Şimdi Ara

Yurtdışından Gelen Telefon (sim kilidi ve imei değişikliği)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Almanya'dan HTC M8 siparişi vermeyi düşünüyorum. Fakat telefon sim kilitliymiş ve gönderecek kişi sim kilidini kırıp yollayacak. PAsaport bulmam biraz zor olabilir bu nedenle imei numarasınıda benim eski kullanmadığım ve bir daha açılmayacak olan telefonun imei numarasını aktarmayı düşünüyorum. Sizce sim kilidinin kırılması ve imei değiştirilmesi bu telefonda kullanım sıkıntısı oluşturur mu, şimdi veya gelecek zamanlarda? Bu konulardan çok anlamam. Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Bu arada internet siparişi değil, şahıs kendi teslim edecek.

• imei yüzünden güncelleme sıkıntı olabilir başkada birşey olmaz
  • Hocam güncellemeyi manuel olarak, program vs kullanarak yapsak yine sıkıntı çıkarırmı? Pek anlamıyorumda Mantıklı mı sizce yurtdışından getirtmek. Fiyatı yarın öğrenebileceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: effida

Hocam güncellemeyi manuel olarak, program vs kullanarak yapsak yine sıkıntı çıkarırmı? Pek anlamıyorumda Mantıklı mı sizce yurtdışından getirtmek. Fiyatı yarın öğrenebileceğim.

Lg de durum ne bilmiyorum ama Samsungda manuel veya normal olarak güncellemeden sonra şebeke sorunu başlıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.