Şimdi Ara

Yurtici gidis-gelis indirimli Bilet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Uçak #Uçak Bileti
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Yurtici gidis-gelis indirimli Bilet
    Uygun fiyatlara %20 ile % 40 arasi bilet aliyorum
    turk hava yollari ile calisiyorum
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 565 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Tokat Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Yöntem ne? Çalıntı kredi kartı mı? Başka türlü THY'de kaptan bile olsanız böyle bir indirimi aileniz dışında kimseye sağlama şansınız yok. Yakınım çalıştığı için biliyorum. Ne yapıp bu kadar indirim yaptırıp üstüne de kâr ediyorsunuz?

Kimseye yöntemini söylemeden alışveriş yapmasını tavsiye etmem. Dava durumunda siz de yanarsınız.
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    Mil puanla bilet alıyordur,şöyle anlatayım sana 3800 mil ile bedava uçuş kazanılıyor bende qnb Finansbank Miles & Smiles kart var iki ayda yaklaşık 8000 puan topladım bu puanlarla 2 bilet alırım. Puanlarla bilet alırken 35 lira vergi öderim sadece veya 300 liralık bileti 6 taksitte alıp 270 liraya peşin satanlarda var hep kartta puan birikiyor hem Nakit para girişi sağlayanlar oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

Yöntem ne? Çalıntı kredi kartı mı? Başka türlü THY'de kaptan bile olsanız böyle bir indirimi aileniz dışında kimseye sağlama şansınız yok. Yakınım çalıştığı için biliyorum. Ne yapıp bu kadar indirim yaptırıp üstüne de kâr ediyorsunuz?

Kimseye yöntemini söylemeden alışveriş yapmasını tavsiye etmem. Dava durumunda siz de yanarsınız.
    bence tavsiyelerinle sadece sen yan :))))
  • quote:

Orijinalden alıntı: rsmalee

Mil puanla bilet alıyordur,şöyle anlatayım sana 3800 mil ile bedava uçuş kazanılıyor bende qnb Finansbank Miles & Smiles kart var iki ayda yaklaşık 8000 puan topladım bu puanlarla 2 bilet alırım. Puanlarla bilet alırken 35 lira vergi öderim sadece veya 300 liralık bileti 6 taksitte alıp 270 liraya peşin satanlarda var hep kartta puan birikiyor hem Nakit para girişi sağlayanlar oluyor.
    gibi gibi ornekler cogaltilabilir evet hocam
  • muratweb kullanıcısına yanıt
    Evet örnekler çoğaltılır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.