- 17 Kasım 2015; 11:26:41 >
  • Ben konser sırasında ağlarım ama. Müziğini dinlerken ağlamışlığım vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Bu çalışmayı çok iyi biliyorum. Film umurumda değil o müzikleri canlı dinlemek bile büyük bir tutku benim için. Ama İstanbul'da yaşamadığım için gitmek zor. O yüzden keşke görmeseydim konuyu.

Breaking of the Fellowship ile May it Be parçalarını canlı dinlesem ağlarım herhalde.

Sonuna kadar dayanamadım izlerken gözümden yaş geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: john ronald reuel tolkien

Ben konser sırasında ağlarım ama. Müziğini dinlerken ağlamışlığım vardır.

Gandalf'ın düşüşü veya Boromir'in ölümü tahminimce benim işimi bitirir.Şu linke baksana gerçek Elf getirtmişler sanırım bu kadar güzel söylenemez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsdister

quote:

Orijinalden alıntı: john ronald reuel tolkien

Ben konser sırasında ağlarım ama. Müziğini dinlerken ağlamışlığım vardır.

Gandalf'ın düşüşü veya Boromir'in ölümü tahminimce benim işimi bitirir.Şu linke baksana gerçek Elf getirtmişler sanırım bu kadar güzel söylenemez...

Ya ben daha videoyu izlerken direkt başladım ağlamaya. Yüzüklerin efendisi benim için bambaşka bir şey ya.

• Peçeteyle gitsin gidecekler. Belki bende gelebilirim de çok zor.

Orkestrayı çok severim. Yüzüklerin Efendisi müzikleri ise kendisi gibi efsanedir benim için. Silmarillion film olursa ona nasıl müzik yaparlar düşünemiyorum bile. Çünkü kitapta öyle bir yüceltiliyor ki müzikler, şarkılar sanırım üstesinden kalkamazlar o ağır yükün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 17 Kasım 2015; 13:36:21 >
  • Pusuya yattım beyler.Biletler açılınca alıntılayın lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsdister

@burakko9 Hayır şu siteden bakarsanız en altta Turkey yazıyor orası "coming soon".Bu siteden bizi linkle bir Türk bilet satış sitesine yönlendirecek Büyük ihtimâl Zorlu Center için.Gerçi sanırım Zorlu Center'ın kendi bilet satış sitesi de var...http://lordoftheringsinconcert.com/

Hocam ciktigi zaman mesaj atar misiniz rica etsem :)

• Bilet bile alırım merak etme :D
  • Birazda aksiyon.

• Zamanım olursa kesinlikle gidicem. Ama malum üniversite hazırlıkları

• Bir düzeltme yapayım son sorunla ilgili.Amerika bilet sitesinde 3 saat 19 dk yazıyor yani 199 dk.Buna bakarsak extended çünkü 172 dk normal versiyonu.Umarım extended olur çünkü her dakikası ayrı zevk.

• Ben bu filmi tekrar sinemada izlemeye bile razıyken canlı müzik ile birlikte izlemek mükemmel olurdu ama İstanbul da.

Acaba başka şehirlere de gelme şansları var mı?
  • fsdister kullanıcısına yanıt
    2011 yılına ait bir konserde extended olarak gözükmüyor youtube da ama extended olarakda düzenlemiş olabilirler yeni konserleri.

• Hayda zorlu center mı biletler uçuk fiyata satılıcaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

Hayda zorlu center mı biletler uçuk fiyata satılıcaktır.

Aynen öyle fiyat en arka sıralardan 70-80 lira ile başlayıp önlere doğru 400-500 liraya kadar gelecektir. Şimdiden herkes kendini böyle alıştırsın sonra üzülmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

quote:

Orijinalden alıntı: Gandalf81

Hayda zorlu center mı biletler uçuk fiyata satılıcaktır.

Aynen öyle fiyat en arka sıralardan 70-80 lira ile başlayıp önlere doğru 400-500 liraya kadar gelecektir. Şimdiden herkes kendini böyle alıştırsın sonra üzülmeyin.

Hocam zorlu psm'de türlere göre fiyatları uçuruyor şimdi müzikal felan olacak fiyatları iyice şişirirler.

• Fiyatların öyle çok uçacağını sanmıyorum.Absürd bir fiyatlandırma olursa o salon boş kalır maalesef.Tabiki çerez parası da olmayacaktır.100-150 bu gibi etkinlikler için normal fiyatlar.Salonda iki tane üstüste balkon ve zemin var sahneyle aynı hizada.En kötü yerden bile alsanız sorun yaşamazsınız.Her yerden sahne görüşü yeterli.Zaten sahnenin boyu kadar perdede gösterirler filmi.Biletleri erken alırsanız daha uygun fiyata bulma şansınız olabilir.O yüzden takipte kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oromë -- 18 Kasım 2015; 3:06:47 >
  • kesinlikle gidicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oromë

Fiyatların öyle çok uçacağını sanmıyorum.Absürd bir fiyatlandırma olursa o salon boş kalır maalesef.Tabiki çerez parası da olmayacaktır.100-150 bu gibi etkinlikler için normal fiyatlar.Salonda iki tane üstüste balkon ve zemin var sahneyle aynı hizada.En kötü yerden bile alsanız sorun yaşamazsınız.Her yerden sahne görüşü yeterli.Zaten sahnenin boyu kadar perdede gösterirler filmi.Biletleri erken alırsanız daha uygun fiyata bulma şansınız olabilir.O yüzden takipte kalın.

Yanlışım yoksa balkon 2 en ucuzu oradan 3 veya 4. Kategori bilet kapmaya çalısacagım şahsen ben.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.