Şimdi Ara

Yurtdısından Parça[Ebay]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar konuyu nereye acıcagımı bilemedim buraya actım.
    Şimdi ben ebayden sıfır kutulu bi parça alsam garantisi turkıyede gecerli olurmu?
    Olursa herhangi bir belgeye ihtiyacım varmı mesela bi ekran kartı uzerınde laptoplardaki gibi seri numarası varmı o numaradan garanti işlemleri yapılabilirmi..
    şimdiden teşekkürler.

• Sanırım Yurt dışından alınan ürünlerin garantileri türkiyede geçerli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: garip_dj

Sanırım Yurt dışından alınan ürünlerin garantileri türkiyede geçerli değil.

yorumun için teşekkürler =) aslında bana kesin bilgi lazım =) eger garanti oluyorsa arkadas ebayden alcak kargo işin içine girse bile ucuza gelıyor. ona gore karar vericez
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

quote:

yorumun için teşekkürler =) aslında bana kesin bilgi lazım =) eger garanti oluyorsa arkadas ebayden alcak kargo işin içine girse bile ucuza gelıyor. ona gore karar vericez

Garantisi olmaz, eğer amerika'dan garantiye yollama imkanın olmayacaksa ilerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

quote:

Orijinalden alıntı: om3r-

quote:

Garantisi olmaz, eğer amerika'dan garantiye yollama imkanın olmayacaksa ilerde.

o zaman ebay işi yaş =) teşekkürler yorumlar için.

• Zaten öyle birşey olsaydı niye bu fiyatlarda sürünelim ki :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrusaderKnight

Zaten öyle birşey olsaydı niye bu fiyatlarda sürünelim ki :D

• iyi de uluslar arası garantisi olan bir çok ürün var ebaydaki satıcıya sorarsan muhakkak cevap verecektir ayrıcada ürün açıklamalarında yazar
  • HD ekran kartı geliyor. Ama sorman lazım adama mutlaka.
  • neyse vazgectık zaten exadan uygun fayata toplayabildik. teşekkürler yorumlar iiçin
  • Ebay'dan alip Turkiye'ye getirebilirsen ve gumrukten sorunsuz bicimde gecirebilirsen, aldigin urunu Normalde Turkiye'deki distributor'une goturuyorsun. onlar sana yolunu gosteriyorlar.. eger Turkiye'de bu urunun distributoru yoksa ilgili urunun kurumsal web sayfasina girip, gerekli bilgileri ogrenebilirsin..

Turkiye'de garantiye dahil etmek icin biraz ugrastirdiklerini soyleyebilirim.. Turkiye'ye geldigi fiyat ile yaklasik ayni fiyata geliyor. Bide tabiki shipping eklemis oluyorsun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.